Tęczowy Młyn Hotel

Kielce

Opinie o Tęczowy Młyn Hotel

filipinka

Atmosfera bardzo dobra, życzliwi i pomocni współpracownicy, ludzki Zarząd i wyrozumiała Dyrekcja. Współpraca między poszczególnymi działami bez zarzutu, nie myli się tylko ten kto nic nie robi, ale zawsze w sytuacjach wątpliwych można z wszystkimi się dogadać - SZCZERZE POLECAM

zainteresowana
@filipinka 23.04.2015 15:10

Ile zarabia kelnerka śniadaniowa na umowę zlecenie ?

byly pracownik

zenada, zadnego poszanowania ze storny Dyrekcji dla pracownikow. wykorzystywanie i nic wiecej, moze hotel i fajny ale nie do pracy. Rotacja pracownikow najwieksza na recepcji, a i kelnerki tez ledwo psychicznie wytrzymuja. Recepcionista w tym hotelu zarabia tyle co kelnerka sniadaniowa - porazka. A panie z marketingu brak slow.

Tak, tak na szczęscie Kielce są małe i wszyscy już wiedzą jak wygląda praca w Tęczowym Młynie-Praca przez 16 godzin, bez możliwości żadnej przerwy i nainiższ krajowa za ponad 200 godzin w miesiącu-Super prawda

Zostaw opinię o Tęczowy Młyn Hotel - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tęczowy Młyn Hotel