Artano Sp. z o.o.

Golub-dobrzyń

Opinie o Artano Sp. z o.o.

Prawda!

Praca kierowcy w artano to jedno wielkie nieporozumienie. Pensje głodowe, chociaż w ofercie jest zupełnie coś innego. Jedynie pupilki zarabiają lepiej, bo mają lepsze trasy i lepszych spedytorów. Bo jak ci trafi natalia, to jeździsz jak listonosz, bez logicznego zaplanowania trasy i zarobisz wielkie G !!! A tak reasumując, to jak może się układać praca, skoro kierownikiem jest kierowca??? Porażka!!!

Luzak

Zgadzam się z przedmówcą. Szału nie ma. Zarobki niskie, chociaż w ofercie jest coś innego. Duża rotacja wśród kierowców, wiadomo dlaczego.

chudy

teraz wiem o co chodzi .pozdro

Gruby

Jak jesteś inteligentny, to resztę sobie dopowiedz.

chudy

Dzięki za obszerną wypowiedz. Zakres informacji mnie powalił, Może dodasz jeszcze kilka słów.

Gruby.

Daj sobie spokój.

chudy

Czy ktos moze zamiescic kilka słów na temat pracy ph w tej firmie Poleca czy nie poleca itd

Zdarzały się Wam problemy z firmą Artano Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Artano Sp. z o.o. - Golub-dobrzyń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artano Sp. z o.o.