Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. w Łaskarzew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. w Łaskarzew

Xxx

Nie polecam odradzam wręcz pracować w tej firmie obcinają za nic a na święta czy się starasz czy nie dostaniesz sucha babkę za max 10zl gdzie inne firmy dostają premie talony a tu nic w zadnej firmie nie zostałam tak nie doceniona jak tu poprostu porażka, dobrego pracownika nie szanują nie doceniają wola zatrudnić dzieci z ulicy bez doświadczenia ludzie którzy tam pracuja wyżej poprostu atmosfera jak na stypie coraz więcej wymagają a sami od siebie guzik dają

Ala
@Zr.

Na których konkretnie szczeblach ten cały spokój polecasz? O które stanowiska chodzi? opiszesz przy tym możliwe ścieżki kariery w firmie? ciekawi mnie perspektywa czasowa oraz zarobki

Zr. Nowy wpis
@Xxx

Nie Wiem o czym piszesz, osoby na wstępie miłe, potem to już zależy od Ciebie, jeżeli mam wysokie ambicje pracy to po prostu szukam innej półki, ja pracowałem na różnych szczeblach i właśnie chciałem spokoju, jaki jest tu.

Ala Nowy wpis
@Zr.

Wszystko można tu indywidualnie dograć tak jak jeden Pan pisał? Jaki macie teraz najmniejszy możliwy etat? szukam roboty na doskok, połówka to będzie dla mnie za dużo chyba a w ofercie jest napisane po prostu część, nie doprecyzowali. I aktualna atmosferę jak oceniacie? lata temu pisali chyba, że słaba była, a teraz?

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Człowiek

Do teraz tak jest ze nadgodzin nie da się wypłacić czy może cos się zmieniło? już wcześniej interesowała mnie praca jako ciastowy, wiem ze kiedyś już rekrutowali, wtedy nie mogłem jednak aplikować. od nowego roku jednak bym dał radę. Będą wtedy kogoś szukać? i co z tymi nadgodzinami? Nie chce ich odbierać, wole zarobić. jest teraz na to szansa?

@Człowiek

Zawsze można wysłać CV i porozmawiac z tego co wiem to warunki pracy są naprawdę dobre a wiele tematów można dogadać indywidulanie. Sam tam nie pracuje ale znam osoby które pasowały albo pracują.

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Tim

Mam w zasadzie uwagę tylko , zacznijcie dopiekać bułeczki bo są tak białe jak by niedopieczone jak by zaraz miała się posypać z nich mąka ,zero chrupkości . ostatnio tak się zaczęło dziać , proszę o zwrócenie uwagi na ten szczegół .

Iwona

Jeszcze rok temu ktoś mocno nie polecał pracy w zakładzie. Podobno produkty nie spełniały żadnych norm, do tego panowały niedopuszczalne warunki pracy takie jak mole i robaki. :( I do tego podobno o wszystko trzeba było się prosić np., o ubrania do pracy. Poważnie tak było czy ktoś z byłych ściemnia? Pracuje ktoś i by opowiedział o warunkach tutaj? Bo jeśli te robaki to serio prawda, to współczuję temu Panu, który właśnie chwali "Duński" chlebek. :/

Troche popracowane
@Iwona

Robaki to chybił trafił, nie ma urządzenia, ktore pozbyłoby sie ich na zawsze. Nawet jeśli nie ma robaków to są jaja, z których po pół roku wyklują ci sie w kuchni robaki :) Warunki jak to u prywaciarza: cięcie kosztów, wieczny kryzys, syf kiła i mogiła, reżim za najniższa krajowa chyba ze znasz sie z szefostwem albo siedzisz cicho jak mysz pod miotła choć i to bywa wątpliwe, bo premia jest uznaniowa :)

Paulina
@Troche popracowane

Szukają pomocy cukiernika, czyli nie warto aplikować na to stanowisko twoim zdaniem? :( Skoro jest najniższa pensja, to cukiernik i pomocnik zarabiają tyle samo? Czy o co chodzi?

Troche popracowane
@Paulina

O zarobkach na cukierni niestety nie mogę się rzetelnie wypowiedziec, może ktoś inny skomentuje. Słuchy mnie doszły jedynie, ze na każdym zakładzie dzieje się to samo, co napisane wyżej

Łucja
@Troche popracowane

A za nadgodziny płatne nie macie, żeby sobie można było dorobić do pensji?

Trochę popracowane
@Łucja

Nadgodziny na umowie o prace do odbioru, nie są wypłacane

tom

No ! Przyznam że Chlebek o nazwie ,,Duński'' PRZEPYSZNY .

Szczera

Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie. W Łukowie. Obcinają godziny na każdym kroku bo przecież nikt tego dokładnie nie liczy. Produkty nie spełniają norm. W mące można spotkać robaki mole czasem jakieś kawałki metalu. Nigdy nie wiesz ze co jesteś odpowiedziały. Robisz wszystko na raz nie mając czasu zjeść. Tak naprawdę nawet nie ma zaplecza socjalnego. Wszystko spychane jest na jedna osobę. Ponieważ kierowniczki ego nie potrafi przyznać się do błędu. Które są nagminne. Śmieszce podchody dyrektorów kogo lubisz....?kogo nie...! co to kogo interesuje! podłe docinki. Jeżdżą firmowymi samochodami to już bogowie. Nie polecam pracy tam stanowcze nie!!!

@Szczera

ja kiedyś tam pracowałem w wakacje i mi pasowało bo mogłem dogadać godziny pracy i wypłata była na czas.

Nie polecam
@Szczera

Nie polecam pracy w cukierni to jest jakaś porażka Na rozmowie obiecują ekstra pieniądze a później okazuje się że nie płacą tyle ile powinni . Najchętniej by chcieli aby tam pracować 24h na dobę za śmieszne pieniądze. O wszystko trzeba prosić nawet o ubrania do pracy.

Kuba

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników? Czas mamy dość niepewny więc mam obawy.

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. na stanowisko Pracownik Gospodarczy?

Kompleks

Pytania skąd jesteś. Czy palisz papierosy. Moja rozmowa tak wyglądała. Z tym szefem. Coś czuje ze palisz My nie lubimy palących. A w ogłoszeniu nie pisał.I ten z kompleksami. Szef Mówi zadzwonię. Byle wypchac.

Poldek

Zawsze można zmienić pracę zamiast ciągłego narzekania. Firma jak najbardziej ok tylko trzeba mieć chęci do pracy.

BBB
@Poldek

Ten szef i ta praca ok. Człowieku przyjmował mnie 3 razy i to zawsze miał zadzwonić. To zwykły cwaniaczek co myśli ze może każdym pomiatlac. Zawsze gdzieś pracowałem ale myślę bliżej. Nic nie tracę pojadę zapytam zawsze za ok 3 dni miał zadzwonić. Gość ma kompleksy i myśli ze pieniędzmi je zagluszy. Daje te ogłoszenia ale kogo on szuka. Szanowny Panie a ja mam dziecko.A pan haha.

BBB
@Poldek

Zawiezie jakieś okruchy po Urzędach i jakie to pany.

Do poldka
@Poldek

Jak chcesz, to idź do biura w młynie i zobacz jak się fajnie siedzi w biurze w młynie za minimalna. Nikt w biurze nie potrafi nic wytłumaczyć, a potem narzekają obrabiając cztery litery za plecami. Jeszcze za dobra kasę można się z nimi męczyć, ale za minimalna lepiej pracować na produkcji. Dlatego nikt nie chce tam przyjść i męczyć się z fałszywymi ludźmi, którzy wiecznie narzekają na siebie.

Miła

Nie polecam pracy u tego pracodawcy, pracują tu ludzie z kilkuletnim stażem którzy nowych pracowników traktują gorzej jak psa, obgadywanie i rozsiewanie plotek to im najlepiej wychodzi a jak już trafia do pracy jako sprzedawca na Kauflandzie to odrazu się zwolnijcie bo wykończycie się przez panią l.... Stosującą nieprzewidywane obelgi wobec innych, żenada

Konrad

@123 Możesz cos więcej dodać do tych informacji? Interesowała mnie praca w firmie.

