Hog Slat Europe Sp. z o.o. w Organizacji

Poznań

Opinie o Hog Slat Europe Sp. z o.o. w Organizacji

robertos

p.s. bardzo mi z tego powodu przykro ;c

anakonda

Nie polecam, negatywna atmosfera i marne pieniądze

Krzysztof P.

jJako były pracownik oceniam firmę HS pozytywnie. Przeważnie miła i przyjazna atmosfera stwarza dobre warunki pracy. W wielu aspekatch firma w dalszym ciągu wymaga zmian i usprawnień. Z mojego punktu widzenia najsłabszą stroną firmy jest jej dyrektor, którego decyzje są w większym stopniu oparte na dobrym, bądz złym nastroju, a nie na dogłębnej analizie. Poza tym jest osobą o słabym pojęciu za zakresu logistyki transportowej i magazynowej co jako dyrektor centrym dystrybucyjnego jest niedopuszczalne i negatywnie wpływa na morale pracowników. Firma HS jest firmą w dalszym ciagu silnie rozwijającą sie stwarzającą wiele możliwości rozwoju dla nowych praocwników.

zulu

Firmęprawie w całości tworzy grupa nieudaczników,którzy nie sprawdzili się w innych firmach. Zero pojęcia o logistyce. I tylko myślą jaką prywatną korzysć wynieść.

xyz
@Robertos 26.06.2015, 20:27
Nie polecam, ludzie to kompletni ....., a wypłata to zasiłek

.... Zasiłek powiadasz? Jako były pracownik życzę wszystkim takich zasiłków.

robertos
@xyz 02.07.2015, 08:00
.... Zasiłek powiadasz? Jako były pracownik życzę wszystkim takich zasiłków.

Wywalili cie?

Kiraj

Super firma super atmosfera bardzo dobra forsa

Zostaw opinię o Hog Slat Europe Sp. z o.o. w Organizacji - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hog Slat Europe Sp. z o.o. w Organizacji