Opinie o Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. w Sochaczew

Administrator Nowy wpis

Na stronie Praca.gov.pl pojawiła się oferta pracy w Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. jako nauczyciel historii. Ktoś z Was będzie aplikował?

Magda Nowy wpis

Drogie Panie , przedszkole chatka Puchatka w Sochaczewie nigdy nie zostało otworzone !!! Piszecie ty opinie o przedszkolu które fizycznie nie istnieje !!! Oczywiście na papierze istnieje a w Resku nigdy nie zostało otworzone ! Widzę ze ludzie lubią pisać głupoty albo mylą przedszkola z innej miejscowości ????

Wera Nowy wpis

Które ciocie odchodzą? Skąd te informacje pochodzą czy są wiarygodne? Skąd wiadomo że dzieci nie mają dostępu do wody i chodzą brudne?

Paula

Odchodzą kolejne osoby, jednak nic się nie zmieni jeśli pewne "paniusie" się nie wezmą do roboty. Tylko dwie ciocie dbają o to,by dzieci miały czyste buzie i ręce, żeby chodziły odpowiednio ubrane na plac zabaw, miały dostęp do wody. Zatrudniają osoby z łapanki wielkie damy "pedagożki" , a panie, które teoretycznie mają wykształcenie pomocy pedagoga są bardziej zaangażowane niż tamte razem wzięte....jednak wszystkie zasługi są przypisywane do ogółu. Świetne aktorki, gdy jest dyrekcja na horyzoncie. W pozostałe dni olewający stosunek do pracy, do dzieci, o czystości w obiekcie nie wspomnieć.... źle się dzieje i jeśli dyrekcja odpowiednio nie zareaguje to będzie jeszcze gorzej....

Krystyna Nowy wpis
@Paula

Skoro podobno tylko dwie Panie tutaj dbają o dzieciaki to ile w sumie ich aktualnie tutaj jest? Którymi grupkami wiekowymi zajmują się te, które określasz za zaangażowane?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. na stanowisko NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Alicja

Szukam jakichś opinii na temat pracy, szkoda że pracownicy milczą. Jak się pracuje? Na jakie zarobki mogę liczyć jako wychowawca? :)

ROZCZAROWANA MAMA

Witam. Moje dziecko chodziło do CHATKI KUBUSIA PUCHATKA w Lusowie i powiem szczerze, że NIE polecam! W ciągu roku zmieniły się wszystkie przedszkolanki oraz Pani zajmująca się kuchnią, co jest nie do przyjęcia dla dzieci w tak młodym wieku. Jak wiemy nawet w szkole podstawowej dzieci są przez pierwsze 3 lata prowadzone przez jednego wychowawcę. Wśród wspomnianego zwolnionego personelu były Panie, które mogłyby być wzorem dla młodego grona pedagogicznego wchodzącego w świat przedszkolaka. Druga sprawa to wydawane posiłki. Pięknie opisane na karcie tygodniowego menu, niekoniecznie pokrywające się z prawdą jak np. chleb- w opisie z ziarnami, a podany jest zawsze biały pszenny najtańszy, bo jak w niedługim czasie można się przekonać dyrekcja na wszystkim szuka oszczędności. Pozdrawiam ROZCZAROWANA MAMA

Zadowolona Mama
@ROZCZAROWANA MAMA

Rozumiem, że Pani dziecko nadal uczęszcza do tego przedszkola. Rodzic ma zawsze wybór i może zmienić przedszkole na inne. Warto się również podpisać pod swoimi słowami, a nie udawać w przedszkolu, że jest się super zadowolonym. Z tego co wiem to Panoenzmieniły się na lepsze. To chyba dobrze, że dyrekcja przedszkola dba o to aby dziećmi zajmowały się osoby nadające się do tego. Zresztą nikt nie przepadał za jedną z Pań, która odeszła, a rodzice byli z niej bardzo niezadowoleni. Dopiero po fakcie okazało się, że nagle stała się taka cudowna i przedszkole się bez niej zawali. Jak widać rodzice sami nie wiedzą czego chcą. Zadowolona Mama.

pani
@ROZCZAROWANA MAMA

Tak. Zgadza się!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o.?

Niepubliczne Przedszkole Chatka Puchatka Sp. z o.o.