Alicja Hotel Centrum Konferencyjno-Hotelarskie Alicja Barbara Milewska

Konstancin-jeziorna

Opinie o Alicja Hotel Centrum Konferencyjno-Hotelarskie Alicja Barbara Milewska

OnaP

Pracowałam w Hotelu Noce i Dnie trzy miesiące i było to najgorsze miejsce pracy, jakie miałam dotychczas. Właściciele hotelu potrafią tylko wyzyskiwać pracowników w każdy możliwy sposób. Pomijając stawkę godzinową 9zł/h, brak umowy i czas pracy (nieraz po 18 godzin na dobę) to ich podejście do pracowników jest żałosne. Pani Alicja (szefowa) to osoba niezróważona, potrafiąca tylko krzyczeć, wyzywać i szantażować pracowników! Dla gości wydaje się przemiłą osoba, a tak na prawdę to furiatka bez manier. Pan Andrzej (szef), który żyje w cieniu swojej żony, nie jest w stanie rozwiązać żadnego problemu pracowników. Obgadywanie i kablowanie na kolegów i koleżanki z pracy jest jak najbardziej mile widziane w tej firmie. Obowiązki recepcjonistów są ciągle naginane i wymaga się od nich więcej niż trzeba (najczęściej pomoc, jako kelnerka na restauracji) bez podziękowania. Oczywiście nocne zmiany na recepcji skazane są na synów szefostwa, którzy w środku nocy przyjeżdżają do hotelu albo po kasę albo nocleg. Nikomu nie polecam pracy w tym hotelu!!!

@OnaP 11.01.2017 11:36

Widze ze nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów.

OnaP
@Wyleciałam z Hukiem 11.01.2017 17:59
Widze ze nic się nie zmieniło. Szkoda nerwów.

Tragedia!!! Tam się nie da pracować z tymi właścicielami. Nie potrafią się komunikować z personelem w żaden sposób.

Wyleciałam z Hukiem

Zawsze będę to powtarzać: Im człowiek ma więcej pieniędzy, tym mniej człowieka w człowieku.

Wyleciałam z Hukiem

Krótko pracowałam na recepcji.Tragedia. Szczerze odradzam. Szefowała to podstarzała histeryczka, która wmawia ludziom ze ma pełno kultury i szacunku. Ale z tym akurat u niej na bakier. Przyszłam się zwolnić, a w mówiono mi ze to ja zostałam zwolniona. A prosząc o zarobione pieniążki usłyszałam, ze jestem upośledzona umysłowo. Praca bez umowy, oczywiście możesz poprosić o umowę ale wtedy z marnych 9zł/h zrobi się 6 zł. Jeśli jesteś w potrzebie to zapomnij o jakichkolwiek zaliczkach. Na takie rarytasy pieniędzy w firmie nie ma. Znajdą się za to Pieniążki z kasy dla dwóch"bardzo dobrze wychowanych" synalków szefostwa, bezrobotnych w wieku 24 i 32 lata. Pogratulować. Atmosfera w pracy tragiczna. Donos goni donos. Do szefowej jak na spowiedzi każdy kto nie chce słuchać tych wielu histerii. Pracujesz niby na recepcji ale tyle ludzi ucieka, ze często i gęsto znajdujesz się w kuchni wydając śniadania. Jedyne co dobre to, ze do hotelu przyjazdzają raczej przemili i sympatyczni klienci Oraz spoko jest kierownik recepcji, który moim zdaniem marnuje się w tej firmie.

Zostaw opinię o Alicja Hotel Centrum Konferencyjno-Hotelarskie Alicja Barbara Milewska - Konstancin-jeziorna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alicja Hotel Centrum Konferencyjno-Hotelarskie Alicja Barbara Milewska