Pol-Ferm Sp. z o.o.

Lutol

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Pol-Ferm Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Ferm Sp. z o.o.

niunia

Pracowałam tam rok, więcej nie wytrzymałam. Ogólnie jeśli ktoś lubi zwierzęta to ok, ale zarobki marne, najniższa krajowa za bardzo ciężką fizyczną pracę w trudnych warunkach (smród, brud, w lecie na korytarzach +50 st.) to kpina, dodatkowo stres, bo szef to jakiś psychiczny, potrafi człowieka za papierosa wyrzucić, a nie ma potem nikogo na jego miejsce. Wyzywa ludzi od jebańców, kopie świnie jak wpadnie w szał. Skąpi na wszystko. jak obieca premie to sie czeka na nią dwa miesiące, a potem dostaje 60% bo wymyslą jakieś przewinienie.

kwiatek
@niunia 06.10.2015 15:33
Pracowałam tam rok, więcej nie wytrzymałam. Ogólnie jeśli ktoś lubi zwierzęta to ok, ale zarobki marne, najniższa krajowa za ba...

Niunia, trochę przesadzasz. Prezes jest trochę psychiczny to fakt ale jak zarabiałaś najniższą krajową to pewnie go na oczy ze dwa razy widziałaś, bo musiałaś być zwykłą fizyczną na produkcji, a on na fermy rzadko przyjeżdża. A jak kogoś zjebał to na pewno nie ciebie niunia tylko kierownika albo brygadzistę. Na pewno świń nie kopie ani nie bije bo za to właśnie w polfermie można wylecieć najprędzej jak ktoś zwierząt nie szanuje. Za papierosa na pewno nikogo nie wywalili, jak już to za flaszkę, ale pijaków to chyba nigdzie nie chcą? Smrud jest ale sie do ferfumeri nie najmowalas, tylko do świń, tak? Brudu to jak na fermę nie możesz mówić, że jest bo o higienę to dbają akurat. Ale to świnie są, tak? W lecie to upał jest w zimie zimno, ale są łonczniki zabudowane to w zimie nie jest źle a w lecie co ci poradzą? Zarobki nie są rewelacyjne to fakt, bo praca jest ciężka. Ale najniższą krajową to mało kto zarabia - chyba, że na samym początku, jak rok tylko robiłaś to się nie dziw że jakiś kokosów nie zarabiałaś wielkich. Fakt faktem że kokosów to nie ma - ja pracuje 3 lata i mam 2100 podstawy brutto to z premią miesieczna tak 2000 na reke wychodzi. Szału nie ma, ale jest umowa o prace przynajmniej. Fakt faktem ze za 2000 to nie jest łatwo wyżyć i dużo osób żeby dorobić to umowy dodatkowe sobie bierze na mycie. Moim zdaniem to powinno być wynagrodzenie minimum 3000 za normalny etat a nie żeby trzeba było jeszcze dodatkowo przychodzić. Premie półroczne to się faktycznie spuźniają i to wk...ce jest bo ja sobie akurat na wakacje miałam wydać a oni we wrześniu wypłacili ale nie mów, że jak ci dali 60% to chcieli na tobie przyoszczędzić, bo akurat premia półroczna to jest tak liczona że jak jeden dostaje mniej to inny dostaje więcej, to jak ty miałaś 60% to nie prezes se zabrał tylko inni pracownicy więcej dostali. Wynagrodzenie miesięczne to w ostatni dzień płacą ale się nie spóźniają nigdy. A premia miesieczna co do pensji jest to tez od wynikow zalezy i tak raczej za byle c

Zostaw opinię o Pol-Ferm Sp. z o.o. - Lutol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol-Ferm Sp. z o.o.