Opinie o Tęczowy Młyn Hotel w Kielce ul. Zakładowa 4

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tęczowy Młyn Hotel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tęczowy Młyn Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęczowy Młyn Hotel w Kielce ul. Zakładowa 4

Martin

Byłem tam ostatnio gościem widziałem jak biedne dziewczyny biegają w ta i z powrotem nie siedzia nawet na chwile i płaca im najniższa krajowa to jest jakas żenada i wyzysk ludzi. Nie dajcie i zgłoście to gdzieś. Kopnięcie w (usunięte przez administratora) kto sobie na to zasługuje ze tak was traktują.

Isia
@Martin

Zapewne były konferencje albo coś w tym stylu...to jest Hotel goście przychodzą wychodzą jak w każdym hotelu...więc jest co robić...pracowałam kilka dni mili ludzie naprawdę tacy swoji szkoda ze nie wyszło na dłużej...z całego serca polecam tam prace Agnieszka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Tęczowy Młyn Hotel odbywa się również w języku angielskim?

Martin

Isia Nowy wpis
@Martin

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tęczowy Młyn Hotel?

Jak jest z awansem w Tęczowy Młyn Hotel?

Katarzyna Nowy wpis

Awans? Na umowę o prace czeka się średnio rok.(usunięte przez administratora)brak mozliwosci rozwoju. Pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tęczowy Młyn Hotel? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby starać się o prace w tej firmie?

George

Niech zaczną płacić za nadgodziny i nie wyzyskują tak ludzi bo maja straszny zapierdol zostają dłużej a nie ma wynagrodzenia.

Majka

Firma ma bardzo dobre opinie na rożnych portalach. Gdyby była złym pracodawcą to pracownicy nie staraliby się dobrze pracować!!

George
@Majka

A co maja zrobić pracownicy? Masz prace to sie starasz i robisz by było dobrze.

Gustaw

Nie polecam pracy w hotelu teczowy mlyn w kielcach. Pracownicy nie maja zaplacone za nadgodziny ktore robia, pracuja ciezko i dostaja za miesiac tylko najnizsza krajowa bez zadnych premii

Małgorzata
@Gustaw

Dobrze jest w końcu poznać opinię pracownika Hotelu Tęczowy Młyn, a nie zaś jego klienta. Jeśli nam napiszesz jak długo tam pracujesz i czym się dokładnie zajmujesz, to bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni. Oznajmiłeś Nam już, nie dostaje się tam premii. A czy pracodawca oferuje Wam jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe?

Gustaw
@Małgorzata

Premie kwartalne ktore sie dostaje jesli nie pojdzie sie na l4 (czyli nasze nadgodziny to sa te premie). Jestem juz tam dwa lata i zadnych atrakcji pozaplacowych nie ma.

Małgorzata

@Uczestnik spotkania hotelowego Przykro mi z powodu tej nieprzyjemnej sytuacji, której musiałeś doświadczyć. Jesteś jednak pewien swoich racji i możesz nam to w jakiś sposób udowodnić? Może wówczas będziemy mogli Ci coś doradzić. Już jakiś czas nikt z Was nie wypowiadał się w kontekście tego, jakim pracodawcą jest Tęczowy Młyn Hotel. Jaki jest powód takiego stanu rzeczy? Jeśli posiadacie jakieś informacje o tym pracodawcy, to śmiało się nimi podzielcie.

Uczestnik spotkania hotelowego

Hotel podpisuje umowy z oszukującymi klientów firmami i nie podaje nazwy firmy tłumacząc się tajemnicą umowy. Nie mogłem w związku z tym zareagować na chamskie zachowanie przedstawicieli firmy handlującej matami Salute Afrodite. Żenada. Czy hotelowi zależy na złej marce i opowieściach o tym, do jakich ekscesów dochodzi na terenie hotelu? A co na to ewentualni goście? czy życzą sobie być świadkami takich burd?

Praktykant

Praca na kuchni z pseudo kucharzami pozostawia wiele do życzenia, już nie wspominając o ciągłym pomiataniu, wyzyskiwaniu braku szacunku dla stażystów czy praktykantów.

filipinka

Atmosfera bardzo dobra, życzliwi i pomocni współpracownicy, ludzki Zarząd i wyrozumiała Dyrekcja. Współpraca między poszczególnymi działami bez zarzutu, nie myli się tylko ten kto nic nie robi, ale zawsze w sytuacjach wątpliwych można z wszystkimi się dogadać - SZCZERZE POLECAM

zainteresowana
@filipinka

Ile zarabia kelnerka śniadaniowa na umowę zlecenie ?

byly pracownik

zenada, zadnego poszanowania ze storny Dyrekcji dla pracownikow. wykorzystywanie i nic wiecej, moze hotel i fajny ale nie do pracy. Rotacja pracownikow najwieksza na recepcji, a i kelnerki tez ledwo psychicznie wytrzymuja. Recepcionista w tym hotelu zarabia tyle co kelnerka sniadaniowa - porazka. A panie z marketingu brak slow.

Tak, tak na szczęscie Kielce są małe i wszyscy już wiedzą jak wygląda praca w Tęczowym Młynie-Praca przez 16 godzin, bez możliwości żadnej przerwy i nainiższ krajowa za ponad 200 godzin w miesiącu-Super prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Tęczowy Młyn Hotel - Kielce

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042