Opinie o Artano Sp. z o.o. w Rypin ul. Bielawki 3

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Artano Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Artano Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artano Sp. z o.o. w Rypin ul. Bielawki 3

Czy można liczyć w Artano Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Niestety nie, żadnych dodatkowych rzeczy, opieki, multisportu.

ja Nowy wpis

jest pakiet medyczny oraz ubezpieczenie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Artano Sp. z o.o.?

ja Nowy wpis

najpierw umowa na 3 msc okres próbny, potem na 2 lata potem na czas nieokreślony

Jak się pracuje z ludźmi z Artano Sp. z o.o.?

Pytasz z perspektywy potencjalnego pracownika czy partnera biznesowego?

Gość Nowy wpis

Wyścig szczurów i ciągła konkurencja

Jak w Artano Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

W przypadku handlowców praktycznie nie ma możliwości awansu, jesteś sam w terenie, ale nie dadzą Ci na umowie "kierownik rejonu", bo wiązałoby się to z podwyżka do których firma nie jest skora... Osoby w biurze tez są ograniczone do call center i naganiania klientów.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Artano Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Xxx

Nie polecam jako pracodawcy. Wszystko na nie. Zarobki, firma. Nie nie i jeszcze raz nie. Omijać szerokim łukiem jakiekolwiek stanowisko w tej firmie.

zainteresowany

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Office
@zainteresowany

Tak, sporo PH odeszło.

Office

PH przeważnie nie dopracowują 2 lat, nastawieni na obsługę klienta telefonicznie. Jak to kiedyś usłyszałem, terenowiec ma pokazać się klientom, porobić rozpoznania i może znaleźć kogoś nowego. Niezbyt przyszlosciowa praca.

Nie polecam pracy jako PH w tej firmie, niskie zarobki i ciągle obiecywanie podwyżek. Podstawa 3500 brutto, a premia dzielona jeszcze z osobą w biurze. Niby się działa razem, przelozeni mówią że nie ma znaczenia kto sprzeda, a jest ciagly wyscig szczurów- kto pierwszy sprzeda (bo o ile lista wspólna, tak na zestawieniu miesiecznym jest się osobno). Auto można używać prywatnie, ale stawka za km.... 89gr. Duza ingerencja w czas pracy poprzez GPS na aucie i drugi w komórce, gdzie pobiera lokalizacje, liczy czas wizyt u klientów, wyjazdu z domu i powrotu. Rozliczą z każdej sekundy. Typowa korporacja.

Witam! Ja jak najbardziej polecam pracę jako PH w Artano. 8 godzinny system pracy, samemu ustala się trasówki, powrót do domu o normalnej porze. Mi udało się trafić na świetną przełożoną, tak więc wsparcie mentalne było jak i również z każdym problemem można było zadzwonić. Biuro tez zawsze służyło pomocą, atmosfera w zespole na plus :) Jeżeli chodzi o flotę to tutaj trochę na minus - Citroen Berlingo, dostawczak 2 osobowy. Kiepska widoczność przy gorszych skrzyżowaniach i mała kabina przez co trochę duszno w aucie. Podsumowując: jeśli chce się pracować to napewno nikogo nie zwolnią, a jeśli się sprzedaje to z wypłaty też jest się zadowolonym :)

Wojtek
@Paweł

Mozesz podać do siebie jakis kontakt? Mam kilka pytań dotyczących pracy jako terenowy PH

Lolo

Nie polecam firmy. Kierowców w ogóle nie szanują. Wiecznie mało. Kierowca najlepiej jak by siedział cały miesiąc w budzie. Głupie obciążenia i normy paliwowe z kosmosu. (usunięte przez administratora) i tyle.

Wiktoria
@Lolo

Słyszałam, że Artano oferuje kierowcom: umowę o pracę na pełen etat, terminowość wypłat wynagrodzenia (pełne składki) oraz pracę przez cały rok (na terenie kraju). To chyba dosyć dogodne warunki pracy. Ale brak szacunku to już inna sprawa. O jak się ten ów brak szacunku przejawia?

Weglar

Artano czy już został wybrany przedstawiciel na woj. Świętokrzyskie lub podkarpackie ?

Napoleon

Witam, czy ktos mógłby się wypowiedzieć na temat stanowiska ph do sprzedaży węgla. Jaka flota aut jakie zarobki?

Daniela

@Ludwik nie wiem dokładnie jak wygląda sytuacja ale sama chciała bym się dowiedzieć bo zastanawiam się czy wybrać się tam na rozmowę kwalifikacyjną...

Ludywik

Franciszek. Wiesz może coś więcej na ten temat? Jak traktują przedstawicieli czy szukają kogoś na dłużej czy na chwilę?

Ludywik

Do Franciszek. Dzwoniłem do jednego z przedstawicieli i taką dostałem odpowiedz

Ludywik

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na ph? Dlaczego jest taka rotacja przedstawicieli? Jaka mają flotę samochodów?

Franciszek
@Ludywik

Skąd masz informację o tym, że w firmie tej jest duża rotacja wśród przedstawicieli handlowych? Ciekawi mnie, gdzie znalazłeś taką informację.

Czarek

Czemu piszecie, że na stanowisku ph ds sprzedaży węgla chwilę się pracuje i wywalają? O co chodzi dokładnie?

Mariusz

Witam, czy ktoś podzieli się opinia na temat stanowiska ph ds sprzedaży węgla w firmie Artano ? Bardzo zależy mi na informacjach pozdrawiam Wynagrodzenie auto itd

Endru

Czy ktoś ma doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego do sprzedaży węgla w Artano? Jeśli tak to bardzo prosze o opinię?

Peter
@Endru

Popracujesz chwilę i Cię wywalą.

BB

Firma spoko ale prezes (usunięte przez administratora)jest tam przez pomyłkę bo nie sądzę że ktoś zatrudnia z rozmysłem taką pomyłkę ,dobrzy spedytorzy odeszli.

Darek
@BB

Rodzina szefostwa Agroloku. Prezesem jest mąż córki właściciela. To ta sama firma z tym ze zajmuje się miedzy innymi transportem. Tam tez nie jest kolorowo

Zostaw merytoryczną opinię o Artano Sp. z o.o. - Rypin

• Jak się pracuje w Artano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Artano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Artano Sp. z o.o.