Lira Sp. z o.o. Wytwórnia Pasz

Krzywiń

Opinie o Lira Sp. z o.o. Wytwórnia Pasz

Obecny pracownik

To fakt trzeba cały czas uważać by nie zostać oskarżonym o złodziejstwo wielu super pracowników wyrzucił

Byly_pracownik

Słaba kasa. Trzeba być lizusem prezesa żeby zarobić powyżej 3 tys zł.. ogólny brak szacunku dla nowych pracowników. Każdego biorą za złodzieja i nieroba i trzeba się wybraniac. Gorąco nie polecam.

karierowicze po trupach dochodzą do celu (kasy)...a szef szuka nie tam gdzie trzeba...

Wszystko ok dopóki szef nie zaczyna szaleć, najpierw się nie interesuje a potem to by udusił każdego

polecam wszystkim.kasa z butow nie wyrywa,ale nie jest najgorsza.

Zostaw opinię o Lira Sp. z o.o. Wytwórnia Pasz - Krzywiń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lira Sp. z o.o. Wytwórnia Pasz