Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o. jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

ŁUkasz Piler Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna wygląda prosto i przejrzyście :) wszystkie informacje są zrozumiałe. Pozdrawiam

Stefan Z.

Potwierdzam. Kroja na weglu ile wlezie. Nigdy tam już nie kupię

Farmer89 Nowy wpis
@Stefan Z.

Ja też potwierdzam. Mnie (usunięte przez administratora)na 1300 kg węgiel mokry od wody i pomieszany z miałem

Były kierowca Nowy wpis

Mega dziad, w/g dziada 11 dni to 10 dni. Wracasz dostajesz pieniądze, liczysz i brakuję jednej dniówki, bo w/g geja byłeś 10 a nie 11 dni ????. Norma paliwowa nierealna, stare rozpierdolone fiaty, spedycja z brakiem pojęcia o pracy kierowcy. Aż dziw bierze że chłystek tam pracujący jeszcze nie wyłapał. (usunięte przez administratora)

Anastazja Grodzisk

Rekomenduje te firmę. Bardzo pożądni pod każdym względem. Zawsze wszystko się zgadza i jest dobrej jakości. Są o tyle lepsi od innych że wolę kupować od nich niż innych mimo że inni są bliżej. Polecam i gorąco pozdrawiam pracowników.

Kierowca Międzynarodowy

Spokojnie i rzeczowo

O stan zdrowia, doświadczenie, karalność, znajomość języków

Marcin Wilkowo

Uwaga na tą Terra. Węgiel najgorszej jakości. Polewaja wodą aby był cięższy. Omijać szerokim łukiem

Szofer

Ale co ciebie to obchodzi? Jesteś właścicielem firmy?

Łobuz

Po 1 Czy byłeś na rozmowie o pracę i zgodził eś się na warunki stawiane przez szefa? Jeśli tak to czemu teraz jęczysz (usunięte przez administratora) Po2 Od razu szef informuje że nie jeździmy płatnym odcinkami jeśli mamy czas(A tego tutaj nie brakuje) Po3 Norma do osiągnięcia bez problemu. Ja mam od 11.4 do 11.7 3.0... I jakoś nic nie mam upierniczane... Po4 Jeśli od razu ci nie pasowało to czemu siedziałeś tu aż 3 miechy? Jak jesteś nierobem i nie umiesz pracować to na kuroniowke idź. Po5 Przeładowanie... o 200-300kg nie no na prawde masakra j(usunięte przez administratora) Kolejny siofer od 7 boleści co to myśli że przyjdzie do pracy i nic robić nie bedzie... żenada. Ciekawe kto i ile zapłacił co za te fałszywe opinie...

Klaudio

Próbuję cię biedaku zrozumieć bo miłość jest ślepa ale nie ogarniam hahahaha

Kacper

Kierowcy nie dajcie się manipulować (usunięte przez administratora) z Leszna. Gość ma jakieś urojenia, już dawno powinien trafić pod obserwacje psychiatryczna. Alimenciarz, kryminalista i manipulant. Jeździ busem 3/1 a na wszystkich grupach obeaza z kierowców, wypisuje że jako spedytor mogły wyciągnąć tyle czy tyle a w rzeczywistości pracuje za tyle co wy. Co chwilę zmienia firmy, później straszy i grozi pracodawca. Podobno wypisuje że firma zmuszał go do przemytu fajek i narkotyków, czekają tam na niego. Później tatuś jeździ po kase, a właściwie tata wszędzie jeździ z nim, nie wiem czy musi go pilnować??? Chwali się że ma firmę w De, mieszkanie w Niemczech i Lesznie. A tak naprawdę to firma w de jest dawno zamknieta a mieszkanie w Lesznie to wynajęte poddasze. Teraz nie jeździ na umowie o pracę tylko na niemieckiej firmie aby ominąć komorników. Ale do czasu. Nie płacić na dzieci. Z większości grup transportowych go usunęli. Nie dajcie się podpuszczac, jego chyba jara to odpisywanie bo tak naprawdę ma tylko siebie, dzieci nie e chcą go znać, a kobiety uciekają.

Filip.b

Pracowalem u Tomka jakieś 3lata temu . Jeśli chodzi o firmę zawsze pieniądze były na czas tak jak było umawiane. Robota jak wszędzie za darmo nic nie ma, swoją robotę trzeba zrobić, nikt nigdy nie zmuszał do robienia kilometrów ponad czyjeś siły. Była zgrana dobra ekipa. Polecam tą firmę A jeżeli ktoś szuka firmy żeby leżeć i nic nie robic,dostawać kasę na konto to niech spróbuje sobie otworzyć własną firmę. Jeśli bym nie jeździł ciężarówka pewnie jeździł był w tej firmie. Pozdro.

Kiersztan

Opinia pozytywna. Nie jest na 100%idealnie ale bywało gorzej. Nie trują (usunięte przez administratora) milionami telefonów. Jest zlecenie to jedziesz po trasie SMS że rozładowany i kolejna trasa. Zazwyczaj krótki przerzut z rana ok 200km i później trasa większa. Dostawy zazwyczaj na 8 rano. Czas jest na wszystko. Chłopak prowadzący w.miare ogarnięty. Jedyny minus że języków obcych to zbytnio nie znajo spedytorzy. Ładunki to wiadomo jak z giełdy różne i różnie je mamy. Nie zawsze w smsie jest to co ładują ale to niestety norma (pracowałem w 4 firmach już od 12 lat więc wiem jak to wyglada) ogólnie śmiało mogę polecić.

Koń pociagowy

Dobra firma. Dobra płaca. Czasami trzeba poginac ale jak to w transporcie do 3.5t to norma. Po za niektórymi patolami w firmie lub jej byłymi pracownikami i ich blednymi opiniami wprowadzających w błąd to jest ok no chyba że to nie ten zaklad... Bo to co tu wypisują to paranoja teraz. po tych opiniach wachalem się czy wogole iść tam jeździć jednak zaryzykowalem i nie żałuję. Ocena 4 na 5punktow. Pozdrawiam.

Kierowca

Czytając wszystkie negatywne komentarze stwierdzam że jeśli ktoś się nie nadaje na dane stanowisko i "męczy" się w pracy, to lepiej dla niego odejść z honorem i poszukać pracy, która spełni jego oczekiwania, a nie oczerniać firmy na forach... Trzeba dorosnąć do odpowiedniego wieku i wybierać świadomie pracę, a nie przyjść "z ulicy" i nagle jak coś nie jest po twojej myśli, zasypywać firmę negatywnymi komentarzami. Co Ci to daje? Satysfakcję? Moim zdaniem chyba nie ma z czego... Ale to indywidualna opinia każdej osoby. Pracuje w firmie na stanowisku kierowcy z zamiłowania, nie z wyboru. Wystawiam pozytywną opinię dla firmy pod każdym względem przyznaje że nie żadnego problemu w kwestii załatwienia prywatnych spraw w czasie pracy. Szef jest chetny na każdą pomoc jeśli pracownik jej potrzebuje.

Czarko

Pracowałem w tej firmie ponad 2 lata. Nigdy z niczym nie było problemu, pieniądze zawsze na czas, robota w porządku nic na siłę. Powroty do domu zawsze tak jak było wcześniej umówione wszystko, gdyby nie to, że jeżdżę ciężarówka na pewno byłbym kierowca w firmie Terra do dzisiaj. Polecam każdemu jak najbardziej ????

Piler

Jesli chodzi o sama prace to ja nie narzekalem :)pracowalo sie (usunięte przez administratora) :) (usunięte przez administratora) Wspolpraca ze spedytorem jak i spedytorka byla na poziomie pozytywnym:) W kazdej firmie cos sie dzieje,ale tutaj buractwo niestety szuka sensacji:/.Ciekawi mnie jedno skad tutaj tyle fake kont????czyzby komus brakowalo czegos?Moja opinia na temat Terra jest pozytywna i prosze nie podszywac sie pod moje "Piler Piler"

Kiero

Jestem zadowolony, wcale nie robi się dużo kilometrów. Kasa po każdym zjeździe, auto naprawiane zaraz po zgłoszeniu, telefon, nawigacja wszystko co trzeba, nie na problemu ze szybszym zjazdem polecam

Witam Panie "Ja" Skoro według Pana pracownicy są dla firmy "nikim" proszę o ustosunkowanie się do następujących faktów: - wypłacanie pracownikom zaliczek - pożyczki dla rodzin pracowników - pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjściem na terenie UE z darmowych przymusowych "wakacji" - niereagowanie pracodawcy na fakt zabierania rodzin bez zgody przełożonego w trasę - w razie wypadków lub awarii auta dostarczanie prywatnych aut na teren UE aby kierowca lub rodzina mogli wrócić do kraju. Skoro pracownikom jest tak źle nikt nikogo na siłe nie trzyma.

admin

Jak poznać prawdę o firmie Terra Sp. z o.o. Zakład Handlu zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o. - Wielichowo

• Jak się pracuje w Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Handlu "TERRA" Sp. z o.o.