Proton-Tour Organizacja Wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Wrocław

Opinie o Proton-Tour Organizacja Wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Anna

Odradzam wszystkim rodzicom kolonie z firmą Proton -Tour z Wrocławia. Dziecko korzystało z wakacji w 2016 roku. Kolonie nudne (zajęcia organizaowane - zawody sportowe 1h dziennie w wymieszanej grupie wiekowej tzn. 6-latki razem z 12 - latkami). Fatalna opieka w nocy - dzieci robią co chcą. Grupa najstarsza puszczona całkowicie samopas. Warunki w domu kolonijnym - przeciętne.

viokam13

bardzo fajne kolonie i super opika

Zostaw opinię o Proton-Tour Organizacja Wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proton-Tour Organizacja Wypoczynku dla Dzieci i Młodzieży Szkolnej