Eko-Servis Sp. z o.o.

Białystok

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Eko-Servis Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Servis Sp. z o.o.

nick

Liczy się tylko wykonanie planu, zero szacunku, pracownik jest robotem do zarabiania pieniędzy, plany, klienci, sprzątanie biura, call center, akcje promocyjne, roznoszenie ulotek wszystko w godzinach pracy i nadgodzin nie ma, a spóźnij się 5 minut... najlepiej żeby nie miał rodziny, nie chorował, nie miał swojego życia i jeszcze po piętach całował że może pracować

Czarnuch

Zgadzam sie w calosci, liczy sie tylko zysk ale pracownik tego i tak nie odczuje. Podstawa, najniższa krajowa a zapie... Nadgodzin nie ma a spróbuj wyjsc na godzine do lekarza to od wyplaty odliczy. Omijajcie szerokim łukiem tych panstwa.

pepe128

Szczerze nie polecam. Płaca minimalna. Umowy lojalnościowe, w których zobowiązują pracownika do pracy przez 2 lata pod rygorem kary finansowej. Zero profesjonalizmu. Ciągły nacisk na wynik finansowy i jak największą sprzedaż.

Zostaw opinię o Eko-Servis Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Servis Sp. z o.o.