Opinie o Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat w Marki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat w Marki

anonymous Nowy wpis

Przedszkole jest super jestem zadowolona

@anonymous

Ja również jestem bardzo zadowolona,nie mam żadnych zastrzeżeń dotyczących pracy Pań nauczycielek. Nie ma ludzi idealnych.!

anonymous Nowy wpis

Drodzy rodzice zrobcie cos ,bo w tym przedszkolu moze dojsc do tragedi,w zeszlym tygodniu starszy chlopiec zmusil mniejszego od siebie chlopca zeby wszedl na plot( oczywiscie szanowne panie nic nie widzialy bo byly zajete swimi sprawami) i zepchnal go z tego plota na ulice. Dziecko stalo za plotem i plakalo a szanowne panie nic nie zaluwazyly,dopiero dzieci powiedzialy im co sie stalo ,to jedna z pan tak szarpala tego placzacego chlopca ze to jego wina i scisnela tak mocno mu raczke ze dziecku zrobil sie siniak,tak powiedziala mi moja wnuczka ,ktora tez chodzi do tego przedszkola,a takze ze ta pani tego chlopca ciagle tak szarpie ,to jest karygodne zeby tak traktowac dziecko .A co by bylo gdyby to dziecko ktos uprowadzil ,albo potracil samochod,kto by odpowiadal - to pokrzywdzone dziecko.Szanowne panie przedszkolanki zastanowcie sie czy nadajecie sie do pracy w przedszkolu!

Kamila

Przedszkole, które nazwałabym raczej "przechowalnią " dzieci. Panie wychowawczynie zajmujące się głównie swoimi sprawami, a nie rozwojem dzieci. Przychodzące, mam wrażenie za karę do tej pracy. Niestety z powodów finansowych moje dzieci muszą tam uczęszczać, nad czym bardzo ubolewam. Od 5 lat jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się ( czy to rano czy Po południu), żeby zastać panie wychowawczynie bawiące się z dziećmi. Zawsze jest to zgromadzenie wszystkich pań przy biurku, a dzieci bawią się same. Latem na podwórku sytuacja wygląda identycznie. Na początku myślałam, że tak po prostu wyglądają przedszkola państwowe, ale nie. Mam porównanie z innymi państwowymi przedszkolami w Markach ze względu na dyżury wakacyjne. Tam faktycznie pracują przedszkolanki z powołaniem. Rodzice jeśli macie możliwość, to wybierajcie inne przedszkola

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat - Marki

Przedszkole Miejskie nr 1 Wesoły Skrzat