Opinie o Hacjenda Michał Piątkowski w Jasionówka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hacjenda Michał Piątkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hacjenda Michał Piątkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hacjenda Michał Piątkowski w Jasionówka

Jasionówka to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Kucharka? Co powiecie o pracy w firmie Hacjenda Michał Piątkowski?

Były pracownik Nowy wpis

Proszę przeczytać, że ten Pan jest zgłoszony do PIP. Proszę szukać uczciwego pracodawcy.

Były pracownik Nowy wpis

Pan Piątkowski jest zgłoszony do PIP, mnóstwo ludzi tutaj pisze, że nie zapłacił, nie dał umowy itd. Sprawą zajmuje się Pani Wioletta Młynarczuk z PIP Białystok, telefon 85 678 57 05, wszystkie tego typu sprawy proszę zgłaszać. Dodatkowo Pan Piątkowski ma obecnie prowadzone śledztwo z KK za liczne nieprawidłowości skarbowe oraz powoływanie się na "znajomości" w policji, wśród posłów i zastraszanie. Dlatego też jeśli macie niewypłacone wynagrodzenie, niezapłacone godziny nadliczbowe czy brak umowy pomimo ustaleń, nie czekajcie, zgłaszajcie. W końcu nie może tak być, że ludzie pracują, a nie dostają zapłaty, jeśli sami nic z tym nie zrobicie, on nadal będzie tak działał!

Bogdan Nowy wpis

Zatrudnia pracowników bez umowy? Nawet zlecenia nie ma? To jak były wypłacane pieniądze bo chyba nie na konto? Tez tam pracowałeś i zalega ci z wypłatą?

@Bogdan

Albo na czarno, albo obiecywał podpisanie umowy do czego nigdy nie doszło. Część pracowników nie otrzymało wynagrodzenia, cześć dostało tylko szczątkowe pieniądze, a reszta jak się upomniała usłyszała, że źle jest wykonana praca i nie dostało nic. Pan Piątkowski zawsze coś wymyśli, aby nie zapłacić, zawsze coś się znajdzie.

Rozczarowana

Podlaczam się do pani wyżej. Byłam gościem i również uważam ze obsługa jest nikompetentną . Spacerując mielismy okazje widzieć siedzącą ka dre kelnerek podczas gdy na imprezie nie można było znaleźć nikogo kto przyniosły alkohol !!! Finalnie organizatorzy musieli udać się do kuchni aby dostać alkohol. A co do jedzenia igielka jest zupa gulaszowa ,konkretna i pyszna :) Jeśli jest szansa ze obsługa zmieni podejście do gości myślę ze wrocilabym tam nie raz

Pani młoda

Mielismy wesele w hacjendzie w Jasionowce. Miejsce piękne jednak z dwoma skrajnościami. Nie da się tego w żaden sposób ocenić Fenomenalną kuchnię psuje beznadziejna jakość obslugi. Kelnerki oburzone prośbami i poleceniami, ewidentnie niezadowolone i aroganckie. Kompletnie olewaja gości. Ze wzgledu na kuchnie polecam w 100% natomiast ze wzgledu na obsługę odradzam !

Czy po rozmowie w Hacjenda Michał Piątkowski rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zostaw merytoryczną opinię o Hacjenda Michał Piątkowski - Jasionówka

• Jak się pracuje w Hacjenda Michał Piątkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Hacjenda Michał Piątkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hacjenda Michał Piątkowski
  • ul. Korycińska 32