Opinie o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) w Kudowa-Zdrój

Adaa

Mi się podoba praca w hotelu ;) wynagrodzenie jest ok, atmosfera przyjazna, lubię pracę z ludźmi

Jagoda

Pracowałam w tej firmie jeszcze do niedawna, odeszłam bo wyjeżdżam na studia, ale pracę wspominam pozytywnie, polecam szczególnie młodym osobom, które dopiero rozpoczynają swoją pierwszą pracę ;)

Jadzia

Dobra praca, zarobki może nie są z kosmosu, ale atmosfera wszystko nadrabia ;) chyba każdy woli chodzić do pracy w której się dobrze czuje, a nie ciągle stresuje

Gabriela

Ja nie narzekam, pracuje juz tutaj dwa lata. Atmosfera pracy przyjemna, nasi goście to bardzo kulturalni ludzie... poza tym pensja zadowalająca.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Hotel Verde Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kudowa-Zdrój.

aicik

Według mnie jest to jedna z najlepszych ofert na tutejszym obszarze. Stabilnie, z dyrekcją idzie się dogadać co do wszystkiego, wynagrodzenie jest bardo dobre. Nie znam osoby która pracuje w Hotel i narzeka. Jestem pozytywnie zaskoczona mimo wielu negatywnych opinii które słyszałam i na pewno zostanę tutaj na dłużej.

Miejsce pracy ok. Ale tylko dla osób z Kudowy. Ale nie zgodzę się że to najlepsza oferta na tym obszarze. W sąsiednim Nachodzie praca jest dużo lepiej płatna i jej nie brakuje. Mieszkanie pracownicze które oferują to malutkie pokoiki po 2-3 osoby, do tego na jedną łazienkę jest 8-9 osób z kuchnia tak samo. Wynagrodzenie przeciętne.

Anonymus

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Wynagrodzenie to około 1500 na rękę. Atmosfera w pracy bardzo nieprzyjemna. Pracowałam tam rok i nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) - Kudowa-Zdrój

• Jak się pracuje w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hotel Verde Montana Wellness & Spa (Grupa Łapaj Sp. z o.o. sp.j.)