Db-Logistic Beata Okurowska

Międzyborów

Db-Logistic Beata Okurowska

Opinie o Db-Logistic Beata Okurowska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Joanna

@Boy, rozumiem, dziękuję za odpowiedź, ale muszę Cię upomnieć, że na forum nie używamy chociażby imion osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. @Obecny pracownik, długo już pracujesz w Db-Logistic Beata Okurowska? Jak Twoim zdaniem wypada ten pracodawca na tle innych, podobnych firm z branży? Poleciłbyś aplikować do pracy w tym miejscu?

Fakdarcio

W każdej ciężarówce odcięte adblue.

Obecny pracownik

Drodzy hejterzy mam pytanie do was wszystkich: Jak długo pracujecie w transporcie i jakie macie doświadczenie bo mam wrażenie że (usunięte przez administratora) wiecie co to jest DZIAD TRANS. W każdej firmie jest różnie i w każdej trzeba pracować żeby zarobić za leżenie to nigdzie nie płacą, więc jestem ciekaw ile lat kariery macie za sobą?

Boy

Joanna wystarczająco długo żeby poznać się na tym całym śmietniku a zmienić to się może jedynie wtedy jak PIP i ITD zrobią tam porządek. Szczególnie jak wyprostuja Panią Beatke i Pana Dareczka którzy nie liczą się z niczym prócz zysku dla siebie. Nie pozdrawiam

Joanna

@Boy, długo pracowałeś w Db-Logistic Beata Okurowska? Może od czasu Twojej pracy w tej firmie zaszły jakieś zmiany. Czy któryś z obecnych pracowników ma jakieś informacje na ten temat? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Czy ktoś z Was aplikował niedawno do pracy w Db-Logistic Beata Okurowska? Czy przed kandydatami do pracy w tym miejscu stawiane są jakieś szczególne wymagania?

Boy

Odradzam każdemu tą pseudo firmę prawdziwy dziad trans. W pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami... Magnes codzienność brak czasu na cokolwiek a o spaniu zapomnijcie... Auta jako takie w niezłym stanie lecz naczepy porażka... Pokrzywione pozarywane podłogi i wiele innych usterek.. Zdecydowanie PIP i Inspekcja Transportu Drogowego powinna pojawić się w tej firmie.. ODRADZAM

Joanna

@Daruś. Ha ha, rozumiem, dziękuję Ci za Twoją odpowiedź i pozdrawiam! @Stary pracownik, czy pracujesz jeszcze aktualnie w Db-Logistic Beata Okurowska? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? Czy ktoś z Was także pracuje w Db-Logistic Beata Okurowska?

Joanna

@.n., @Damian, czy próbowałeś w jakiś sposób rozmawiać na ten temat z odpowiednimi osobami w firmie? Może firma ma po prostu jakieś przejściowe kłopoty finansowe? @1234, długo pracowałeś w Db-Logistic Beata Okurowska? Możesz jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tej firmie?

Daruś. Ha ha
@Joanna 12.07.2018 16:17

Inny pracownik. Joanno. Pracowałem w tej pseudo-firmie kilka lat. Damian ma bezwzględną rację. Ciągła jazda na kamieniu ( otrzymujesz go razem z kluczykami i instrukcją jak go instalować ). Załadunki po nocach a jazda za dnia . Ta psedu-firma nie trzyma się jakichkolwiek zasad pod kątem czasu pracy, jazdy itp. Dziwię się że do tej pory nikt nie powiadomił odpowiednich organów. Pozdrawiam przy okazji moich byłych kolegów z pseudo-firmy.

Stary pracownik
@Daruś. Ha ha 14.07.2018 14:18

Starzy koledzy rowniez pozdrawiają ;)

.n.

Damian

(usunięte przez administratora) Nie chcą mi zapłacić ponad 2000zł za ciężką prace. Wymyślają dziwne historie związane z nie dostarczeniem ładunku na czas. Praca w tej firmie jest tylko i wyłącznie dla desperatów,ciągła jazda na kamieniu i jeszcze pretensje jak chcesz spać dłużej niż 4h na dobe. Mam nadzieję że itd i pip nauczą dareczka postępować z ludźmi. Życzę wszystkiego najgorszego.

Praca po 18-20h na dobe. Na rozmowie mówią jedno,a później okazuje się drugie czyli ciągłe zmiany naczep,praca na magnesie,4godziny snu i jazda. Naczepy w fatalnym stanie. Nie polecam tego dziad transu.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Db-Logistic Beata Okurowska?

Obecny pracownik

W pełni popieram przedmowców. Jestem w trakcie poszukiwań lepszego pracodawcy.

Seba
@Obecny pracownik 30.11.2017 10:32

Jeżeli szukacie coś dobrego i stała pensje jazda tylko Pl-De zadzwońcie 508624663

Czy są jakieś zmiany w Db-Logistic Beata Okurowska? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Kulega

Dno dno dno i 7 metrów mułu. Tą firmą powinna sie zainteresowac ITD i PiP. A Pani Beata niech sie zacznie leczyc na nogi bo na glowe to chyba juz za polozno. BEZ POZDROWIEN.

Pracownik byly

Takim firma powinni zabierac koncesie na transport dozywotnio

Pracownik byly

Lipa totalna

Maciasty

Pracę w tej firmie zakończyłem bardzo szybko, jazda na rzepie to codzienność. Ciągłe żale, telefony, trzeba kłamać spedytorom że się będzie za godzinę a tak na prawdę jest się za 5!!! Zero pomocy w razie problemów, jak nie chcą rozładować to ciągłe telefony z tekstami "Pójdź pogadaj", "Pójdź załatw" no i słynny tekst który wymienił któryś przedmówca "Ale to musi dojechać". Cały czas przepinki i wykonywanie pracy za kogoś.. Wypłaty zbyt niskie jak na tak chaotyczną i niedograna pracę z kombinacjami, z małym plusem, gdyż sami upominają się aby pamiętać o odbiorze wypłaty, także z wypłacalnościa ok. Na obecną chwilę, podobno został tylko jeden stary kierowca, reszta uciekła. Pozdrawiam dobrą ekipę, starą ekipę z DB!!

Dowcipniś

Wiecie dlaczego szef Dariusz dostał zawału? Bo zadzwonil kierowca i powiedział "Zgubiłem magnes". Jest tylko jedna rzecz, która jest gorsza niż praca w tej firmie.. KREDYT HIPOTECZNY!!

Lubię Foki.

Dodaję swoją opinię jako były pracownik. Zacznijmy od ludzi w firmie, szef i szefowa bardzo w porządku ludzie jeśli chodzi o rozmowy na luzie. Nie mogę złego słowa powiedzieć, pożartują itd. Ale jeśli chodzi o kwestie służbowe straszny chaos, brak komunikacji pomiędzy tymi dwoma osobami tworzy najbardziej nerwową atmosferę. Praca, ciagłe braki czasu, jazda w promieniu 30km od bazy bez magnesu praktycznie niemożliwa, słaby przepływ informacji, Dyspozycje od szefowej, że towar gotowy trzeba traktować z ogromnym dystansem, z reguły z tego robią się 3-4h oczekiwania. Obiecują pracę z częstymi powrotami do domu jednak są to z reguły pobyty równe: obiad, kąpiel i wc i dalej ogień. Walka o 9:01 pauzy przed bramka viatoll. Plusem są w miarę świeże auta, wyposażone we wszystko co potrzeba, lodówka, klima postojowa itd. Auta zadbane, czyste i za to ogromy szacunek dla Pana Dariusza. Zarobki jak na takie kombinacje i prace po 20h dziennie słabe, pomiędzy 3800-4500 zł do tego nigdy nie wiemy ile zarobimy, może być miesiąc ze zrobimy 10 tys km i zarobimy 4 tys a następnego zrobimy tyle samo i nagle 4,5, także pensje rozliczane bardziej chybił trafił. Przykro mi ze z firmy w której każdy pracownik chodził uśmiechnięty, pozostają takie strzępy. Pozdrawiam.

Najgorsza praca jaka tylko można sobie wysnic. Na ten moment nie jeździ się już od frachtu tylko za stała pensję.Poza tym tak jak piszą inni kierowcy. Na rozmowie wszystko pięknie, mówią że pracę układają pod kierowców, a później okazuje się że brakuje czasu na wszystko i trzeba przeginać bo jak mówi to musi dziś dojechać. Serdecznie odradzam ta firmę. Plusem jest to że nie zdarzyło mi się wziąć wypłaty po terminie.

peter

Dziad trans omijać szerokim łukiem! duzo roboty kasa mała % od frachtu ktorego nikt nie zna haha a do tego obcinanie pensji jak ktos odchodzi z firmy porazka totalna jestem ciekaw jak dlugo panstwo okurowscy z takim podejsciem do kierowcow utrzymaja sie na powierzchni nie polecam

Byly pracownik

Zdecydowani nie polecam tej firmy. Praca na wariata, zaladunki i rozladunki w czasie pauzy. Najlepiej zeby doginac na rzepie. Ciagle wszystko jest na wczoraj. Ganianie kierowcy, brak czasu na odpoczynek. Z dniem wolnym problem jest zeby dostac. Wiekszosc frachtow ladowanych dwoma bokami oraz gora. Pani wlascicielka w razie problemow nie potrafi nic zalatwic tylko gania kierowce zeby chodzil i pytal czy rozladuja/zaladuja. Pieniadze marne. Srednia miesieczna wyplata 3500-4000zl za siedzenie w kabinie od pon do piatku. Rozliczanie to procent od frachtu, ktory nie jest znany wiec wyplaty sa liczone z kosmosu. Duza liczba przepinek naczep i zaladunkow badz rozladunkow nie swoich frachtow za ktore jak sie pozniej okazuje nie jest placone. Jedyny plus tej firmy to auta. Kiedys byly zadbane ale wraz z bardzo duza rotacja kierowcow auta na obecna chwile sa zrujnowane. Praca dla naprawde zdesperowanych. Typowy dziad trans. Nie polecam.

ex

nie polecam

Zostaw opinię o Db-Logistic Beata Okurowska - Międzyborów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Db-Logistic Beata Okurowska