opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

FHU Robert Group

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 46 ocen
Opinie(48)
Dodaj opinię
Aktualności(1)

Opinie(48)

Dodaj opinię
Aktualności(1)
Logo
  • Poznaj nas bliżej
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Oferta
  • .
  • Jakość
  • .
  • Polityka firmy
  • .
  • Kariera
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas bliżej

Nasza historia

Oferta

Jakość

Polityka firmy

Kariera

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Biała Podlaska
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Siedlce
  • Grabianów
  • Swoboda
  • Żabokliki
  • Stare Iganie
  • Wesółka
  • Białki
  • Strzała
  • Żelków Kolonia
  • Jagodnia
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Siedlce
  4. /
  5. Opinie o FHU Robert Group Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o FHU Robert Group

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o FHU Robert Group Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Company logo

    FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.

    07.01.2023 14:24

    Pracodawca

    Aktualność
    Witamy na profilu FHU Robert spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.J.

    Jako firma, cenimy sobie otwartą komunikację, pełną szczerości i wzajemnego szacunku.

    Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, aby móc zmieniać się na lepsze. Dziękujemy za wszystkie opinie na temat naszej działalności. Każdy wpis poddajemy wnikliwej analizie, słuchamy cennych uwag i wyciągamy odpowiednie wnioski.

    Informujemy, że komentarze osób nieprzestrzegających zapisów regulaminu będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

    W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP użytkowników łamiących przepisy polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną tychże osób.

    Pragniemy, aby profil naszej firmy był miejscem kulturalnej i merytorycznej dyskusji. 

    Z poważaniem
    Zespół FHU Robert 

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Jacek

    15.04.2026 10:32

    Były pracownik

    Kasa na czas, firma wypłacalna, jak na Siedlce to super
    #Magazynier

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Grzybowy mistrzu

    06.03.2025 20:55

    Inne

    Wyzysk. Praca po 18h na pakowni. Brak możliwości urlopu czy skończenia pracy wcześniej. NIE DAJĄ UMOWY!!!! (usunięte przez administratora) Z WYPŁATAMI. Jak się zaczniesz stawiać to naślą na ciebie jakiegoś gościa z biura który nie ma pojęcia co się dzieje ????. Nie polecam tych partaczy. Kręcą w każdym możliwym polu. (usunięte przez administratora) ludzi na kasę ale szefo jezdzi najnowszą sklasą

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Sex on the champignons

    06.03.2025 20:52

    Inne

    Czy wciąż nie płacicie nadgodzin godzin nocnych i oszukujecie ludzi na wypłaty?

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    Efghij

    22.02.2025 14:18

    Były pracownik

    Przepracowalem tam ostatni miesiąc.Generalnie polecam omijać szerokim łukiem tych januszy biznesu. Praca po 16-22h na dobę. Obiecywano mi umowe na piśmie po czym na formularzu do umowy się skończyło. Oczywiście odsyłano mnie do kadr i kierownika na zmianę. Przymus do pracy. Tak kierownik do pogadania ale jeśli chcesz wcześniej wyjść to albo mus na powrót albo brak pozwolenia. Mając status ucznia liczą po 20 zł/h.Także naprawdę nie polecam tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    HrabiaMonteChristo

    19.10.2024 02:13

    Były pracownik

    Praca po minimum 15 godzin a nawet czasami po 20 na pakowni,Do tego firma nie wypłacalna nie dostałem pełnego wynagrodzenia na jakie dogadywałem się z kierownikiem. Nie polecam pracy w tej firmie
    ReviewUserIcon
    praca

    07.09.2024 23:25

    Kandydat

    Czy ktoś potrafi wytłumaczyć jak naprawdę jest z czasem pracy w firmie na pakowalni w ogłoszeniu jest 8 godzin a wszyscy mówią że powyżej 14 i więcej godzin jak to jest naprawdę i jak z nadgodzinami i zapłatą za godziny nocne
    ReviewUserIcon
    pracownicy

    28.04.2024 00:39

    Inne

    harówka po 16 godzin w chłodni to praca (usunięte przez administratora) brak pracowników
    ReviewUserIcon
    Antoni

    09.04.2024 23:10

    Inne

    Przy wygasłej ofercie dla Pracownika administracyjno-biurowego zapisali, że raz na 5-6 tygodni praca również w sobotę i niedzielę. Bo zazwyczaj od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Wciąż stosuje się tu takie dyżury? I czy płaci się wtedy więcej za robotę w weekend?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.04.2024 11:35

    Pracownik

    Tak, dyżury nadal są (tylko w sobotę), ale raczej raz na 6-7 tygodni w tym momencie - niedziele są zawsze wolne. Za pracę w sobotę możesz odebrać sobie też wolne w tygodniu roboczym. W pozostałych tygodniach (poza dyżurnym) praca normalnie od poniedziałku do piątku od 8 do 16.
    ReviewUserIcon
    Maks

    22.08.2023 10:29

    Inne

    Pracuję w FHU Robert i muszę powiedzieć, że to naprawdę fajne miejsce. Ludzie tu są mili i pomocni. Ogólnie polecam!
    ReviewUserIcon
    Maks

    06.09.2023 10:18

    Pracownik

    Szefostwo ok, struktura raczej płaska
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.07.2023 19:56

    Kandydat

    Trochę o tej firmie słyszałem co tam się dzieje ludzie pracują po 15 godzin albo dłużej atmosfera jest taka sobie to co piszą w ogłoszeniu o pracę to bzdury,chciałem tam iść ale jak usłyszałem po ile godzin się pracuję to normalnie szok
    ReviewUserIcon
    Tak tylko

    31.03.2023 17:17

    Inne

    Młody człowiek przeprowadzający wraz z koleżanką rozmowę niesłowny (to świadczy nie tylko o nim,ale i o firmie).
    Company logo
    FHU Robert Group Sp. z o.o.

    31.03.2023 20:36

    Pracodawca

    Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat rzekomej niesłowności rekrutera podczas procesu rekrutacji. Zgadzamy się, że uczciwość i rzetelność to kluczowe cechy, jakie powinien posiadać każdy rekruter. Jednakże, warto zaznaczyć, że proces rekrutacji jest złożonym procesem, który wymaga współpracy i komunikacji między kandydatami a rekruterami. Wszystkie strony powinny dokładnie przestrzegać ustalonych zasad i terminów oraz działać w dobrej wierze. Jeśli uważa Pan/Pani, że rekruter złamał swoje zobowiązania lub zachował się nieuczciwie w procesie rekrutacji, to będziemy wdzięczni za szczegółowe opisanie zaistniałej sytuacji, wysyłając wiadomość e-mail na adres: [email protected]. W ten sposób możemy wyjaśnić problem i podjąć odpowiednie kroki, aby zapobiec podobnym zachowaniom w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się swoją opinią i mam nadzieję, że w przyszłości Twoje doświadczenia z procesami rekrutacyjnymi w naszej firmie będą zdecydowanie bardziej pozytywne. Z poważaniem, Zespół FHU Robert
    ReviewUserIcon
    Mała

    07.02.2023 09:05

    Pracownik

    Dobra firma ????
    ReviewUserIcon
    anom

    18.01.2023 11:16

    Kandydat

    Jak wygląda zatrudnienie dla kierowców C+E? Czy kierowca do transportu krajowego wraca codziennie do domu? czy tylko na pauze 9h i znowu wyjeżdża? wypłacane pracownik ma z kilometra czy stałą pensje?
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.03.2020 17:15

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik Magazynu

    07.01.2023 18:08

    Pracownik

    Wszytko się zgadza . Firma godna polecenia.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    07.01.2023 18:15

    Pracownik

    Staż pracy hahahahah, możesz się opierdizeliac 6 lat i mieć więcej niż ktoś kto pracuje szczerze przez dwa lata? Dzięki Bogu ze nikt nje patrzy na długość stażu , to nie (usunięte przez administratora) ze każdy ma mieć równo, każdy wie kto ile ma

    Kontakt - FHU Robert Group Sp. z o.o.

    Sokołowska 152E 08-110 Siedlce

    NIP:8212218848

    REGON:711692980

    KRS:0000262682

    https://fhurobert.pl/
    ReviewUserIcon
    Były pracownik FHU Robert

    07.01.2023 18:14

    Były pracownik

    Pracować trzeba jak w każdej firmie . Firma wyplacalna kasa na czas mi tam pasowało raz ciężej raz lżej spoko robota.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    06.01.2023 22:05

    Pracownik

    Porzadna firma, warunki ok, zarzadzanje na wysokim poziomie
    ReviewUserIcon
    Zuza

    07.01.2023 12:55

    Pracownik

    Jeśli są te karty, to pomyśl, kto ma siłę korzystać z tego po 16 tu, czy 18 tu godzinach pracy, jak trzeba jeszcze życiem rodzinnym zająć po pracy.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    07.01.2023 14:33

    Pracownik

    Tak zle i tak niedobrze….najpierw zw nie ma karta a później ze są to nie ma sił……każdy był informowany i MultiSport to nie tylko siłownie …..trzeba było nie chodzić do roboty żeby tego nie usłyszeć hahahahhahaha
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.11.2022 09:01

    Inne

    Czym w Fhu Robert sp.j. Robert Rymuza Robert Stańczuk zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?
    ReviewUserIcon
    Król

    07.01.2023 10:48

    Pracownik

    Nie mają żadnych dodatków,pracujesz po 14 godzin minimum...Atmosfera na pakowni jest do (usunięte przez administratora) szczególnie na zmianie gdzie jest arogancka ,,kierowniczka"
    ReviewUserIcon
    Pracujacy Jarek

    07.01.2023 12:26

    Pracownik

    14, równie dobrze napisz 18 albo 26 godzin, a co tam, niech zyje wyobraznia hahaha skoro tak niby zle to po co tam siedziales, bylo iść gdzie indziej…..chyba ze kłamiesz albo stoi za tym inny interes
    ReviewUserIcon
    Skandal- oburzenie

    05.01.2023 18:58

    Pracownik

    Dlaczego usuwane są opinie negatywne o tej firmie!!! Gdzie tu uczciwość tej firmy skoro nawet admin tylko udostępnia opinie pseudo pozytywne. Jest wolność słowa, każdy ma prawo wyrazić opinię, nawet ci niezadowoleni z pracy w tej w firmie. Ale pamiętajcie że są jeszcze inne strony gdzie można wystawić firmie opinie. Tak firma pokazuje o braku uczciwości i że coś złego ukrywa.
    ReviewUserIcon
    Rysiek

    04.01.2023 22:36

    Pracownik

    Dobra firma
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2022 22:27

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Pracownik

    24.12.2022 11:57

    Pracodawca

    Pani Anno, poniżej przedstawiam odpowiedzi na Pani zarzuty: - firma przestrzega przepisów polskiego prawa w kontekście godzin nadliczbowych, których przepracowywanie w naszym przedsiębiorstwie jest dobrowolne. - firma wypłacała ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w formie premii uznaniowej, co było naszym błędem. FHU Robert podjęła stosowne kroki, aby jak najszybciej był on wypłacany jako oddzielna pozycja na liście płac. - wypłata w formie gotówkowej jest zaakceptowana podpisem każdego pracownika z osobna. - firma nie dyskryminuje nikogo, niezależnie od płci, wyznania, czy kraju pochodzenia. "Panoszący się" Ukraińcy pracują na takich samych prawach, jak obywatele Polski czy innych nacji. - Pani mężowi nie przysługiwała odprawa, co potwierdzili prawnicy oraz inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. - nigdy nie oszukaliśmy żadnego z pracowników. Każdy pracuje na jasnych zasadach, ustalonych jeszcze przed przyjęciem do pracy. - odzież robocza podlega wymianie, gdy się zużyje. - czas przerwy wynosi 20 min na 8h pracy lub 2x20 min na 12h pracy i jest dłuższy niż przewiduje to polskie prawo. - na naszym zakładzie na stałe pracuje łącznie ponad 110 osób, stąd też nie uważam, że Pani oskarżenia są całkowicie bezzasadne. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    24.12.2022 12:55

    Pracownik

    Proszę mnie się nie czepiać tylko jednej osoby, bo to nie są wszystkie moje komentarze was oskarżające, widzę że też ktoś jeszcze pisze na was , ale wam idzie najlepiej tylko na jednej osobie się odgrażać o zniesławienie. Ja też mogę was oskarzyć o zniesławienie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w FHU Robert Group?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.12.2022 23:18

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Pracownik

    24.12.2022 12:17

    Pracodawca

    Pani Anno, firma wypłaca wynagrodzenie za każdą przepracowaną przez pracownika godzinę, a wszelkie godziny nadliczbowe są w naszej firmie dobrowolne i wynagradzane zgodnie z prawem. Także zgodnie z prawem nie jesteśmy zobligowani do zapewnienia ciepłego posiłku, ponieważ efektywny wydatek energetyczny w ciągu zmiany roboczej w naszym przedsiębiorstwie nie przekracza 1500 kcal (przy pracy w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza). We wszystkich stołówkach umieszczone są skrzynki, do których każdy pracownik może anonimowo złożyć skargę na dowolną osobę. Jak już wspomniałem w poprzednich odpowiedziach, odprawa Pani mężowi się nie należała. Państwowa Inspekcja Pracy nie wniosła co do naszego zakładu żadnych zastrzeżeń, na pozostałe kontrole również jesteśmy gotowi. Ponadto, istnieje uzasadnione podejrzenie, że dopuściła się Pani czynu zabronionego, jakim jest zniesławienie. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ania

    23.12.2022 14:40

    Inne

    Pieczarki zawsze na czas
    ReviewUserIcon
    Pracujący Jarek

    23.12.2022 14:35

    Pracownik

    Firma godna polecenia, warunki ok
    ReviewUserIcon
    Stefan

    14.10.2021 20:18

    Inne

    Zaufana firma
    ReviewUserIcon
    A--A

    05.12.2020 20:11

    Inne

    Dołączam się do wypowiedzi, że firma prowadzi dobrą propagandę reklamową. Proces rekrutacyjny jest wykorzystywany do przedstawiania firmy jako super i wyjątkowej. Opis stanowiska z ogłoszenia i tym co jest oferowane bardzo niemile rozmija się z ofertą i nazwą stanowiska. Miałam okazje byc na takim spotkaniu. Zasugerowano mi, ze dnia kolejnego jest kolejny dzień rekrutacji co miało sprawiać wrazenie duzej liczby kandydatów. Tego dnia ponownie w na portalach ogloszeniowych pojawia sie takiej samej tresci ogłoszenie a kandydaci po poludniu otrzymuja wiadomosc, ze proces rekrutacji został zakończony. Zabawa ludzmi!!???. Moje pytanie po co ta cała gra? Jaki biznes ma w tym ta firma? Nie sadze , ze byl brak odpowiedniego kandydata. Piszcie opinie by obalać hipokryzje takich działan. (usunięte przez administratora) Tak sie czuje po procesie rekrutacyjnym w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    onn

    07.12.2020 15:16

    Kandydat

    na jakie stanowisko aplikowałeś?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.01.2019 22:57

    Inne

    Profesjonalna, miła atmosfera
    ReviewUserIcon
    obecnie pracuje

    28.10.2018 20:53

    Inne

    (usunięte przez administratora) kierownicy na pakowni a w szczególności niejaki (usunięte przez administratora)wieczna propaganda i szczucie pracownika a tak po za tym wszystko ok jak sie patrzy
    ReviewUserIcon
    Anonim

    21.01.2016 22:13

    Inne

    Firma wypłacalna

    Zostaw merytoryczną opinię o FHU Robert Group Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.