Promyk Przedszkole Niepubliczne

Szczecin

Opinie o Promyk Przedszkole Niepubliczne

Kasina

Pracowałam w tym Przedszkolu przez dwa lata i byłam bardzo zadowolona. Uwielbiam pracę z dziećmi, a w tym przedszkolu jest wszystko, co niezbędne do właściwego zorganizowania im czasu. Szefostwo sympatyczne, atmosfera bardzo przyjazna.

Zuza

Nie radzę!!! Praca wkładana przez nauczycieli nie jest absolutnie współmierna do zarobków, a potwornego stresu nic ani nikt Ci nie zrekompensuje. W publicznej placówce przynajmniej będziesz sprawiedliwie i godnie traktowany!

Zostaw opinię o Promyk Przedszkole Niepubliczne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promyk Przedszkole Niepubliczne