Opinie o Hotel&Restauracja Noce i Dnie w Konstancin-jeziorna ul. Pocztowa 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel&Restauracja Noce i Dnie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hotel&Restauracja Noce i Dnie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel&Restauracja Noce i Dnie w Konstancin-jeziorna ul. Pocztowa 15

Jak się pracuje z ludźmi z Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Katrina

Ja nie narzekam bardzo miła atmosfera szefowa miła szef miły w życiu trzeba być wytrwałom/ym i niebrać wszystkiego do siebie wszędzie tak jest a szefostwo jest od tego żeby zwrócić uwagę pracowniko,,,

Jak się pracuje z ludźmi z Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Bardzo kiepsko, szczególnie z właścicielką, odradzam pracę w tym hotelu

Katrina Nowy wpis

Czy pracodawca Hotel&Restauracja Noce i Dnie motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kivi Nowy wpis

Kiedy pracowałem tam kilka lat temu, to motywacją było grożenie pracownikom obcięciem pensji, zostawianiem po godzinach i wysłuchiwaniem, jak to każdy mój poprzednik w pracy był (usunięte przez administratora) pijakiem i osobą nieodpowiedzialną. Po moim odejściu, podobno takie same rzeczy "kierownictwo" mówiło o mnie, a kiedy pracowałem, to byłem dla nich najlepszym pracownikiem jakiego mieli... Tak więc to tyle jeśli chodzi o motywację ;)

Jakaja Nowy wpis
@Kivi

Chyba wszyscy którzy mieli "przyjemność" przewinąć się przez to miejsce przez to przechodzili.

Czy zdarzają się nadgodziny w Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Jakie są mocne strony pracodawcy Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

J

Nie ma takich

Sasiad
@J

Klientów też traktują z góry

Mieszkanka KJ
@Sasiad

Chyba wszystkich traktują z góry i klientów i pracowników.

Recepcjonistka

Bardzo duże ciśnienie na podjęcie decyzji. Dzwoniono do mnie kilka razy w tej sprawie co było dla mnie bardzo dziwne. Co zaskakujące brak jakichkolwiek wymagań nawet gdybym nie znała angielskiego to bym też dostała tę pracę. Wyczułam że mają problemy kadrowe bo bardzo chcieli, żebym podjęła pracę. Niestety warunki zaproponowane są oderwane od obecnych realiów. Proponują najniższą stawkę godzinową i umowę zlecenie. Chyba to też oprócz opinii na temat tego miejsca jest przyczyną braku personelu. Reasumując to miejsce zostawiło we mnie niesmak.

W sumie to pytania dwa czy jestem dyspozycyjna i od kiedy mogę zacząć prace.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
"Konstancinianka"

Dobrze wiedzieć jakich mamy pracodawców na terenie naszego pięknego miasta. I jednocześnie do kogo nie wysyłać CV. :)

@"Konstancinianka"

Myślę że wszyscy w okolicy mają wyrobioną opinie na temat tego miejsca i warunków tutaj panujących.

Panie Andrzeju, bo domyślam się, że pisał to mąż właścicielki, problemem który jest tutaj poruszany jest traktowanie pracowników przez pańską żonę. Czy pan naprawdę tego nie zauważa jak postępuje z ludźmi pańska żona? Czy naprawdę nie jest panu tak zwyczajnie po ludzku wstyd? Państwa hotel jest piękny i mógłby być ozdobą i dumą naszego Konstancina. Widać w nim państwa zaangażowanie, poświęcenie i pracę. Moi okoliczni znajomi znają to miejsce z wesel, komunii i chrzcin. Ale niestety wszystko to jest przyćmione przez relacje ludzi którzy u Państwa pracowali. Pisanie, że ludzie zajmowali się prywatnymi sprawami nie jest usprawiedliwieniem bo doskonale wiemy, że nie wszyscy tacy byli. Natomiast wszyscy byli traktowani przez szefową źle. Pisanie, że Pani Alicja jest wspaniałą i wyrozumiałą osobą jest zaklinaniem rzeczywistości bo zdaje pan sobie sprawę, że niekontrolowane wybuchy gniewu Pańskiej żony zdarzają się zbyt często i również zbyt często są one nieadekwatne do sytuacji. Proszę się więc nie dziwić, że ludzie opisują to tutaj. Proszę też mieć na uwadze, że przez Państwa obiekt przez lata przewinęło się mnóstwo osób i nie wszyscy byli złodziejami i nierobami. Ostatni kryzys wizerunkowy spowodował, że ludzie odważyli się opisać swoje przeżycia. Może warto zacząć szanować pracowników, traktować ich z godnością. Oczywiście trafią się też ludzie którzy będą chcieli to wykorzystać i nadużyć ale takie jest ryzyko pracodawcy. Może teraz jest dobry moment aby się zatrzymać i zastanowić i zadać sobie jedno pytanie "Czy traktuję pracowników tak jak sama bym chciała być traktowana?" Życzę Państwu pomyślności oraz dalszego rozwoju tego jakże uroczego miejsca.

