Opinie o Moto-Agro Jacek Błoch Dariusz Dziuba sp.j. w Białystok

counter
Białystok Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.
Kandydat
 Problem

Firma działa bardzo podchwytliwe, zaprasza ,na rozmowę kwalifikacyjną, na której proponuję okres probny - bez umowy ! Na trzy dni . W tym okresie pracownik, ma zadanie obserwacji i propozycji usprawnień, zmian mających wpływ , na firmę. Osobiście musiałem upominać się o swoje wynagrodzenie, gdyż nikt nie wspomniał o nim, po trzech dniach. Po fakcie , nie zostałem zatrudniony a pomysły zostały wprowadzone. Więc należy uważać i podchodzić z dużym dystansem. Pułapką jest okres probny ! Praca na czarno. Osobiście nie polecam składania aplikacji.

Piotr Nowy wpis
Klient

Pracownicy nieznaja sie na niczym nic nie wiedza nawet telefonu odebrac nie potrafia a jak juz odbiara mowia ze tak sa czesci ze maja a na miejscu okazuje sie ze nic nie maja i obiecuja ze beda miec a po miesiacu tak jej nie ma

Czy teraz znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Moto-Agro Jacek Błoch Dariusz Dziuba sp.j. w miejscowości Białystok? Będziemy wdzięczni za każdy komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Moto-Agro Jacek Błoch Dariusz Dziuba sp.j. - Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad