Pasz-Konspol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Gierłatowo

Opinie o Pasz-Konspol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Lisia

Co tam sie wyprawia , bieeny prezes zeby on widzial jak niby dyrektorxy wykorzystuja jego nieobecnosc ehh wielscy fachowcy d/ s drobiu zero pojecia o hodowli !!!!

Kurestwo Kurczaka
@Lisia 30.03.2016, 22:18

A panoszą się jak nie wiem co, jak by byli niewiadomo jakimi fachowcami, a pracownik na obsłudze w ich oczach jest białym murzynem i tyle. Ludzi do roboty nie mają i jeszcze trochę założą sami kombinezony i będą zapier.... w kurnikach. Okłamują wszystkich w koło, a tak właściwie okłamują samych siebie i nie dorośli jeszcze do tego co mają. Umowy o pracę nie dają na cały etat, ale w ogłoszeniu na zachętę jest wszystko, tylko nie w praktyce. Oto jedno z ogłoszeń: http://olx.pl/oferta/praca-na-fermie-drobiu-CID4-IDg9Kz7.html#7c06b6c86f. Ogólnie nie polecam - syf, kiła i mogiła

Lolus
@Kurestwo Kurczaka 06.07.2016, 21:59

Czy to prawda ze dyrektora z pasz konspolu maja wywalic?????

grubassss

Zgadzam się że wypłaty strasznie zaniżone w stosunku do przepracowanych godzin :/// , o kierownictwu i ich prze........ lepiej nie wspominać :/ ogólnie nie polecam

kurka

wczesniej tak nie było !!!!!! wymienic dyrekcje

Kogutki1

Wypłata zaniżona w stosunku do wykonywanych godzin pracy.Poniżanie pracowników przez dyrekcje.Niemiła,a wręcz stresująca atmosfera w pracy.Sodoma i gomora.

Zostaw opinię o Pasz-Konspol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Gierłatowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasz-Konspol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe