FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.

Opinie o FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.

Aktualność
Witamy na profilu FHU Robert spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.J.

Jako firma, cenimy sobie otwartą komunikację, pełną szczerości i wzajemnego szacunku.

Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę, aby móc zmieniać się na lepsze. Dziękujemy za wszystkie opinie na temat naszej działalności. Każdy wpis poddajemy wnikliwej analizie, słuchamy cennych uwag i wyciągamy odpowiednie wnioski.

Informujemy, że komentarze osób nieprzestrzegających zapisów regulaminu będą usuwane przez administratora serwisu GoWork.pl.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP użytkowników łamiących przepisy polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną tychże osób.

Pragniemy, aby profil naszej firmy był miejscem kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

Z poważaniem
Zespół FHU Robert
pracownicy Nowy wpis

harówka po 16 godzin w chłodni to praca niewolnicza brak pracowników

Antoni Nowy wpis

Przy wygasłej ofercie dla Pracownika administracyjno-biurowego zapisali, że raz na 5-6 tygodni praca również w sobotę i niedzielę. Bo zazwyczaj od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Wciąż stosuje się tu takie dyżury? I czy płaci się wtedy więcej za robotę w weekend?

Pracownik Nowy wpis
@Antoni

Tak, dyżury nadal są (tylko w sobotę), ale raczej raz na 6-7 tygodni w tym momencie - niedziele są zawsze wolne. Za pracę w sobotę możesz odebrać sobie też wolne w tygodniu roboczym. W pozostałych tygodniach (poza dyżurnym) praca normalnie od poniedziałku do piątku od 8 do 16.

Maks

Pracuję w FHU Robert i muszę powiedzieć, że to naprawdę fajne miejsce. Ludzie tu są mili i pomocni. Ogólnie polecam!

@Maks

Super, ale szef też jest super, miły i też jest pomocny? Czy z szefostwem, czy przełożonymi są luźne relacje, czy raczej mocno hierarchicznie? Struktura w firmie jest raczej płaska?

Maks Nowy wpis
@Ewa

Szefostwo ok, struktura raczej płaska

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.? Chętnie zatrudniają?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Iwona

Opłaca się tam iść do pracy jako magazynier/sortowacz? Zwłaszcza, że tak jak pisali w ogłoszeniu, praca jest w warunkach chłodniczych. Czy to oznacza, że płacą jakiś dodatek za szkodliwe?

Maks

Można wiedzieć dlaczego pracuje się więcej niż 8 godzin dziennie, są jakieś braki kadrowe? I jak zachęcają do nadgodzin?

Trochę o tej firmie słyszałem co tam się dzieje ludzie pracują po 15 godzin albo dłużej atmosfera jest taka sobie to co piszą w ogłoszeniu o pracę to bzdury,chciałem tam iść ale jak usłyszałem po ile godzin się pracuję to normalnie szok

Tak tylko

Młody człowiek przeprowadzający wraz z koleżanką rozmowę niesłowny (to świadczy nie tylko o nim,ale i o firmie).

@Tak tylko

Szanowna Pani/Szanowny Panie, Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat rzekomej niesłowności rekrutera podczas procesu rekrutacji. Zgadzamy się, że uczciwość i rzetelność to kluczowe cechy, jakie powinien posiadać każdy rekruter. Jednakże, warto zaznaczyć, że proces rekrutacji jest złożonym procesem, który wymaga współpracy i komunikacji między kandydatami a rekruterami. Wszystkie strony powinny dokładnie przestrzegać ustalonych zasad i terminów oraz działać w dobrej wierze. Jeśli uważa Pan/Pani, że rekruter złamał swoje zobowiązania lub zachował się nieuczciwie w procesie rekrutacji, to będziemy wdzięczni za szczegółowe opisanie zaistniałej sytuacji, wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@fhurobert.com. W ten sposób możemy wyjaśnić problem i podjąć odpowiednie kroki, aby zapobiec podobnym zachowaniom w przyszłości. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się swoją opinią i mam nadzieję, że w przyszłości Twoje doświadczenia z procesami rekrutacyjnymi w naszej firmie będą zdecydowanie bardziej pozytywne. Z poważaniem, Zespół FHU Robert

Wanda
@Tak tylko

Napiszesz nam tutaj coś więcej o tej rekrutacji? Dlaczego według ciebie byli niesłowni? W ogóle to w jakiej atmosferze przebiegła ta rozmowa? Dużo jest etapów? Jakieś zadania dają do zrobienia?

Dominika

Hej, macie info czy te podane godziny pracy 8-16 są do negocjacji? Bo takie ramy czasowe sa podane w necie w ogłoszeniu na posadę Pracownik administracyjno-biurowy? I czy można wynegocjować jakieś elastyczne podejście do tych godzin?

anom

Jak wygląda zatrudnienie dla kierowców C+E? Czy kierowca do transportu krajowego wraca codziennie do domu? czy tylko na pauze 9h i znowu wyjeżdża? wypłacane pracownik ma z kilometra czy stałą pensje?

Dominika
@anom

Super, ja się dołączę do pytania, bo tez ciekawa jestem posady Kierowcy C+E. Ale mnie ciekawi rekrutacja. Wiecie, ile czasu trwa rekrutacja? I kto ją prowadzi? O co pytają konkretnie?

Mała

Dobra firma ????

Helena

@Janek, mam rozumieć, że pracujesz u nich przy zbiorze? Ile można zarobić i jaki czas pracy? Liczę na odp.

Janek
@Helena

Stawki sa atrakcyjne jak na rynek siedlecki

Natalia

6 lat pracy? czyli nie patrzą na staż tylko na jakieś wyniki? albo każdy ma inaczej? w sumie to znacie w firmie tak otwarcie kto ile zgarnia czy to temat tabu bardziej?

Pracownik Magazynu
@Janek

Wszytko się zgadza . Firma godna polecenia.

@Natalia

Staż pracy hahahahah, możesz się opierdizeliac 6 lat i mieć więcej niż ktoś kto pracuje szczerze przez dwa lata? Dzięki Bogu ze nikt nje patrzy na długość stażu , to nie (usunięte przez administratora) ze każdy ma mieć równo, każdy wie kto ile ma

Wanda
@Maniek

A można wynegocjować dobrą kasę? Jeśli mąż jeździ w innej firmie już dłuższy czas i zna się super na rzeczy to czy właściciel to doceni?

Były pracownik FHU Robert

Pracować trzeba jak w każdej firmie . Firma wyplacalna kasa na czas mi tam pasowało raz ciężej raz lżej spoko robota.

Maniek

Porzadna firma, warunki ok, zarzadzanje na wysokim poziomie

@Maniek

Ale piszesz to jako prezes, albo dyrektor lub brygadzista. Jeśli tak cudownie w tej firmie, to czemu cztery osoby się same zwolniły? Jeśli prezesa stać na poruszają , to nie pomyśli o karnetach rekreacyjnych dla pracowników żeby mniej chorowali? Szanujący prezes pracowników dba o ich zdrowie, a nie bogaci się kosztem życia rodzinnego i zdrowotnego pracowników. Taką za duża samowolka prywaciarzy. Prywaciarze mają gdzieś państwowy kodeks pracy, wolą wymyśleć swój korzystny tylko dla pracodawcy. A pracownicy jak mają mało pojęcia o przepisach to dają wykorzystywać na całego. 200%pewności że komentarz zniknie,ha ha ha bo tak prawda im przeszkadza.

@Dora

Szanowna Pani, chciałbym podkreślić, że praca w naszej firmie zawsze była i niezmiennie jest dobrowolna. Na obiekcie w chwili obecnej pracuje 115 osób, więc przy takiej liczbie pracowników rotacje są zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Pragnę przypomnieć, że współfinansujemy kartę Multisport, z którą można zadbać o swoje zdrowie poprzez aktywność na siłowni, zajęciach fitness, basenie, saunie, czy chociażby lodowisku. Zapewniam, że nie boimy się prawdy, dlatego też postanowiliśmy wszystkie kłamliwe, wulgarne i naruszające dobra osobiste wpisy zgłosić odpowiednim organom ścigania.

Szymon Wydra
@FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.

Jakie 115 osób w biurze pracuje zaledwie 7 osób do tego pracują 3 osoby na stanowisku dyrektorów . Na skupie pracuje 23 osoby z tego jedna jest nie zajerestrowana i pracuje na czarno.. pakownia następne 25 osób do tego grupa obcokrajowców kolejne ok.20 osób i magazyn 3 osoby i kierowcy okolo 15 osób więc wieiec to jakie 115 osób..

@Dora

Widać ze tam nie pracujesz skoro nie wiesz ze daja karty MultiSport, wiec lepiej zajmij się rodzina

Dora
@FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.

A dlaczego pracownicy nie dostają co miesiąc tak zwanych kwitków rozliczeniowych w których zawarte są informacje o premii, o urlopie, o składkach, o dodatku za pracę nocną, o nadgodzinach i to wszystko posumując ile wychodzi na dany miesiąc zarobek. Dlaczego takiego czegoś nie ma? Tylko tak zwane karty płac macie z przepracowanych godzin . Skąd pracownik ma wiedzieć ile dostał premii danego miesiąca i jak mam płacone za inne rzeczy jak np. pranie? Najpierw powinna być przed wypłatą karta płac brutto, a potem kwitek z wyszczególnieniem co zawiera pracownika wynagrodzenie, ile ma być płacony dodatek za godziny nocne jeśli przypadał miesiąc w którym się pracowało o 8 rano do 4 rano następnego dnia, a na koniec podsumowanie ile do wypłaty już na rękę wychodzi wynagrodzenie. A tak macie same nie porozumienia. Chyba nie zaprzeczycie że nie raz pracownik przy wypłacie wam zgłaszał że źle ma rozliczone wynagrodzenie. A skąd pracownik może wiedzieć, czy za mało ma policzone godzin pracy? Bo robi od lat notatki i w tych notatkach można zobaczyć ilość godzin dziennych i nocnych. Dlaczego jednym pracownikom na chorobowym dajecie na święta Bożego Narodzenia pieniądze, a innych pomijanie? Grozicie organami ścigania, bo ktoś prawdę pisze o tym co u was się dzieje, przecież jest wolność słowa, jest widzę nieuczciwość to o niej piszę. Czy będziecie ścigać wszystkich tych którzy źle o was piszą prawdę? A ja napiszę do prezydenta Dudy że by porządek zrobił z prywaciarza mi którzy za bardzo przeginają z kodeksem pracy wewnątrz zakładowym.

@Maniek

Dla pracowników na pakowni też? Czy tylko dla biura i może brygadzistów, a może na słupie? Bo ja nic o tym nie wiem o tej karcie. A jaki jest dodek za godziny pracy nocne, jeśli pracownik pracuje o 8 rano do 4 rano następnego dnia to ma w tym godziny nocne od godziny 22ej do 4 rano , to jak jest pracownikowi liczone?

Zuza
@Maniek

Jeśli są te karty, to pomyśl, kto ma siłę korzystać z tego po 16 tu, czy 18 tu godzinach pracy, jak trzeba jeszcze życiem rodzinnym zająć po pracy.

@Zuza

Tak zle i tak niedobrze….najpierw zw nie ma karta a później ze są to nie ma sił……każdy był informowany i MultiSport to nie tylko siłownie …..trzeba było nie chodzić do roboty żeby tego nie usłyszeć hahahahhahaha

Aktualność
Witamy na profilu FHU Robert spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.J.

Z poważaniem
Zespół FHU Robert

Czym w Fhu Robert sp.j. Robert Rymuza Robert Stańczuk zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatek możesz dostać na wypowiedzeniu, z wymyślonym pretekstem do wypowiedzenia. Tam jest tak , zachęcają do wypracowania jak najwięcej godzin. To (usunięte przez administratora) , tam tylko (usunięte przez administratora) mają tam dobrze.

@Anonim

Pani Anno, Pani mąż otrzymał wypowiedzenie, ponieważ zgodnie z zaleceniem lekarza, nie mogliśmy zapewnić mu przeniesienia na inne stanowisko pracy (Państwowa Inspekcja Pracy nie wniosła do przyczyny wypowiedzenia żadnych zastrzeżeń). Dalsza praca na zajmowanym przez niego stanowisku mogłaby się okazać niebezpieczna.

Król

Nie mają żadnych dodatków,pracujesz po 14 godzin minimum...Atmosfera na pakowni jest do (usunięte przez administratora) szczególnie na zmianie gdzie jest arogancka ,,kierowniczka"

Pracujacy Jarek
@Król

14, równie dobrze napisz 18 albo 26 godzin, a co tam, niech zyje wyobraznia hahaha skoro tak niby zle to po co tam siedziales, bylo iść gdzie indziej…..chyba ze kłamiesz albo stoi za tym inny interes

Skandal- oburzenie

Dlaczego usuwane są opinie negatywne o tej firmie!!! Gdzie tu uczciwość tej firmy skoro nawet admin tylko udostępnia opinie pseudo pozytywne. Jest wolność słowa, każdy ma prawo wyrazić opinię, nawet ci niezadowoleni z pracy w tej w firmie. Ale pamiętajcie że są jeszcze inne strony gdzie można wystawić firmie opinie. Tak firma pokazuje o braku uczciwości i że coś złego ukrywa.

Rysiek

Dobra firma

Beata

No a czemu tak piszesz, spory zarzut w sumie? Jak coś się dzieje, to weź daj znać coś więcej, bo w myślach nikt nie czyta nikomu.

Piesek
@Beata

(usunięte przez administratora) bo nie placa pracownikom godzin nocnych a pytalem sie w inspekcji pracy to powiedzieli ze musza to placic tak samo ubrania robocze powinni prac albo dodac do wyplaty na srodki czystosci , za urlop placa jakies 105zl a powinni ok 160zl , maja obowiazek zapewnic 1 posilek goracy dziennie a tego niema to co to nie (usunięte przez administratora)

Pani Anno, poniżej przedstawiam odpowiedzi na Pani zarzuty: - firma przestrzega przepisów polskiego prawa w kontekście godzin nadliczbowych, których przepracowywanie w naszym przedsiębiorstwie jest dobrowolne. - firma wypłacała ekwiwalent za pranie odzieży roboczej w formie premii uznaniowej, co było naszym błędem. FHU Robert podjęła stosowne kroki, aby jak najszybciej był on wypłacany jako oddzielna pozycja na liście płac. - wypłata w formie gotówkowej jest zaakceptowana podpisem każdego pracownika z osobna. - firma nie dyskryminuje nikogo, niezależnie od płci, wyznania, czy kraju pochodzenia. "Panoszący się" Ukraińcy pracują na takich samych prawach, jak obywatele Polski czy innych nacji. - Pani mężowi nie przysługiwała odprawa, co potwierdzili prawnicy oraz inspektor Państwowej Inspekcji Pracy. - nigdy nie oszukaliśmy żadnego z pracowników. Każdy pracuje na jasnych zasadach, ustalonych jeszcze przed przyjęciem do pracy. - odzież robocza podlega wymianie, gdy się zużyje. - czas przerwy wynosi 20 min na 8h pracy lub 2x20 min na 12h pracy i jest dłuższy niż przewiduje to polskie prawo. - na naszym zakładzie na stałe pracuje łącznie ponad 110 osób, stąd też nie uważam, że Pani oskarżenia są całkowicie bezzasadne. Pozdrawiam.

Proszę mnie się nie czepiać tylko jednej osoby, bo to nie są wszystkie moje komentarze was oskarżające, widzę że też ktoś jeszcze pisze na was , ale wam idzie najlepiej tylko na jednej osobie się odgrażać o zniesławienie. Ja też mogę was oskarzyć o zniesławienie.

Pani Anno, firma wypłaca wynagrodzenie za każdą przepracowaną przez pracownika godzinę, a wszelkie godziny nadliczbowe są w naszej firmie dobrowolne i wynagradzane zgodnie z prawem. Także zgodnie z prawem nie jesteśmy zobligowani do zapewnienia ciepłego posiłku, ponieważ efektywny wydatek energetyczny w ciągu zmiany roboczej w naszym przedsiębiorstwie nie przekracza 1500 kcal (przy pracy w temperaturze poniżej 10 stopni Celsjusza). We wszystkich stołówkach umieszczone są skrzynki, do których każdy pracownik może anonimowo złożyć skargę na dowolną osobę. Jak już wspomniałem w poprzednich odpowiedziach, odprawa Pani mężowi się nie należała. Państwowa Inspekcja Pracy nie wniosła co do naszego zakładu żadnych zastrzeżeń, na pozostałe kontrole również jesteśmy gotowi. Ponadto, istnieje uzasadnione podejrzenie, że dopuściła się Pani czynu zabronionego, jakim jest zniesławienie. Pozdrawiam.

Pieczarki zawsze na czas

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J. - Siedlce

• Jak się pracuje w FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FHU Robert Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.J.