Ekor Walkowiak Sp.j.

Skórzewo

Opinie o Ekor Walkowiak Sp.j.

ewelina

Ja pracuję w tej firmie od dwóch lat na stanowisku przedstawiciela.Jestem bardzo zadowolona. Mam umowę, wypłata zawsze na czas i nic nie wiem na ten temat aby pracownik biurowy robił w charakterze sprzątaczki, a kubek po kawie czy talerzyk po śniadaniu chyba trzeba umyć w każdej firmie.

Lola

Firma bardzo dziwna, sprzątaczki nie ma więc trzeba wszystko robić pracując na stanowisku biurowym.(usunięte przez administratora)Odradzam, krętactwo itp.

ibi

gdy się człowiek odezwie, że coś chciałby inaczej np. lepsze pieniądze, umowę (jakękolwiek) jest się już tym "dziwnym". wtedy zaczynają zapraszać dziesiątki kobiet na rozmowę i wiadomo już wtedy, że koniec kariery w dennym ekor jest bliski. przeszłam to, nerwy nieziemskie, niewarto marnować zdrowia i czasu.

adas

Dziewczyna była na rozmowie, wróciła rozczarowana i zła, bo szefostwo jakieś nie normalne i warunki nie takie. Ogólnie nie polecamy tej placówki, bo to strata czasu.

kleopatra

tak to prawda.. byłam na rozmowie. szkoda gadac, lepsze warunki maja w biedronce.

Zostaw opinię o Ekor Walkowiak Sp.j. - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekor Walkowiak Sp.j.