Młyn Usługowo-Handlowy Zakład Andrzej Żabczyński

Wilga

Opinie o Młyn Usługowo-Handlowy Zakład Andrzej Żabczyński

pirat

powiem tak,wyzysk pracownika ,najnizsza krajowa na umowie,po za tym harujesz za 9zl/h plus 2zl za przedzwigana na ramieniu tone maki wory po 50kg dzwigasz sam i tak po 10-20ton dziennie. srednia norma to 300godzin pracy i 400ton przeniesionych recznie miesiecznie. i to za max 3000tysiace miesiecznie. tak ze zlodzieje wlasciciele i kazdego kierowce podejrzewaja o zlodziejstwo

marcin

Młyn przyjmuje pszenicę nie spełniającą norm - normy zanieczyszczeń przekroczone 4-krotnie. Firma łamie wszelkie normy, zarówno sanitarne jak i kodeksu pracy. Wobec firmy sanepid toczy liczne postępowania karne. Certyfikaty może zdobycz każdy, ale sztuką jest do nich się stosować...

Zostaw opinię o Młyn Usługowo-Handlowy Zakład Andrzej Żabczyński - Wilga

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Młyn Usługowo-Handlowy Zakład Andrzej Żabczyński