Wilga jest już zamknięta produkcja przeniesiona do Łukowa. Zmienił się właściciel ...

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w Młyn Usługowo-Handlowy Zakład Andrzej Żabczyński mógłby przedstawić konkretnie warunki pracy jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi?

do Administratora

Administratorze! Warunków nie ma... To jest Łaskarzew... Nowemu pracownikowi dadzą najgorszy komputer, który wizualnie wygląda dobrze, natomiast system się zawiesza jak narkoman po trawce... Zero rozwoju, każdy po swojemu interpretuje swoje słowa. Każdy ma jedno stanowisko "pracownik biurowy", tak naprawdę nie wiadomo, kto jest za co odpowiedzialny, nigdy tej informacji nie uzyskałam... Pensja jest gorsza od pospolitej ekspedientki w monopolowym: ok. 1500 i brawo-po 10 latach ok. 2500 zł! Nie wiem, czy można przeżyć z taką pensją głodową...

marcin

Młyn przyjmuje pszenicę nie spełniającą norm - normy zanieczyszczeń przekroczone 4-krotnie. Firma łamie wszelkie normy, zarówno sanitarne jak i kodeksu pracy. Wobec firmy sanepid toczy liczne postępowania karne. Certyfikaty może zdobycz każdy, ale sztuką jest do nich się stosować...

do marcna
@marcin

Certyfikaty wypisuje pracownik, który nigdy tej mąki nie widział na oczy... Świadectwa są wypisywane "orientacyjnie", czyli tak żeby było dobrze... Są 3 tabelki, wg których pisze się parametry, ale która z tych 3 jest prawidłowa? Tego najstarsi pracownicy nie wiedzą :P Tzw. "JAKOŚĆ TO BĘDZIE"(czytaj ze zrozumeniem).

Młyn dosłownie i w przenośni

Praca w biurze w Młynie? Nie polecam nikomu! 1. Małe zarobki! Nikt nie jest w stanie przeżyć za takie grosze na rękę... kasjer w Biedronce zarobi więcej niż pracownik biurowy po 10 latach pracy... 2. Niemiła atmosfera wśród stałej obsady! Jeszcze takiego obmawiania ludzi pracujących ze sobą od 5 do 10 lat nie widziałam, ale takie zachowanie wynosi się z domu... 3. Sprzątanie na pierwszej zmianie miejsca, które nie jest Twoim stanowiskiem pracy? Paranoja i nieporozumienie... 4. Szef jest w porządku, tylko za bardzo ufa pracownikom i za mało poświęca czasu na problemy między pracownikami... Mój błąd i stracony czas, jeszcze nigdy nie widziałam takiego cyrku na kółkach... Nie dziwię się, że byłam już 8 osobą z rzędu... Za taką głodową pensję i z takimi ludzmi nikt nie jest w stanie przeżyć 1 tygodnia!!! Jeśli widzisz ofertę pracy na stanowisko Upoważnionej do wystawiania i odbierania FV czy pracownika biurowego - idź lepiej do Biedronki, dwa razy więcej zarobisz, a przynajmniej jak będziesz sprzątać, to swoje stanowisko!

pirat

powiem tak,wyzysk pracownika ,najnizsza krajowa na umowie,po za tym harujesz za 9zl/h plus 2zl za przedzwigana na ramieniu tone maki wory po 50kg dzwigasz sam i tak po 10-20ton dziennie. srednia norma to 300godzin pracy i 400ton przeniesionych recznie miesiecznie. i to za max 3000tysiace miesiecznie. tak ze zlodzieje wlasciciele i kazdego kierowce podejrzewaja o zlodziejstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. - Łaskarzew

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.
  • Młyńska 7
    08-450 Łaskarzew
  • NIP: 8261975118 REGON: 712494070 KRS: 0000296030

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.