Opinie o Wawrzyniak Hotel-Restauracja w Perzyce

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wawrzyniak Hotel-Restauracja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzyniak Hotel-Restauracja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzyniak Hotel-Restauracja w Perzyce

Marek Nowy wpis

Dobre są napiwki w restauracji?

recepcja Nowy wpis

NIE POLECAM... niskie zarobiki... wymagania pracodawcy nieosiągalne. (sam szef nnie potrafi im sprostać) Pracodawca traktuje pracowników jak "nic".

aaa Nowy wpis

Miałam "przyjemność" pracować w Hotelu Wawrzyniak przez krótki czas, co dla wielu na pewno jest zrozumiałe... Właściciel to zwykły cham, pracownicy się go boją, potrafi zwyzywać ich od najgorszych. Przy pierwszym spotkaniu wydaje się sympatyczny, jednak z każdym kolejnym traci w oczach po tym jak traktuje pracowników. Jedzenie średnie, drogie i trzeba długo czekać żeby zjeść zwykłą zupę, którą poleca kelner... Ponadto lokalizacja przy tak ruchliwej drodze skutecznie utrudnia sen w nocy... tyle...

aaaa Nowy wpis

ja pracuje już kilka lat i jestem zadowolona jak wszędzie się wymaga praca jak praca lepsza ta niż siedzieć w domu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wawrzyniak Hotel-Restauracja? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
b.

Ten komentarz jest trochę na wyrost napisany. Chcesz pracować w 4 gwiazdkowym hotelu to musisz wymagać też od siebie. Nic dziwnego że pracodawca wymaga w końcu to jedyny obiekt 4 gwiazdkowy w okolicy. byłam dumna że mogłam swoją rodzinę tam ulokować byli pod wielkim wrażeniem.

była pracownica

nie sądzę by płaca była adekwatna do tego co się tam robi....buuu ekstra wymagania a kasa marna

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzyniak Hotel-Restauracja - Perzyce

• Jak się pracuje w Wawrzyniak Hotel-Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzyniak Hotel-Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wawrzyniak Hotel-Restauracja