Opinie o Drop S.A. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Drop S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Drop S.A. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drop S.A. w Ostrzeszów

K Nowy wpis

Zarobki bardzo niskie a oczekiwania zupełnie nieadekwatne co do wynagrodzenia.

Małgorzata Nowy wpis
@K

To czego oczekują od pracownika? Jesteś w stanie przybliżyć? I jakiego wynagrodzenia należy się spodziewać? :> Podaj szczegóły, jeśli możesz, bo każdy ma inną wartość pieniądza i nie wiem, co to dla Ciebie znaczy, że zarobki są bardzo niskie...

Werka Nowy wpis

Ta fraza "Atrakcyjny system płacowo – premiowy" pojawia się w każdym ogłoszeniu. Ktoś z Państwa mapisze, ile to będzie PLN w przypadku specjalisty ds. wdrożeń i automatyki? Co wchodzi w pakiet socjalny, skoro opieka medyczna jest wymieniona oddzielnie?

Na stronie firmy jest praca dla regionalnego przedstawiciela handlowego. Napisali że mają atrakcyjny system płacowo-prowizyjny. Targety są do zrobienia? Ile można dodatkowo wyciągnąć do podstawy? Dajcie jakieś wskazówki.

Pasztet Nowy wpis

Ponieważ? Auto dają toyote yaris hybrid do użytku prywatnego

Smutny

Proszę o informacje pojawiło się ogłoszenie na PH jaki dają samochód i jak wygląda z korzystanie prywatne ? Na ile nożna liczyć dodam ze jestem doświadczonym przedstawicielem

on
@Smutny

Również złożyłem aplikację . Ciekawy jestem jakie są warunki , narzędzia pracy

Dlaczego współczujesz? Co takiego jest nie tak w pracy przedstawiciela handlowego? Jak wygląda praca na tym stanowisku i warunki premiowania? Jak już się odzywasz to może warto to rozwinąć...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Drop S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Paula

Jakie godziny pracy tam są? Pisze dewuzmaniowa czyli....?

Na magazynie ktoś z Was tu pracuje? Bo oferta nowa wisi stąd moje pytanie, bo chcę się czegoś dowiedzieć. W ogłoszeniu widzę, że oferują z tego, co napisali atrakcyjny system płacowo-premiowy. Tzn. ile można zarobić i te premie to też jakiej wysokości? Jeszcze chcę się dowiedzieć o tę możliwość podnoszenia kwalifikacji. Bo rozumiem, że kurs na wózki widłowe opłacają i nie trzeba później oddawać?

Ciastek

Co się stało z Waszymi pasztetami?? Zawsze były nie do podrobienia, super w smaku aż chciało się jeść ze świeżą bułeczką. A teraz?? Dziwny smak... jak smaruje widziałem ostatnio jakieś nieobrobione składniki... strasznie się zepsuło

Pan Rumburak

W tym zakładzie nie opłaca się pokazywać z dobrej strony. Pokażesz, że potrafisz, to będziesz miał bardziej wymagające (czyt. gorsze) prace na głowie, a obiboki mają lżej. Poza tym "filozofia" coniektórych pracowników, którzy nie mają co ze swoim czasem zrobić: po co pracować 8h, jak można przeciągnąć do 10h. Po co pracować 10h, jak można przeciągnąć do 12h.

Sekcja
@Pan Rumburak

Słuchaj Rumburak, aby pracować jako Brygadzista, Koordynator, Kierownik i Dyrektor, musisz być przynajmniej z wykształceniem wyższym lub średnim w toku studiów. Nie pisz bzdur jak nie wiesz. Kartoteki nawet swojej nie widziałeś to po co się z dziobem pchasz na salony.

Pan Rumburak
@Sekcja

Słuchaj Sekcja, pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 8 lat i dobrze wiem, jak to wygląda. Czy się stoi czy się leży, to wypłata się należy. Nie ma sprawiedliwości. Jeden się stara i pracuje jak trzeba, a drugi leci w (usunięte przez administratora) i pieniądze dostają te same. Więc pytam, po co się starać? I nie martw się o moją kartotekę, bo oferowaliście mi nieco lepsze warunki, tylko że już mi się rzygać chciało tą waszą pożal się Boże "firmą".

Matka
@Pan Rumburak

pracowałam tam 35 lat jaszcze w Ostrowie i wiem czym to śmiedzi i to właśnie w biurach

Maicon

Zawsze chce mi się śmiać z ludzi którzy wylewają swoje zale bo coś tam ....mi jak nie pasuje praca to idę do innej po jednym dniu wychodzę,szukam takiej która będzie odpowiednia dla mnie.1 Zmiana ,odpowiednia płaca,dojazd wszystko po kolei. Wymieniać ile się da aż będzie pasować a nie marudzić.

Irena

płaca nie za bogata - to znaczy ile ?:D mówcie wprost

Ewelina

Drop, jak zapewne wiecie, jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. No i akurat teraz chcą tam zatrudnić Specjalistę ds. Eksportu. Pracodawca oczekuje ponoć praktycznej znajomości pakietu MS Office i znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Ktoś może rozważał aplikowanie?

Praca jak praca , płaca nie za bogata , warunki do wytrzymania , przełożeni nie do pozazdroszczenia

Anita

Dajcie znać czy warto próbować się tam dostać

Xxxx

Są jakieś miejsca pracy dla kobiet?

Franek

@Adam Czyli można się spodziewać wielu nowych wolnych wakatów? Warto w obecnym czasie aplikować, czy raczej dopiero zaczną się przyjęcia jak zakończą modernizacje?

Biuro

Tragedia brak poszanowania dla człowieka wyzysk, najniższa krajowa.

Bogumił

Bardzo źle , że zakład z takim stażem musi zniknąć z rynku, ludzie tracą pracę.

Krzysztof
@Bogumił

A co tak zle z dropem jest ze musi zniknąc z rynku taki zakład .

@Bogumił

Przecież ten zakład się mocno rozrasta. Cały czas coś robią, inwestują. Mam tam znajomych, nic nie wskazuje na zamknięcie. Wręcz odwrotnie. Pracują mniej, bo muszą modernizować.

Xxx Zosia

Witam czy coś się zmieniło jeśli chodzi o pracę w Drop? Od 2018r... Była pracownica.

Ambicjonalnie

Smród. Tragedia. Jeśli ktoś ma szacunek do siebie to nie przychodźcie w ogóle do tej pracy - szczególnie w biurach. Płaca taka, co kotu napłakać. Brak szacunku i poważania czyjegoś zdania. Nikt normalny i z ambicjami tam nie będzie pracować - jedynie Ci, co nie mają perspektyw na lepsze jutro.

Krystyna
@Ambicjonalnie

Czyli ile można zarobić w Drop? Wiem, że Twoja opinia nie jest zachęcająca, jednak chętnie dowiedziałabym się więcej. Może dla innych takie zarobki będą satysfakcjonujące.

Anon

Nie polecam.

Kamil
@Anon

Czego konkretnie nie polecasz? Twoją wypowiedź można interpretować na różne sposoby, więc chciałbym, abyś sprecyzował jej treść. Mam nadzieję, że dzięki Twojej odpowiedzi lepiej zrozumiem, co chciałeś przekazać.

Zostaw merytoryczną opinię o Drop S.A. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Drop S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Drop S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Drop S.A.