@"Konstancinianka"

Co Pani może wiedzieć konkretnego na temat właścicieli , jeżeli nie zna ich osobiście !!! Plotki i tylko plotki , to gratuluje . Ciekawe co Pani sobą reprezentuje . Zawsze trzeba spojrzec na siebie , potem na bliźniego . Prawda?.

@Anna

Witam Pani Aniu, z tego co pamietam , wracała Pani do nas trzykrotnie . Byliśmy z Pani pracy bardzo zadowoleni , ale jeżeli o nasze ustalenia co do urlopów i innych spraw to już porażka . Gdy było dużo pracy , w trybie natychmiastowym brała Pani sobie urlop bez ustalenia z właścicielka, choc prosiliśmy w sezonie zimowym ,ze musimy ustalić urlopy w terminie dogodnym dla firmy i pracownika .Najlatwiej zwalać wszystko na pracodawcę , który ma podpisane umowy , kontrakty i jest za to odpowiedzialny , a pracownik wychodzi z dnia na dzień z pracy lub nawet w ciągu dnia i co i kto tu jest winny .? Wiadomo ten niedobry pracodawca . Tak Pani patrzy na świat i życie , to gratuluje . Czy pisze nieprawdę ? A co do mojej żony , jest osoba bardzo pracowita i oddana swoim gościa i firmie, która stworzyliśmy od podstaw prawie 25 lat temu .Zycze więcej refleksji i pozdrawiam .

@Anonim

Najłatwiej jest oceniać innych poprzez plotki rozsiane przez osoby które popisały się wystarczająco pracując w hotelu ... żeby wydać opinię należało by zapoznać się od wewnatrz z całą sytuacją. Przyjść pracować po takiej osobie i naprawiać setki jej błedów....przekonać sie na własnej skórze gdzie leży prawda. Nie pracowałeś /pracowałaś tu to po co sie wypowiadasz? bo ktoś ci powiedział? cos się obiło o uszy? Przykro czyta się coś co bezwzględnie mija się z prawdą. To żałosne i świadczy tylko o poziomie inteligencji niektórych którzy jak widzę bardziej niż własnymi problemami i własnym życiem interesują się plotkami .

@Anna

W punkt.

@Andrzej

Panie Andrzeju, Naprawdę uważa pan, że wszystko o czym ludzie tutaj piszą to plotki? Bo doświadczenie pracy w waszym hotelu i trauma po kontakcie z pańską żoną to naprawdę wstrząsające przeżycie.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Szczerze

Praca dla osób, które chyba wszystko już widziały i słyszały w swoim życiu. Z całym szacunkiem - nie należy spodziewać się stabilności ze strony przełożonych (obojgu). Mają dobre intencje, ale mało kto wytrzyma w tak toksycznym i wybuchowym środowisku. Ale sztuczny uśmiech na początku gwarantowany...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ja miałam umowę zlecenie, nie było mowy o żadnej umowie o pracę.

@Anonim

Ja także byłam na śmieciówce

Ольга

Погане лікування

@Ольга

Przetłumaczę: "kiepskie traktowanie". Myślę że to wystarczy jako podsumowanie tego miejsca chociaż dla mnie jest to eufemizm. Przy okazji coś wie co tam się dzieje? Funkcjonują jeszcze czy już się zamknęli całkowicie?

