Opinie o Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk w Szczecin

Piotr P. Nowy wpis

Moje dwie córki chodziły do Przedszkola Promyk na Grodzkiej, a później skończyły Promyk Szkoła jak Dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i poziomu nauczania. Przez te wszystkie lata zaangażowanie wychowawczyń w przedszkolu, a później nauczycieli było bardzo wysokie. Moje córki zostały tak dobrze przygotowane do egzaminu ósmoklasisty, że bez żadnych problemów dostały się do wymarzonych liceów. Powiem więcej , ponad połowa klasy w obu przypadkach, to były dzieci, które przeszły taką samą drogę. Olbrzymim atutem jest nauka języków obcych od przedszkola oraz szkoła muzyczna połączona ze szkołą podstawową. Od przedszkola do ukończenia szkoły podstawowej. Jedzenie zarówno w przedszkolu i szkole pochodziło z własnej kuchni i było smaczne i w pełni wartościowe. To jest prawda o przedszkolach i szkole Promyk. Szczerze polecam Piotr Pławski

Rodzic Nowy wpis

Moje dziecko uczęszczało do tego przedszkola. Wybierając mu prywatną placówkę by zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Z miesiąca na miesiąc okazało, że w przedszkolu nie jest wcale dobrze. Nauczyciele widocznie wypaleni, przemęczeni, nie mają czasu ani ochoty by porozmawiać. Brak w wielu z nich wewnętrznego ciepła, odczuwa się jakby miały dość tej pracy albo dzieci. Nie polecam, nie za te pieniądze.

Zaniepokojony Nowy wpis

Dyrekcja coraz starsza nie daje już rady. Ciągłe niepotrzebne i chaotyczne zmiany. Ceny za czesne wysokie a jakość nauczania w dół. Aktualnie jest bardzo duży wybór innych placówek szkolnych proponuję spróbować gdzie indziej

Rodzic Nowy wpis

Moje dziecko cały tydzień nie miało zajęć z angielskiego. Zero wyjaśnień i odpowiedzi na pytanie czy zostanie odrobione cokolwiek a płacimy za przedszkole niemałe pieniądze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Rodzic

Brak lojalności na płaszczyźnie wychowawca-rodzic. Placówka promuje się wspieraniem dzieci ze specjalnymi potrzebami. Przypadkowo okazuję się, że zmienia zalecenia poradni.

Rodzic

Miałem okazje zauważyć niejednokrotnie jak nie wartościowe posiłki podawane są dzieciom. Oczywiście w menu, które widnieje w korytarzu wpisane zupełnie coś innego. I te ilości na talerzykach dają wiele do życzenia dlatego cieszymy się, że nasza historia w tym miejscu dobiegła końca. Miałem okazje skorzystać z brudnej toalety przeznaczonej dla personelu. Panie z którymi miało okazje przebywać nasze dziecko miłe, uprzejme, elokwentne. I szczerze mówią, że nie mają na nic wpływu. Placówka nadająca się na reportaż do TV.

ZmartwionyRodzic
@Rodzic

A czy mogę zapytać o którą placówkę chodzi? Starzyńskiego czy moze Grodzka?

Bardzo źle się pracuje w @PracodawcaPROMYKu Dyrektorka apodyktyczna, ciągle zmieniająca decyzje, nie ma możliwości dialogu, przyjmuje do jednej pracy każe robić dużo innych "pokrewnych" zajęć. Jej teksty "ja wiem ile to się robi" są śmieszne, uważa że każdy chce ją (usunięte przez administratora) wykorzystać. Rozmowa o podwyżce podnosi jej ciśnienie do maksimum. Rotacja pracowników co miesiąc, osoby zatrudnione na umowę szukają nowych prac. Nie polecam ????

Rodzice

Grupy są zbyt duże. Kadra pracownicza ciągle się zmienia jest duża rotacja pracowników. Nie jesteśmy zadowoleni. Opłaty nie są adekwatne do jakości. Wejście do przedszkola nie przystosowane dla rodziców z wózkiem.

Tata Oli

Polecam przedszkole Promyk przy ul. Starzyńskiego. Kompetentna kadra dydaktyczno-wychowawcza z dużym przygotowaniem metodycznym , która z wielką empatią podchodzi do dzieci. Córka jest bardzo zadowolona i z wielką radością chodzi do przedszkola. Placówka naprawdę godna polecenia.

Rodzice

Do Promyka przy ul Starzyńskiego uczęszcza dwójka moich dzieci. Jest to placówka, która spełnia moje oczekiwania, wzbudza zaufanie, a dzieciom daje wszystko czego na tym etapie edukacji potrzebują. Każdy pracownik przedszkola jest zaangażowany w swoje działania, a do dzieci odnosi się z szacunkiem i empatią. Gorąco Polecam to miejsce.

