F. H. U. Darex
counter
3 41 11 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy jest możliwość pracy w F. H. U. Darex na część etatu?

anonim Nowy wpis

nowy- a dlaczego polecasz? :) pracujesz w tej firmie? mógłbyś napisać cokolwiek o warunkach, zarobkach? interesuje mnie np. czy podpisują umowy o pracę? w jakim wymiarze godzin się pracuje? jak atmosfera w zespole i relacje z szefem?;)

kolega Nowy wpis
@anonim

uważajcie na ta firme wystarczy poczytać więcej opinii nie wszystko od razu placi ,nie placi na czas podwykonawcom , szef taki sobie jak zawieje a roboty ciagle wymysla UWAGA

nowy

Teraz firma nazywa się ASC WORKERS ul. Piłsudskiego 31C w Swiebodzicach. Polecam

ola p

Jak ktoś nie chce pracować to zawsze będzie narzekać .Praca bardzo ciekawa ( motoryzacja kontrola jakości ). Ja bardzo polecam można całkiem fajnie zarobić .

kolega Nowy wpis
@ ola p

koleżanko ja napisałem opinie o DAREX firma budowlanna w Przyszowicach tam nie ma motoryzacji

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Boniek

Praca super zespół zgrany kasa ok a co najważniejsze zawsze na czas od kilku lat. Najlepsza firma zajmująca się sortowaniem na strefie to ASC WORKERS tylko kierownictwo bardzo wymagające . Polecam pracuję tam 3 lata i jest ok .

marshall

mozna wiedzieć na jakiej ulicy znajduje sie siedziba darexu? Z chęcia poszedłbym tam do pracy :)

Krystian

bardzo fajna praca polegająca na kontroli jakości. Zarobki lepsze niż na całej strefie. Szybka możliwość awansu. Polecam

=)

Praca w darexsie jest bardzo oplacalna ale dla osob mlodych i majacych duzo czasu . pracowanie po 12 godzin a nie 8 w sumie moze to nie jest fajne ale jesli ktos chce zarobic to bardzo sie oplaca na miesiac mozna wyciagnac okolo 3 tys polecam

Praca w miłej atmosferze, dobrze płatna. Możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w tej branży.

Zostaw merytoryczną opinię o F. H. U. Darex - Świebodzice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

F. H. U. Darex