Akademia Przedszkolaka Przedszkole

Radzymin

Opinie o Akademia Przedszkolaka Przedszkole

AnkaOchAnka

"Starsza Pani" powinna już iść na emeryturę

Gefcia

"pani dyrektor" jest fatalna,nie można się w ogóle dogadać,jest oszustka i zgrywa miła by tylko przekonać do siebie nowego pracownika. Warunki finansowe są fatalne a traktowanie pracowników jeszcze gorsze. Niestety ale ta Pani czuje się jak władca tego obiektu a nim nie jest. Zmiany personelu są wieczne,przychodzą nowe dziewczyny ale zaraz odchodzą,ponieważ nie chcą pracować w takim burdelu jaki tam panuje. Dzieci przekonane i aż żal ich zostawiać,ale żeby człowiek czuł się dobrze psychicznie nie może tu zostać. Nie polecam tego miejsca!!

lucja

okrope miejsce do pracy, szkoda slow... pani ktora uwaza sie za dyr, ma za nic pracownikow, tylko jej zdanie liczy się!! To jest jej przedszkole, a każda dziewczyna ma się podporządkować, bo jak nie to kara finansowa i straszenie... omijajcie z daleka... czy przy tak licznych zmianach personelu, jest to zawsze wina pracowników...?

Zostaw opinię o Akademia Przedszkolaka Przedszkole - Radzymin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Przedszkolaka Przedszkole