Hacjenda Michał Piątkowski

Jasionówka

Opinie o Hacjenda Michał Piątkowski

Rozczarowana

Podlaczam się do pani wyżej. Byłam gościem i również uważam ze obsługa jest nikompetentną . Spacerując mielismy okazje widzieć siedzącą ka dre kelnerek podczas gdy na imprezie nie można było znaleźć nikogo kto przyniosły alkohol !!! Finalnie organizatorzy musieli udać się do kuchni aby dostać alkohol. A co do jedzenia igielka jest zupa gulaszowa ,konkretna i pyszna :) Jeśli jest szansa ze obsługa zmieni podejście do gości myślę ze wrocilabym tam nie raz

Pani młoda

Mielismy wesele w hacjendzie w Jasionowce. Miejsce piękne jednak z dwoma skrajnościami. Nie da się tego w żaden sposób ocenić Fenomenalną kuchnię psuje beznadziejna jakość obslugi. Kelnerki oburzone prośbami i poleceniami, ewidentnie niezadowolone i aroganckie. Kompletnie olewaja gości. Ze wzgledu na kuchnie polecam w 100% natomiast ze wzgledu na obsługę odradzam !

Zostaw opinię o Hacjenda Michał Piątkowski - Jasionówka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hacjenda Michał Piątkowski