Opinie o Gigant 1882 Dom Wypoczynkowy Eugeniusz Rybarczyk w Osiedle Leśne Międzygórze

counter
1 1 5 5 1
Zainteresowany Nowy wpis

Jakieś aktualne informacje o pracy, atmosferze byłyby mile widziane!

Jaga Nowy wpis

Dobrze by było gdyby swoje oceny firmy klienci pisali na adres firmy, gdyż to jest forum dla pracowników!

Piotr Nowy wpis

Dzień dobry, właśnie chciałem się podzielić opinią z mojego pobytu w tym ośrodku (sierpień 2018): jedzenie dobre, dla większych grup (powyżej 10 osób) nie ma zniżek!!! Właściciel zbyt HARDY, pokój mieliśmy do godz. 11-tej chciałem przedłożyć o godzinę to on chciał abym wziął jeden dzień więcej. Ogólnie porażka, zdecydowanie ODRADZAM. P.S. W pokojach dziwna woń, kolega miał problemy z oczami po noclegu 2 dniowym. To nie jest Dom Wczasowy , może "schronisko" - jeszcze raz odradzam.

Roman Nowy wpis
@Piotr

W pełni podzielam powyższą opinię. Nie polecam !

Każda opinia się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w firmie Gigant 1882 Dom Wypoczynkowy Eugeniusz Rybarczyk w miejscowości Osiedle Leśne Międzygórze? Czekamy cały czas na nowe informacje od Was!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Gigant 1882 Dom Wypoczynkowy Eugeniusz Rybarczyk - Osiedle Leśne Międzygórze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad