Neorol Sp. z o.o. Zakład nr 1
counter
2 2 13 5 1
Aras

Kto zna firmę i krawcewiczow wiedzą o co chodzi i Jurek nie musi nic więcej pisać.

Ryszard Nowy wpis

Cześć. Wątek ten jest dla mnie bardzo interesujący pod wieloma względami. Zanim, jednak przedstawię dokładnie, co interesuje mnie najbardziej to chciałbym rozpocząć od tego, że potrzebuję dowiedzieć się, jaki rodzaj umowy pracodawca ten oferuje i czego można spodziewać się po zatrudnieniu w tym miejscu. Czy jest to od razu umowa o pracę?

Aras Nowy wpis

Aleksandra Nowy wpis
@Aras

Na forum powinno się raczej unikać wskazywania na konkretne osoby (RODO). Poza tym - pamiętaj, że są tu osoby, które dopiero szukają informacji o Neorol, dlatego nie będą wiedziały, co miałeś na myśli. Nadal jesteś zatrudniony w tej firmie?

Marcin Nowy wpis

@aras a mógłbyś wytłumaczyć w czym problem ?

Damian

@Jurek a co wg Ciebie tu jest 'nienormalnego'? Może rozwiń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dagmara

@jurek dlaczego? Co w tej firmie jest nie tak?

Jurek

Szukajcie normalnej pracy.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Neorol Sp. z o.o. Zakład nr 1 obstawiają najmłodszymi stażem?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma ma jaką nową ofertę pracy?

Wiesław

Współpracowałem z firmą Neorol od 7 lat jednak pewnego dnia firma okazała się w stosunku do mnie nie uczciwa. W kwietniu zamówiłem gotową paszę klasy T-uniwersal max z pod Janowca Wlkp. Jednak jak się okazało umyślnie zostałem oszukany przez dilera, aby ten miał większy zysk otrzymując gorszą jakości paszę. Dokument wz był niespójny z otrzymana fakturą. Opisując powyższą sytuację ostrzegam odbiorców o większą rozwagę i czujność w stosunku do tej firmy. Ja po zaistniałej sytuacji zakończyłem współpracę z Neorol.

Marek

Osobiscie odradzam prace w tym zakładzie. Zarobki słabe, własna działalność ,atmosfera pracy strszna.Ludzie z przypadku i różnej narodowosci. Nawet kilku z czwartej zmiany też się znajdzie.

Nick

FIRMA NEOROL WYMAGA OTWARCIA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. WYNAGRODZENIE TO STAWKA ZA GODZINĘ JAKIEŚ 18 zł. CZAS PRACY W ZALEŻNOŚCI OD STANOWISKA 9-13 GODZIN. BĘDĄC PODWYKONAWCA JEST SIĘ TRAKTOWANYM JAK ZWYKŁY PRACOWNIK. CO CHWILĘ NOWE ZAKAZY NAKAZY . PRZERWA ŚNIADANIOWA NA TAKI CZAS PRACY O,5 h.

Wiecie jak wyglądają zarobki w firmie Neorol Sp. z o.o. Zakład nr 1 i czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Pomóż innym znaleźć dobrą pracę, czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Neorol Sp. z o.o. Zakład nr 1 - Chrzan

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Neorol Sp. z o.o. Zakład nr 1