Akademia Dziecięca Promyk mgr Elżbieta Perzanowska

Opinie o Akademia Dziecięca Promyk mgr Elżbieta Perzanowska

Powiedzcie co się dzieje teraz w Akademia Dziecięca Promyk mgr Elżbieta Perzanowska? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Polecam ciepło. :)

roza

z całego serca odradzam.

mama
@roza 10.01.2015 05:59

witam, chce posłac córeczkę do tego przedszkola. Opinia serdecznie odradzam nic mi nie mówi. jakies konkrety? Może jest coś o czym nie wiem a powinnam, przed posłaniem jej tam?

Aneta B.

Gorąco polecam przedszkole Promyk w Wołominie. Mój synek zaczął tam uczęszczać w tym roku i z tego co zaobserwowałam, Promyk jest wspaniałym miejscem dla maluchów. Dzieci uczą się tam samodzielności i współpracy z rówieśnikami a Panie Przedszkolanki są im oddane całym sercem - na czele z właścicielką ów \"przybytku\" Panią [usunięte przez moderatora]. To chyba właśnie ją, mój Antoś, sobie upodobał i stawia za wzór :) Pomijam już takie \"detale\" jak zajęcia plastyczne, teatrzyki, opieka logopedy itp. :) Jeśli ktoś z Wołomina szuka przedszkola dla swojego szkraba, to z czystym sumieniem polecam przedszkole Akademia Dziecięca Promyk.

Zostaw opinię o Akademia Dziecięca Promyk mgr Elżbieta Perzanowska - Wołomin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Dziecięca Promyk mgr Elżbieta Perzanowska