Komplexmłyn Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Wagrowiec

Opinie o Komplexmłyn Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

gość

Pracowałem w 90 roku - powstawała spółka na zgliszczach komuny. W godzinach pracy nie wykonywało się specjalnie napraw i konserwacji,po to,żeby spółka po godz. 15-tej mogła wykonać te prace za wyższe pieniądze. Kierownicy młynów w Wągrowcu w tamtych latach to przydupasy pana Błaż.., późniejszego prezesa spółki. Najciekawiej wyglądała prywatyzacja tzw. Działu transportu - przykład-gość wykupił Żuka bo miał zapewnienie ,że przez rok będzie dostawał kursy żeby mu się to opłacało-kiwany po jakimś czasie, a gość z Ziła - to samo, ciekawe jak ustawił się synalek byłego v-ce dyrektora który był kierowcą dyrektora .

całkowity wyzysk pracowników, tragedia, obóz pracy "chronionej"

pan

jest coraz gorzej, za starego prezesa było lepiej

Twoim zdaniem praca w firmie Komplexmłyn Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe wygląda inaczej niż opisują internauci? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Komplexmłyn Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Wagrowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplexmłyn Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe