Opinie o Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o. w Wołomin

Doma Nowy wpis

Skoro panie z kuchni pozytywnie wypowiadają się na temat warunków, to jak ze stanowiskiem sprzątaczek? Równie ok? Zna ktoś widełki zarobkowe i jest w stanie je przedstawić? Firma zatrudnia na umowy o pracę?

Obserwator Nowy wpis
@Doma

Kucharki się wypowiadają pozytywnie bo to nie one piszą bo napewno kobietom lat 50 chce się wchodzić na takie fora i pisać komentarze o jednym czasie. Więcej i szczerzej dowie się pani pytając po okolicach albo znajomych niż tu gdzie wszystko jest idealne na każdym stanowisku

@Obserwator

A jak można dowiedzieć się realnych informacji właśnie o stanowisku kucharki? Czy można mieć jakieś konsekwencje tego, że pracownik wypowiada się na tym portalu?

Administrator Nowy wpis

W mieście Cekcyn można podjąć prację jako nauczyciel historii. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5500 . Co sądzicie o pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.?

Pracuje na kuchni w przedszkolu od września 2019. Mila atmosfera pracy i uczciwe zarobki

Mery
@Ania

Pracujemy razem :) Podpisuje się do słów powyżej

P
@Ania

Nieładnie tak pisać opinie podpisując sie imionami pracowników......

Ewelina
@P

Nie rozumiem? Chyba to forum dla pracowników więc czemu nieładnie że podpisują się swoimi imionami ? Chyba że ktoś się pod kogoś podszywa??

Milen
@Ewelina

Nagle wszyscy pracownicy się zwołali żeby o tej samej porze pisax komentarz jak wspaniale się im pracuje a już na pewno ci co nie pracuja. Myśleć wystarczy myśleć. Jak by było tak jak tu nibg pracownicy zachwalają to nie było by ciągle zmiany pracowników. Tyle w temacie

P.

Zaczęłam pracę w przedszkolu od maja. Miła i przyjazna atmosfera. Polecam. P.s Jak komuś pracować się nie chce to ciężko będzie dogodzić.

@P.

Potwierdzam i się podpisuję pod tym obiema rękami.

Elżbieta

Na jakich jesteście stanowiskach i na jakie zarobki można liczyć? może też się zatrudnię od nowego roku, jeśli będą miejsca.

Pawel
@Elżbieta

Poszuka pani sobie innego miejsca jak zależy na spokojnej pracy

@Pawel

A nie jest spokojnie ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY
Rodzic

Przykro patrzeć jak pracownicy są poniżani mimo swoich starań. Jako rodzic jestem zadowolona z pracy nauczycieli bo moje dziecko jest zaopiekowane ale grupy są przepełnione a na kanapki dzieci dostają jakąś ohydną, najtańszą "wędline" z Biedronki. Na pewno jest problem komunikacyjny z właścicielami bo każdy to widzi

XD
@Rodzic

Myślę że to nie jest wporzadku pisac w necie i tak przedszkole to z perspektywy byłego pracownika, byłego klienta czy nawet obecnego klienta który ma tam dziecko -narzeka i tak rozsiewa swoje niezadowolenie co wpływa na opinne tego miejsca która zapewne nie jest wyssana z palca (każdy pracuje sobie na to) ale po co to pisać . Jak jest źle to się zmienia praca na inną lub zabiera dziecko do innej placówki.

XD
@XD

I za pisanie pozytywnych opinii w tym miejscu przez pracowników przedszkola pasowałoby im przyznać premie w PLN-ch chociażby za ta autodestrukcyjna lojalnosc.

Agnieszka
@XD

A Ty jakie masz doświadczenia z Leśnym Zakątkiem? Z perspektywy rodzica czy pracownika? Jakie jest Twoje zdanie na temat warunków?

@Rodzic

Kto to pisze?

Agata

Pracuje w przedszkolu od dwóch lat wszystko ok jak należy

Jolanta
@Agata

Praca spokojna i bezstresowa. Polecam.

Pawel
@Jolanta

Bezstresowa?? Gotowanke z niczego albo przynoszenie swoich produktów jeys bez stresowe??

Maria
@Pawel

Jak to gotowanie z niczego, przecież chodzi o żywienie dzieciaków, sądziłam, że produkty są najwyższej jakości?! Trudno mi też uwierzyć, że pracownicy kuchni muszą przynosić własne produkty...Ktoś zwraca Wam pieniądze za jedzenie, które przynosicie z własnych domów?

Nkck

Widocznie mijał się z prawdą skoro go usuneli

Elżbieta
@Nkck

Niekoniecznie, prawdopodobnie łamał regulamin tego forum :)

P

Uczciwe zarobki, które są wypłacane po terminie lub ucinane, o które trzeba się upominać? Zarobki są porównywalne do innych prywatnych placówek, a jeżeli są niższe to np czas pracy jest krótszy albo jest przynajmniej pomoc w grupie. Do tego szantażowanie pracowników... - to nazywa pani miłą atmosferą?

Rodzic

Nie znamy żadnej Katarzyny pracującej obecnie w przedszkolu wiec chyba ktoś tu się zapędził...

robert

Współpracuje z firmą od kilku lat. Jako firma wykonująca prace porządkowe, zagospodarowanie terenu. Mogę polecić ja z czystym sumieniem.

Ilona

Chcę się bardzo dowiedzieć, jak się przedstawia obecna sytuacja w przedszkolu. Czy pomimo pandemii nadal funkcjonuje? A jeżeli nie, to proszę o informację, jaka jest aktualna sytuacja pracowników. Ciekawa jestem, czy w ogóle warto jest próbować teraz tam aplikować.

Odpowiedź
@Ilona

Jest wiele innych przedszkoli które naprawde sa warte uwagi jesli chodzi o znalezienie pracy. Jeśli chodzi o pracowników to nic sie nie zmieniło od komentarzy nizej, nie zależnie od tego na jakie stanowisko chcesz aplikowac.

@magda czy przedszkole funkcjonuje czy przez wirus jest przerwa ?

Mikołaj

Przedszkole ma postojowe?

Magda
@Mikołaj

Co ma Pan na myśli?

Magda

Nie polecam. Brak szacunku dla pracownika.

Virusswirus
@Magda

Wyrażając takie opinie, pasowałoby chociaż podpisywać się swoim prawdziwym imieniem.

Odpowiedź
@Virusswirus

A skąd wiesz ze to nie prawdziwe imie? Gdzie twoje imię panie virusie? A może trzeba się zastanowić co sie robi nie tak skoro pracownicy tak piszą? Bo raczej to napisał ktoś kto miał styczność z placówka jeśli ma takie zdanie

Nikc

Fajne miejsce, polecam

Nic

Niewiadomo o co chodzi już. Piszę to chyba ktoś kto ostatnio pracował a już niepracuje. Komuś może się taka podobać lub jeśli nie to zmienia. I bez tych wpisów wiadomo co się dzieje i bez tego bo nikt głupi i głuchy niejest ale, kogo to obchodzi. Gorsze są problemy na świecie, zobaczycie co będzie przez ten kryzys.

Odpow

Brak rozmów? Wierzę. Nieraz niezręcznie rozmawiać o mankamentach. Jedno jest pewne ciężko wszystkim dogodzić gdy w układ wchodzą relacje biznesowo rodzinno kolezenskie. Rada dla nieszczęśliwych zawodowo-wiecej determinacji, wiary w swoje możliwości bo kto wie, może za rogiem w innym przedszkolu jest fajniejsza praca i rada dla wszystkich przedsiebiorcow-popracujce nad komunikacja interpersonalna, postawcie się na miejscu pracownika.

Ups

No w sumie każdy niezadowolony pracownik może wystawić negatywna opinie. Z tego co ja obserwuje, no często zmieniają się pracownicy i z tego można wyciągnąć wnioski. Napewno to fajne miejsce ale są też sprawy które pozostawiają wiele do życzenia. Ale takie anonimowe oblepywanie błotem to (usunięte przez administratora) trzeba że sobą poprostu rozmawiać i wyjaśniać sobie. Jedno jest pewne ci ktorzym się robić niechce i tylko pozornie spełniają się w pracy z dziećmi zawsze będą narzekać a ci którzy płacą za pracę czy usługę również bo mają prawo wymagać.

@Ups

w miejsuc tym zadnych rozmow nie ma bo czy rodzic czy pracownik chce rozmawiac to jest zawsze mieszany z blotem ,bo musi byc tak jak wlasciciele tego chca. nie raz slychac bylo krzyki i wularyzmy dochodzace z biura. przez brak komunikacji miedzy rządzącymi trudno o jakiekolwiek porozumienie, bo kazdy mowi i wprowadza co innego. Jasne, ze kazdy moze wystawic negatywna opinie ale nic nie jest bez powodu bo gdyby dalo sie "poprostu rozmawiac " pewnie opinii by takich nie bylo

Weronika

@Magda Co dokładnie ze strony Leśny Zakątek nie spełniło Twoich oczekiwań? Zbyt duży nawał obowiązków o którym już ktoś wcześniej wspomniał, czy coś innego? Mam nadzieje, że odpowiesz.

@magda mogłabyś coś więcej powiedzieć?

To jest jedno z gorszych przedszkoli w Wołominie. Totalny wyzysk i zachowanie pracodawców podchodzące pod (usunięte przez administratora). Nauczyciele nie są doceniani, nie ma pomocy w żadnej grupie. Panie sprzątające, których jest 2 też ledwo się wyrabiaja, muszą wszystko biegiem. (usunięte przez administratora)

Ogłoszenie na Nauczyciel do Leśny Zakątek Niepubliczne Przedszkole Małgorzata Szulc pojawiało się w InfoPraca.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Helena

unikać tego miejsca jak ognia!!!!! Zero szacunku dla pracowników, wieczne kłamstwa i (usunięte przez administratora). Tak jak było napisane niżej - wyzysk pracowników. Nauczyciel jeden na grupę od 25 osób wzwyż, zero pomocy, problem z wyjściem do toalety bo trzeba kogos prosic, trzeba samemu rozkladac posilki i sprzatac. w salach pełno kurzu bo jak sam nauczyciel sam sobie nie posprzata to pracuje w brudzie. Nauczyciele kupują wszystko za swoje pieniądze i nikt za to nie oddaje mimo zapewnien, o wszystko trzeba prosić mimilony razy. Wlasciciele w ogole sie ze soba nie komunikuja i zwalaja wine na pracownikow . nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Sikorskiego 82A
    05-200 Wołomin
  • NIP: 1251669391 REGON: 369519437 KRS: 0000713805

Niepubliczne Przedszkole Leśny Zakątek Sp. z o.o.