Czy ktoś może powiedzieć jaki jest zakres na recepcji ? I czy trzeba mieć duże doświadczenie?

Jola
@Kasia

Wypowiadałam się już na temat tego miejsca. Byłam na rozmowie na wiosnę. Najniższa stawka godzinowa, umowa zlecenie ale najwcześniej po pierwszym miesiącu. Zmiana od świtu do nocy jakieś 12 godzin. Do tego możliwe nocki niby zapewniali że sporadycznie ale kto to wie jakby to wyglądało. Podobno na noce pracowali Ukraińcy. Więc proponowane warunki po prostu żenujące w obecnych czasach i biorąc pod uwagę popyt na pracowników w hotelarstwie i gastronomii. Potem się dowiedziałam, że to miejsce delikatnie mówiąc nie ma dobrej opinii i pracownicy zmieniają się zdecydowanie za często. I chyba coś jest na rzeczy biorąc pod uwagę opinie poniżej. To tyle co wiem z tego co się dowiedziałam podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie wiem czy coś się zmieniło przez ten czas.

@Kasia

Zakres jest bardzo szeroki robisz wszystko co ci każe szefowa to tak najkrócej. Nie ma znaczenia stanowisko ten hotel jest tak mały a personel bardzo ograniczony ze chcąc nie chcąc musisz wykonywać wszystkie polecenia. Inna sprawa że brakuje rąk do pracy w hotelarstwie i gastronomii a to miejsce dodatkowo ma bardzo złą opinię wśród byłych pracowników. Jeśli chcesz być tylko recepcjonistka a nie dodatkowo jeździć na mopie to szukaj w renomowanych markowych hotelach najlepiej sieciowych.

Viola

to znaczy,że przyjmuję się na recepcję a mogę wylądować w kuchni i w restauracji i do sprzątania??? To bardzo dziwne, bo nie mogą wszyscy robić wszystkiego! (usunięte przez administratora)

@Viola

Było dokładnie tak jak napisałam. Robisz wszystko. Niestety zakres obowiązków jest bardzo szeroki i uzależniony wyłącznie od widzimisię właścicieli. Ponieważ nie było dużego ruchu w tym hotelu a konferencje trafiały się sporadycznie więc trzeba było robić wszystko co sobie zażyczyli właściciele. Byłam kelnerką, pokojową, sprzątaczką, kucharką śniadaniową itd a zatrudniłam się na stanowisko recepcjonistki. Na początku jest w miarę miło ale szybko się kończy. Nie warto.

Helena
@Viola

Mam nadzieję, że odpowiedzi od @Ja pomogły Ci. Trzeba powiedzieć, że przekazała nam ona sporo konkretnych informacji. Z uwagi na obecną sytuację w kraju, w Hotel&Restauracja Noce i Dnie zapewne wstrzymali rekrutację. Jak sytuacja się nieco ustabilizuje, będziesz aplikować?

Jakie są warunki zatrudnienia w Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji . Pozdrawiam

Johny
@Ż.M

i bardzo dobrze, powinniście mieć zakaz zatrudniania pracowników skoro ich nie szanujecie

pełen skład pracowniczy to świadczy, że dobrze się ludziom pracuje, super!

@Karolina

Bez żartów, jak widać hotel osiągnął już taki poziom że sami piszą sobie pozytywne komentarze "ludziom się dobrze pracuje" tak z pewnością

Nick 1

dokładnie jest tak jak piszesz. A te dobre opinie chyba nawet sama pani Ż.M. zweryfikuje, bo jej kariera się kończy w tym miejscu. W recepcji , która jest wizytówką hotelu pracują Ukraińcy słabo mówiący po polsku albo nikogo nie ma i w restauracji kelnerzy przeważnie amatorzy i też Ukraińcy. Schodzicie na psy, drodzy Państwo!

Miś
@Karolina

ten komentarz przypomina mi scenę z Misia: "Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!". Przestańcie z ludzi robić idiotów. Przez lata traktowaliście ludzi z pogardą to teraz zbieracie owoce waszego wieloletniego postępowania. Chociaż moim zdaniem zdecydowanie za późno.

o jakiej grupie fb mowa, bo nie mogę nic znaleźć. Tylko tu są negatywne opinie. Czy to piszą złośliwi pracownicy czy faktycznie jest tak kiepsko. Od niedawna mieszkam w Piasecznie i szukam pracy na kuchni.

