Orion Wynajem Pokoi Jacek Ganowski

Zakopane

Opinie o Orion Wynajem Pokoi Jacek Ganowski

Komunista

Oj tam każdy ma lepsze i gorsze dni. Nie jest źle lokalizacja idealna, tanio co więcej chcieć. Pan Jacek ok

Eska

Potwierdzam słowa kolegi, Pan Jacek to miły i sympatyczny gość, jak dla mnie bezproblemowy ;). Czystość 7/10. Lokalizacja bardzo dobra. Polecam i na pewno skorzystam jeszcze nie raz ;)

Jaro

Oodpierdolta się od Pana Jacka bardzo dobry człowiek, ja nie narzekam byłem :) Kolega od audi a4 :) czarnego

Irka

Poprzednią opinię napisał "życzliwy" . Nie ma w niej nic wspólnego z prawdą.

MELINA SYF BRÓD I UBÓSTWO ŚREDNIO WIECZNA KOMUNA TRAGEDIA

Zniesmaczona czwórka znajomych
@63110404957 03.09.2015 14:17
MELINA SYF BRÓD I UBÓSTWO ŚREDNIO WIECZNA KOMUNA TRAGEDIA

Potwierdzam. Syf to może już nie... Ale Pan Jacek to dziwak. Jednego dnia narzeka na 'Ukrainców' co byli przed nami, następnego dnia się czepia, że deskę do krojenia zostawiliśmy w kuchni a nie u siebie w pokoju i że jakby zginęła to koszta ponosimy my. W dodatku kuchnia jest, ale lepiej nie używać, bo Pan Jacek patrzy i kręci głową. Żenada.

Zostaw opinię o Orion Wynajem Pokoi Jacek Ganowski - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orion Wynajem Pokoi Jacek Ganowski