Recman

Bolesławiec

Opinie o Recman

andrzej
użytkownik zarejestrowany

poprzednie opinie mnie jak najbardziej zachęciły żeby podjąć jaklieś zatrudnienie u państwa w firmie, państwa mara jeśli chodzi o marynarki i garnitury jest dla mnie absolutnie topowa w tym segmencie cenowym.

Nelli13

Nie tylko pracodawcy ale rownież przyjaciele.Tęsknie za Wami bardzo. Z nimi można sie rozwijać i odnosić sukcesy, kochają swoją pracę i tym zarażają wszystkich wokół. Polecam. Cudowni ludzie z pasją.

Nelli13

Pani Kierownik i jej mąż

Liza744

Nie zgadzam sie z opinia o Recmanie na Bielanach Wrocławskich. Ja pracuję z tym Państwem od samego początku i to jest najlepszy pracodawca jakiego można sobie wymarzyć.

xxx

Nie polecam, zwłaszcza sklepu na Bielanach Wrocławskich. Kierowniczka i jej mąż to istna katastrofa. Szkoda słów.

Zostaw opinię o Recman - Bolesławiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Recman