Rodzic

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zapisaliśmy córkę do przedszkola Promyk przy Starzyńskiego. Kameralne grupy sprawiają, że dziecko otoczone jest odpowiednią uwagą i nie są anonimowe. Ciekawy wachlarz dodatkowych zajęć - karate, piłki, tańce. Opieka logopedy sprawia, że nie trzeba się martwić poszukiwaniem specjalisty od wymowy. Plusem jest bliskość parku, dzieci często chodzą tam na spacery. Dodatkowym atutem jest własna kuchnia, dziecko bardzo lubi tutejsze posiłki. Jedynie fakt, tuż pod samym przedszkolem czasami trudno znaleźć miejsce na zaparkowanie auta, ale niestety w centrum miasta w większości obiektów szkolnych tak jest. Na szczęście kilka metrów dalej można bez problemu zaparkować i bezpiecznie zaprowadzić/odprowadzić dziecko do przedszkola.

Mama Stasia

Polecam całym sercem Przedszkole Promyk (ul. Starzyńskiego), w którym mój syn spędził sześć szczęśliwych lat (obecnie jest w zerówce). W przedszkolu Stasiu nauczył się czytać, pisać, dobrze radzi sobie z liczeniem, konstruuje proste zdania w języku angielskim, nie ma żadnych problemów z wymową (efekt pracy z bardzo doświadczoną i oddaną dzieciom logopedą - Panią Sylwią). Przedszkole Promyk to nie tylko edukacja na wysokim poziomie, ale przede wszystkim nauczycielki, które z największą troską wspierają i motywują dzieci, dbając jednocześnie o ich komfort emocjonalny. Z mojej strony na szczególne uznanie zasługuje Pani Ala, która wnosi dużo ciepła do przedszkola. Zna i otacza wielką troską każde dziecko, zawsze szczegółowo i bardzo cierpliwie udziela rodzicom wszelkich informacji. Mając wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, jest nieocenionym wsparciem dla rodziców.

Rodzic

Dwójka moich dzieci korzysta z edukacji w placówce Promyk na Starzyńskiego. Córka kontynuuje naukę w szkole Promyk, a synek nadal jest w przedszkolu. Z całą pewnością można stwierdzić, że jest to kameralne, rodzinne miejsce gdzie dzieci nie są anonimowe. Uczniowie zarówno w przedszkolu jak i w szkole mogą zawsze liczyć na pomoc nauczycieli. Wielkie uznanie należy się dla Pani koordynator przedszkola. Dla całej naszej rodziny jest to cudowna Pani Ala, która niejednokrotnie służyła nam pomocą i dobrą radą.

Rodzic

Niewartościowe posiłki , dzieci karmione najtańsza mielonka i pasztetem. Nie ma dokładek obiadów i innych posiłków. Pracownicy twierdzą , że nie maja na to wpływu co i w jakich ilościach jest podawane dzieciom. Cena nieadekwatna do warunków tam panujących.

Mama Pawełka

Ponad rok temu stanęliśmy przed wyborem zerówki dla syna. Decyzja padła na Promyk przy ul. Starzynskiego ze względu na małe grupy, dużą ilość języka angielskiego oraz opinie innych rodziców i dzieci, którzy tam uczęszczają. Czas spędzony w zerówce pokazał ze wybór był trafny. Syn dostał opiekę logopedy, wsparcie emocjonalne i czuł się jak w domu. Obecnie kończy pierwszą klasę szkoły podstawowej Promyk Szkoła jak Dom. Syn zrobił ogromne postępy w nauce oraz w rozwoju emocjonalnym. Dodatkowym plusem szkoły napewno jest też duża ilość zajęć dodatkowych: karate, basen, ceramika, zajęcia kulinarne, robotyka, plastyka. Serdecznie polecam.

Mama Julki

Kod 2596 Promyk, Szkoła jak dom- zgadzam się w stu procentach. Nasza Julka jest zachwycona od pierwszego dnia. W szkole prowadzone są zajęcia pozalekcyjne jak np. zajęcia plastyczne, kulinarne i ceramiczne. Od września rozpoczęliśmy naukę w 1 klasie i przez okres pół roku Córka zrobiła bardzo duży postęp w nauce. Jest to bez wątpienia ogromna zasługa nauczycieli. Jak najbardziej polecam. Mama Julki

Rodzic

Dziecko uczęszczało do przedszkola na starzynskiego. Kadra Pań prowadzących super, jednak Pani koordynatorka nie nadaje się do współpracy z ludźmi. Mam tylko nadzieję że toksyczność nie przekłada się również na pracę z dziećmi i atmosferę w przedszkolu.

