Opinie o Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych w Strzelin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych w Strzelin

Witam chciałam zapytać

Czy ktoś by mógł mi napisać na temat Osrodka socjoterapi w Ustce??? była bym wdzieczna bo czas leci za szybko i wiem ze dziecko Koleżanki czeka na Przyjecie ale córka twierdzi ze ten osrodek ma złą opinie Dziekuje

@Niki11

Dzień dobry. Czy nie orientuje się Pani czy tam przyjmuja dziewczyny z zaburzeniami depresyjnymi, które przyjmują leki? Z góry dziękuję za odpowiedź.

To profil MOS w Strzelinie, szkoda, że gros wpisów dotyczy ośrodków w całej Polsce z punktu widzenia matek podopiecznych, nie pracowników. Spróbuję zmienić wątek: jakie są płace wychowawców w Strzelinie? We wrześniu był nabór na sekretarkę-opiekunkę na czas przejazdu uczniów, proponowano minimalną krajową plus dodatek stażowy. Rozumiem pracę dla idei, ale żyć z czego i wychowawca musi. Ile zarabiacie tutaj?

Witam chciałam zapytać

Ag
@Witam chciałam zapytać

Mój syn tam był. Musiałam go zabrać, bo zamiast się socjalizować, zaczął się u niego proces demoralizacji. Nie polecam. Długo leczył nerwicę.

MAGDA

Tez bym chciała sie dowiedzieć coś na temat MOS w Ustce ? Jakie są opinie

Grażyna
@Ag

Proces demoralizacji? Mogłabyś powiedzieć o tym coś więcej?

Niki11 Nowy wpis
@Witam chciałam zapytać

Jedynym Ośrodkiem MOS w Polsce dla dziewcząt tylko klas 7 i 8 podstawowych szkół i Branżowych szkół technikum Gastronomiczne i Fryzjerski zawód jest MOS w Piasecznie prowadzony przez siostry zakonne. Moja córka tam jest nie ma demoralizacji . Prywatny ośrodek koszt miesięczny 600zl Warunki Bardzo dobre Wysoki Standard . Na prawdę jest ok. Moja córka po tygodniu w Mosie w Jędrusia koło Otwocka wpadła w depresję. Wypisałam córkę. Od listopada 2022 jest w tym Mosie w Piasecznie jest ok . Normalne dziecko.

Ania Nowy wpis
@Niki11

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko nauczyciel geografii w firmie Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Anonimowy

Witam czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie, czy młodzieżowy ośrodek socjoterapii w gnieźnie na ulicy gdańskiej jest dobrą placówką?

Aplikowałeś na stanowisko Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ze szkołami, zatrudnimy nauczyciela wiedzy o społeczeństwie oferowane przez firmę Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik ochrony - Strzelin
Strzelin
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Mama

Chciała bym dowiedzieć się jak wygląda sytuacja w MOS BRZEGU DOLNYM czy jest to odpowiedni ośrodek dla dziecka które ma zaburzenia jaka tam jest młodzież czego można się spodziewać czy dzieci zostawione tam są pod dobra opieka proszę o wypowiedź szczera będę wdzięczna

Zuzanna
@Mama

Obawiam się, że zorientowani w pracy MOS, o który pytasz, mogą tu nie trafić, bo to profil Ośrodka w Strzelinie. Ale wygląda, że na GoWorku każdy może założyć profil firmy czy instytucji, więc czemu Ty jako mama nie mogłabyś założyć profilu dla tego MOS, który Ciebie interesuje? Z tego, co tu widzę, możesz https://www.gowork.pl/regulamin I wtedy pewnie ktoś Ci odpowie.

gbbgbbh

wm bo tutaj jestem i nie polecam, nie moge wyrazic swojej opinii bo nawet teraz slysze ze mi sie to nie oplaca

Agnes
@gbbgbbh

Zastraszenie ludzi wiezienie nie bać się mówić prawdę w Sądzie i na policji i Prokuraturze tyllo prawda wyzwoli.

KOCHAM MOS STRZELIN

nie mili nauczyciele, nie ma sprawiedliwości,wolałbym mieszkać na śmieciach niż tu być, więzienie ze szkołą i nic więcej nie polecam. BEATA SZYDŁO PIS POZDRAWIAM MAME

Agnes
@KOCHAM MOS STRZELIN

To dlaczego to (usunięte przez administratora) istnieje i nikt nie zrobi porządku.

Baba

Chcialabym pomoc tej niesprawiedliwosci i w tym co w mos sie dzieje prosze o odzew nim skasuje mnie admin

lololololo
@Baba

chętnie pomoge bo tu siedze XD

Prosze o informacje krucyfiks23@gmail.com

Wanda
@Baba

A jaka niesprawiedliwość według Ciebie dzieje się w MOSie? Co masz dokładnie na myśli i czy spotkałaś się z tym bezpośrednio? O co dokładnie chodzi? :)

Uczennica mos stargard

Mos Stargard spokojne miejsce Miła atmosfera pobudką o 6 00 Czasami są jakieś wpadki ale polecam to miejsce Mos Stargard =rodzina 3pepedagoguw 3 psychologuw

Dominika

Czy ośrodek normalnie funkcjonuje, taki spokój na forum jest dość nietypowy?

Karol

Jaka atmosfera między nauczycielami? Warto spróbować się tam dostać ?

Xy

Czy pracujący wychowawcy pracują z karty nauczyciela czy zatrudniani są z kodeksu pracy ?

gbbgbbh

uważam że regulamin z internetu nie zgadza się z zasadami tutaj panującymi

uczciwość górą

uczciwość górą

15 min kontaktu z rodzicami dziennie

jurek praszmut

brak sprawiedliwosci

patryk wachowski

Zostaw merytoryczną opinię o Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych - Strzelin

• Jak się pracuje w Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych?

Zobacz opinie na temat firmy Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych?

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zespole Placówek Oświatowych