Artano Sp. z o.o.

Opinie o Artano Sp. z o.o.

BB

Firma spoko ale prezes (usunięte przez administratora)jest tam przez pomyłkę bo nie sądzę że ktoś zatrudnia z rozmysłem taką pomyłkę ,dobrzy spedytorzy odeszli.

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Artano Sp. z o.o.? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Nick
@Administrator 12.03.2018 08:55

Zrób kwity i kartę kierowcy idź na rozmowę o pracę a za dwa dni pakujesz się do zestawu i zaczynasz beduinowanie :) poszukiwanie kandydatów jest cały czas :D

Nick

Upodlenie kierowcy, praca jak kurier, brak szacunku dla kierowcy, pilne roboty blisko weekendu, płacenie od km, problem z naprawami, liczy się zysk na samochodzie a kierowca swoje nędzną jałmużną dostanie, nikt nie liczy się ze zdaniem kierowcy, uwalenie kierowcy na weekend ( firma jeździ po kraju), spedytor = twój przełożony on decyduje o wszystkim nawet o urlopie, Powodzenia każdemu nowemu co tam zacznie pracować średnia ? okres próbny i ucieczka... Szczera opinia pozdrawiam :)

Genio

Praca w artano?? DHL UPS GLS... Mogą się uczyć sztuki kurierki bo praca w ARTANO to jedna wielka kurierka... Wypłaty na czas i pełne składki...

Prawda!

Praca kierowcy w artano to jedno wielkie nieporozumienie. Pensje głodowe, chociaż w ofercie jest zupełnie coś innego. Jedynie pupilki zarabiają lepiej, bo mają lepsze trasy i lepszych spedytorów. Bo jak ci trafi natalia, to jeździsz jak listonosz, bez logicznego zaplanowania trasy i zarobisz wielkie G !!! A tak reasumując, to jak może się układać praca, skoro kierownikiem jest kierowca??? Porażka!!!

Luzak

Zgadzam się z przedmówcą. Szału nie ma. Zarobki niskie, chociaż w ofercie jest coś innego. Duża rotacja wśród kierowców, wiadomo dlaczego.

chudy

teraz wiem o co chodzi .pozdro

Gruby

Jak jesteś inteligentny, to resztę sobie dopowiedz.

chudy

Dzięki za obszerną wypowiedz. Zakres informacji mnie powalił, Może dodasz jeszcze kilka słów.

Gruby.

Daj sobie spokój.

chudy

Czy ktos moze zamiescic kilka słów na temat pracy ph w tej firmie Poleca czy nie poleca itd

Zdarzały się Wam problemy z firmą Artano Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Artano Sp. z o.o. - Golub-dobrzyń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artano Sp. z o.o.