Maja
@Rodzic

A długo już chodzi? Bo myślę, że jakby było coś nie tak to by dało już jakieś oznaki tego. A rozumiem, że raczej wszystko dobrze skoro nie zwracasz tu na to uwagi?

Agata
@Rodzic

Dzień dobry, co ma pan na myśli pisząc o koordynatorce? Posłałam dziecko do żłobka i tez mam mieszane uczucia, czy może pan powiedzieć coś więcej.

Alona
@Agata

Witam, też jestem nie zadowolona. Córka chodzi do żłobka od 1.12.2022. I za każdym razem ta sama wymówka, że dziecko nie chce siedzieć przy stoliku, je ręką, jest aktywna. A polecenie od Pani Alicji mnie zszokowało: „ musi Pani ją posadzić przy stoliku i trzymać przez 5 min”. Według mnie to jest bardzo nie kompetentne. No i wymagają teraz od nas zaświadczenie od laryngologa i okulisty, że dziecko zdrowe. Co mają te lekarze wspólnego z tą sytuacją - nie wiem ????

teresa
@Alona

dzień dobry, córka nadal uczęszcza do żłobka? do której grupy? Moje dziecko także jest od grudnia, też jestem zaniepokojona wypowiedziami pań opiekunek.

@Alona

Mam wrażenie że pani komentarz jest wyciągnięty z kontekstu i nie złapała pani wszystkich informacji, ponieważ wydaje mi się że kierowanie dziecka do odpowiednich specjalistów jest okazem troski a nie od razu zarzutu,że z dzieckiem jest coś nie tak. Mojemu dziecku pani także zaleciła wizytę u logopedy i jestem bardzo zadowolona ponieważ okazało się że dziecko ma wadę zgryzu, a działanie przyniosło pozytywne skutki na zdrowiu. Z czego jestem bardzo wdzięczna panią opiekunką i pani koordynator.

Dagmara
@Alona

@Alona mam wrażenie, że nie do końca zrozumiała Pani intencje Pań z przedszkola. Moje dzieci chodzą do przedszkola na Starzyńskiego. U jednej z córek dostaliśmy zalecenie wizyty u laryngologa i okazało się, że była to doskonała obserwacja Pań ponieważ córka miała wysokie ciśnienie w uszach co powodowało, że nie zawsze dobrze słyszała, w dłuższej perspektywie mogło grozić niedosłuchem na stałe. Na szczęście w porę wychwycone, udało się całkowicie wyleczyć. Właśnie z powodu troski, zaangażowania Pań i świetnej komunikacji z Panią Koordynator, podejmowaliśmy decyzje o kontynuacji współpracy dla naszych kolejnych córek. Córki uwielbiają przedszkole i swoje Panie, Pani Koordynator - dla dzieci Pani Ala, to najbardziej empatyczna i kochająca dzieci osoba jaką znam. Moja najstarsza córka choć jest już w szkole, bardzo lubi i szanuje Panią Alę i wie, że zawsze może liczyć na jej pomoc.

Na Starzyńskiego bardzo trudno zaparkować przed szkołą przez co nie ma możliwości bezpiecznie dziecko zaprowadzić do szkoły. Bardzo niebezpieczne miejsce dla dzieci. Bardzo duży ruch przed szkołą, duża liczba aut i autobusów jeżdżących do urzędów, sądów, instytucji, które znajdują się w okolicy

Rodzic

Nie polecam Szkoły Promyk. "Stara kadra" z doświadczeniem się zwalania ponieważ nie wytrzymuje tempa pracy, zbyt dużej liczby godzin pracy, zbyt małej ilości nauczyli w stosunku do liczby dzieci. To wszystko przekłada się na niską jakość obsługi.

Maja
@Rodzic

A ile średnio dzieci aktualnie przypada na jednego nauczyciela?

Maria

Narzekacie na dyrekcje ze nie ma zbyt dobrego podejścia, czy to się jakoś odbija na dzieciach? Tzn najpierw na podwładnych a potem na nich bo ten stres może się tak przenosić nie wiem czy to jasne. Ale lepiej unikać toksycznych srodowisk?

Zostaw merytoryczną opinię o Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk - Szczecin

• Jak się pracuje w Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk?

Zobacz opinie na temat firmy Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk?

Helena Grzywacz Przedszkole Niepubliczne Promyk
  • Grodzka 34A