Recman

Bolesławiec

Recman
4 2

Opinie o Recman

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w Recman? Twoja opinia może okazać się ważna.

Remik

Przestaliście zupełnie pisać na forum, czy jest powód?

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Recman jest takim przedsiębiorstwem?

andrzej

poprzednie opinie mnie jak najbardziej zachęciły żeby podjąć jaklieś zatrudnienie u państwa w firmie, państwa mara jeśli chodzi o marynarki i garnitury jest dla mnie absolutnie topowa w tym segmencie cenowym.

Nelli13

Nie tylko pracodawcy ale rownież przyjaciele.Tęsknie za Wami bardzo. Z nimi można sie rozwijać i odnosić sukcesy, kochają swoją pracę i tym zarażają wszystkich wokół. Polecam. Cudowni ludzie z pasją.

Nelli13

Pani Kierownik i jej mąż

Liza744

Nie zgadzam sie z opinia o Recmanie na Bielanach Wrocławskich. Ja pracuję z tym Państwem od samego początku i to jest najlepszy pracodawca jakiego można sobie wymarzyć.

xxx

Nie polecam, zwłaszcza sklepu na Bielanach Wrocławskich. Kierowniczka i jej mąż to istna katastrofa. Szkoda słów.

Zostaw opinię o Recman - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recman