Opinie o Klub Maluszka Chichotki Bogusława Wielkopolan w Aleksandrów Łódzki

counter
Alicja Nowy wpis

Macie wypłaty na początku miesiąca ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Klub Maluszka Chichotki Bogusława Wielkopolan? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

rodzic Nowy wpis

Sprostuję Państwu troszeczkę ,bo chyba jak Państwo wiedzą od stycznia 2012 r Klub Maluszka Chichotki zmienił nazwę,lokalizację i właciciela.Od tamtego czasu jest to żłobek Chichotki na Zielonym Romanowie a właścicielem jest pani,prowadząca tamtejsze przedszkole-P.[usunięte przez moderatora] (takie dane przecież mamy w umowach)Moje doświadczenia jednak sięgają dawnych aleksandrowskich Chichotek i byłam bardzo zadowolona.Ciocie ok,dużo się działo-piosenki,wierszyki ,dzieci dużo spacerowały wyjazdy,imprezy z rodzicami.teraz rzeczywiście opinie są takie sobie,jest niestety sporo do poprawy :(

Marta W. Nowy wpis

JA JESTEM ZADOWOLONA Z PRZEDSZKOLA.NIE JEST ŹLE.JADŁOSPISIK RZECZYWIŚCIE UBOGI,ALE BEZ PRZESADY.PANIE MIŁE I TYLE:-)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Mama

Jadłospis na stronie żłobka to jakaś porażka!!Jak można mojemu osiemnastomiesięcznemu dziecku dać fasole po bretońsku na śniadanie,czy steka z cebulą na obiad!!Apeluję w imieniu swoim i innych rodziców o zmianę firmy cateringowej!!!Obudźcie się Państwo [usunięte przez moderatora]!

czysta prawda

Jasne że to jakaś reklama rozmawialam z Pania która obecnie w grupie przedszkolnej tam pracuje i to kompletna bzdura. Duzo się słyszy negatywnych rzeczy na temat całej tej organizacji i traktowania pracowników.

beata

Hahaha,pewnie tak:-)z tego co ja wiem to tam nie zaciekawie jest.przyprowadzam tam dziecko codziennie i czasem panie opowiadają co nieco...a jak już piszę,to wyrażę jeszcze opinie na temat żłobka-kiedyś było dużo lepiej-lepsza opieka,lepsze jedzenie,więcej atrakcji...To tyle.Pozdrawiam

zdzisiek

po czym tak twierdzisz czyzby to autoreklama?

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Maluszka Chichotki Bogusława Wielkopolan - Aleksandrów Łódzki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad