F. H. U. Darex

Świebodzice

Opinie o F. H. U. Darex

nowy- a dlaczego polecasz? :) pracujesz w tej firmie? mógłbyś napisać cokolwiek o warunkach, zarobkach? interesuje mnie np. czy podpisują umowy o pracę? w jakim wymiarze godzin się pracuje? jak atmosfera w zespole i relacje z szefem?;)

kolega
@anonim 05.06.2013 19:28

uważajcie na ta firme wystarczy poczytać więcej opinii nie wszystko od razu placi ,nie placi na czas podwykonawcom , szef taki sobie jak zawieje a roboty ciagle wymysla UWAGA

nowy

Teraz firma nazywa się ASC WORKERS ul. Piłsudskiego 31C w Swiebodzicach. Polecam

ola p

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze będzie narzekać .Praca bardzo ciekawa ( motoryzacja kontrola jakości ). Ja bardzo polecam można całkiem fajnie zarobić .

kolega
@ ola p 17.08.2009 20:36

koleżanko ja napisałem opinie o DAREX firma budowlanna w Przyszowicach tam nie ma motoryzacji

Boniek

Praca super zespół zgrany kasa ok a co najważniejsze zawsze na czas od kilku lat. Najlepsza firma zajmująca się sortowaniem na strefie to ASC WORKERS tylko kierownictwo bardzo wymagające . Polecam pracuję tam 3 lata i jest ok .

marshall

mozna wiedzieć na jakiej ulicy znajduje sie siedziba darexu? Z chęcia poszedłbym tam do pracy :)

Krystian

bardzo fajna praca polegająca na kontroli jakości. Zarobki lepsze niż na całej strefie. Szybka możliwość awansu. Polecam

=)

Praca w darexsie jest bardzo oplacalna ale dla osob mlodych i majacych duzo czasu . pracowanie po 12 godzin a nie 8 w sumie moze to nie jest fajne ale jesli ktos chce zarobic to bardzo sie oplaca na miesiac mozna wyciagnac okolo 3 tys polecam

Praca w miłej atmosferze, dobrze płatna. Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w tej branży.

Zostaw opinię o F. H. U. Darex - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F. H. U. Darex