@Marta

Wpisz w wyszukiwarkę "noce i dnie czarna lista" powinno Ci wyskoczyć, mi wyskoczyło. Myślisz ze wszyscy byli pracownicy są złośliwi?

@Anonim

no nie, ale wszyscy się tu nie wypowiadają ;)

Johny
@Marta

Marta, zobacz kto pisze te tzw "pozytywne" komentarze: aktualni pracownicy, maż właścicielki oraz znajomi i sama wyciągnij wnioski.

Plusy: terminowe wypłaty Minusy: niskie zarobki, umowa zlecenie, brak urlopów płatnych oraz chorobowego, fatalna atmosfera (nie będę rozwijać Ci co pracowali wiedzą o co chodzi, Ci co nie pracowali niech sobie poczytaja poniżej). Generalnie nie warto podejmować pracy w tym miejscu to że ktoś płaci wynagrodzenie w terminie nie jest wyznacznikiem atrakcyjności pracodawcy.

@Anonim

Zapomniałeś do plusów dodać między innymi : darmowe posiłki takie jak śniadania, obiady , nielimitowane przerwy co chwilkę na papieroska , spanie w szatni na nocnej zmianie czy oglądnie całe noce filmów mało tego bez ponoszenia konsekwencji , nie wspomnę już o grafiku ustalanym pod pracownika i jego potrzeby :) A jeśli chodzi o atmosferę to rusz łbem bo po coś go masz chyba? Atmosferę w pracy tworzą ludzie.... ludzie tworzą zespół i to jaka jest atmosfera zależy od nich samych, skoro na innych zmianach atmosfera była świetna a na Twoich nie była przyjemna to chyba świadczy o jednym... pomyśl :) pozdrawiam

A........
@Ż.M

Atmosferę w pracy tworzą ludzie..... Sama rusz łbem jaki pracownicy mają wpływ na nastrój, zachowanie i kulturę właścicielki? Nie pisz bzdur.....

AJ

Jakie obiady byłam kiedyś na zmywaku nawet resztek dla psa nie było. Samemu jedzenie się przynosiło a papieroska się paliło bo brak gości no chyba że konferencje były to ciasteczka z Auchan i kawa

Gość Barbara Orlińska

Jestem częstym gościem hotelu Noce i Dnie. To co Państwo opisują na tym portalu to jest typowy hejt i oczernianie właścicieli. Właściciele są przyzwoitymi ludźmi i uważam że bardzo profesjonalnie prowadzą swój piękny hotel

Viola
@Gość Barbara Orlińska

Jak sama pani pisze jest pani gościem w hotelu więc co pani może wiedzieć o warunkach pracy i relacjach między pracodawcami i pracownikami?

@Viola

Bo pani Barbara miała tak napisać bo jest ich znajomą. Jednym słowem żenada. Ale czego można się spodziewać?

Rose

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno ten profil noce i dnie świecił pustkami. Niestety właścicieli zgubiła arogancja i pycha. Po latach takiego a nie innego traktowania wszystkich tych ludzi którzy się przewinęli przez hotel natrafili na człowieka który zrobił im niezłą "opinię" w mediach społecznościowych publikując screeny smsów wysyłanych przez właścicieli. Swoją drogą akurat po panu Andrzeju nie spodziewałam się takiego języka. To tylko pokazuje na jakie traktowanie "mogą liczyć" osoby które myślą o zatrudnieniu się w tym miejscu. I nic nie pomoże tutaj pisanie przez aktualnie zatrudnionych pracowników, rodzinę i znajomych "pozytywnych" komentarzy jakie to wspaniałe miejsce, jaką wspaniałą szefową jest pani Alicja. Lawina już ruszyła i takie nieudolne posty w żaden sposób nie pomogą na odczarowanie opinii na temat tego warunków pracy i atmosfery panującej w tym hotelu. Przez tyle lat istnienia tego miejsca przewinęło się zbyt wiele ludzi.......

Klaudia

Chciałam aplikować na recepcjonistke. Jakie mają wymagania i jaka jest stawka? Czy są uniformy pracownicze oraz jakieś np imprezy integracyjne dla pracowników?

Jola
@Klaudia

Wypowiadałam się już poniżej ale rozwinę wypowiedź. Kilka miesięcy temu zaproponowano mi najniższą stawkę godzinową, pracę od świtu do nocy w systemie zmianowym(usunięte przez administratora) jeśli chodzi o uniformy to nie wiem nie pytałam, ale kazdy szanujacy sie hotel ma stroje wiec moze ten też. z tego się dowiedziałam pracownicy tutaj zatrudnieni często się zmieniają, coś w tym chyba jest bo dzwoniono do mnie kilka razy w sprawie decyzji więc chyba rzeczywiście mają problemy z rekrutacją. Zresztą było to dla mnie i żenujące i zastanawiające że tak im zależało żebym u nich pracowała. W międzyczasie dowiedziałam się że hotel nie ma w okolicy dobrej opinii jako pracodawca. Jakiś pracownik chyba kucharz jakiś czas temu opisał na fejsie co tu się dzieje i komentarze ludzi tam i tutaj raczej potwierdzają te opinie. Tej słynnej właścicielki nie poznałam ;) więc się nie wypowiem ale bazując na warunkach jakie mi zaproponowano to raczej poszukaj gdzie indziej. Z doświadczenia wiem że w gastronomii jest trudno znaleźć pracownika za 15-16 złotych więc warto szukać tym bardziej że ogłoszeń w rożnych portalach jest całe mnóstwo w różnych hotelach. Powodzenia!

P
@Klaudia

Są zdecydowanie lepsze miejsca niż to

@Klaudia

Dziewczyno mam nadzieję że nie podjęłas pracy tutaj. Poczytaj sobie komentarze

@Klaudia

uniformy i imprezy integracyjne? Zapomnij! Poza tym kto ma się integrować? Jeden kucharz, pomoc kuchenna - sprzątaczka i recepcjonistka? Byłaby impra na całego, hehehe!

Pracowałam tutaj
@Nick 1

Każdego dnia AM wyprawia pracownikom takie imprezy że im w pięty idzie

@Pracowałam tutaj

ooo,tak. Szczególnie przed świętami robi się gorąco, bo Andrzejki...Mikołajki...impreza za imprezą. A wiadomo kto najlepiej się bawi.

Praca

Witam :) czy szukacie recepcjonisty? Jakie są wymagania?

Hotel Noce i Dnie
@Praca

Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji, prosimy o przesłanie swojego CV na maila ..

@Hotel Noce i Dnie

Aż dziwne że ktoś tu jeszcze chce pracować. Omijajcie to miejsce z daleka.

Monia

Żeby pracować w takim miejscu to trzeba się starać. Firma musi dbać o wysoki standard świadczonych usług.

Gosiaczek
@Monia

Hahaha... Dobrze, że jest ten portal mam nadzieje że przynajmniej moze niektórym uda sie tutaj nie trafic

JRENA TOPORSKA

Mialam przyjemnosc pracowac z wlascicielka Hotelu Noce i Dnie Pania Alicja,ktora jest wspaniala,wyrozumiala i pracowita osoba.Hotel prowadzony jest na wysokim poziomie,co wymagaod pracownikow pelnego zaangazowania,niektorych to przerasta. Byli pracownicy zamiast pracowac,zJmowali sie wlasnymi prywatnymi sprawami. Bylo to uwidocznione na firmowym komputerze. Mialamnieprzyjemnoscto ogladac jako pracownik

JJJ
@JRENA TOPORSKA

Coż za polszczyzna.

Ludzie nie rozumiem skąd w Was tyle jadu!!! Też dla tych Państwa pracowałem, były chwile dobre i złe jak to w gastronomii. Nikt nas w dzisiejszych czasach do pracy nie zmusza, przecież nie musimy robić nic na sile. Trzeba mieć klasę i nie jątrzyć tylko się zająć własnym życiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel&Restauracja Noce i Dnie - Konstancin-jeziorna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel&Restauracja Noce i Dnie?

Kandydaci do pracy w Hotel&Restauracja Noce i Dnie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel&Restauracja Noce i Dnie