Span Tech Polska Sp. z o.o.

Wielka Wieś

Opinie o Span Tech Polska Sp. z o.o.

gru-cha

Banda alkoholików i cpunów którzy odnalezli się w Belgi ponieważ dostają jedzenie i darmo mają spanie to mogą byc wykorzystywani finansowo 3 euro na godzinę brak godności. Ciągłe zapotrzebowanie na ludzi ponieważ nowi przychodzą i jeśli są normalni to rezygnują. Właściciel niezrównoważony psychicznie.

maly
@gru-cha 14.02.2017 15:07

Odradzam,wiem bo byłem,kupa chamów na czele z derekiem

olo
@maly 04.08.2017 06:49
Odradzam,wiem bo byłem,kupa chamów na czele z derekiem

koś pisał banda pijaków i ćpunów odradzam

cyc2

Cobra ma nie hallo!! Musi iść się leczyć!!!! Co wy chcecie od tej firmy kokosy jak byk tylko bida w lodówce jak huj pól i pół i dwa i huj pozdro dla wszystkich tych co znają ten slogan

xxxx

popieram firma nie wypłacalna o pieniądze się trzeba prosić tygodniami i nigdy nie dostajesz tyle co zarobiłeś zawsze wymyśli że masz za coś ucięte brak słów....

cyc

Odradzam podjecie pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Tomek

brak słów

Zostaw opinię o Span Tech Polska Sp. z o.o. - Wielka Wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Span Tech Polska Sp. z o.o.