Hipcio Prywatna Opieka Nad Dziećmi Magdalena Gmiterek

Szczecin

Opinie o Hipcio Prywatna Opieka Nad Dziećmi Magdalena Gmiterek

dm

Później piszę się przez "ó" :)

mała

Pani [usunięte przez moderatora],cóż dużo by tu pisać na jej temat,jako pracodawca,mało płaci panią po studiach,co innego na umowie a co innego do ręki,ulubionym rodzicom pozwala na puźniejsze odbieranie dzieci,już po zamknięciu punktu,za nadgodziny nie płaci,na szkolenia BHP nie wysyła,na badania lekarskie również,woli zapłacić mandat z inspekcji pracy.jednocześnie w grupie od 8 do 12 dzieci po jednej pani,każe opiekować się dziećmi,uczyć je a zarazem sprzątać,a gdzie tu mówić o wyjściu do toalety za własną potrzebą.wstyd,brud taki że aż dzieci to zauważają a ponoć pani do sprzątania przychodzi dwa razy w tygodniu.punkt utrzymuje się dzięki wspaniałej pani [usunięte przez moderatora],bez niej by tego nie było

Zostaw opinię o Hipcio Prywatna Opieka Nad Dziećmi Magdalena Gmiterek - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hipcio Prywatna Opieka Nad Dziećmi Magdalena Gmiterek