Opinie o P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński w Września

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński?

Anonim Nowy wpis

Jak wygląda sytuacja na dzis z wypłacalnością firmy

Jak jest z pakietem medycznym w P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński? Można dołączyć rodzinę?

MR

Bardzo nie polecam!

MR
@MR

Na prawdę uważajcie

@MR

Dobra, wyjaśnij lepiej czemu bo takie komentarze równie dobrze może konkurencja dodać. Konkrety proszę

piko Nowy wpis
@Adam

Tak, bo ktoś by chciał tracić czas

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński?

pracownica

atmosfera jest smutna gorąca i napięta każdy czeka i modli się by łaskawie oczywiście z ogromnym opóźnieniem ale jednak jakimś cudem udało się otrzymać w tym miesiącu od łaskawego pana szefa choć jakąś małą część zaległych wypłat bo oczywiście na całość kwoty własnych ciężko zarobionych pieniędzy to nie ma co marzyć i tak jest tutaj przez cały czas bez zmian

mama Olka

Olek nie uczyli cię w szkole że nie ładnie jest tak kłamać???

Olek

Firma z dobrymi opiniami więc dobrze się pracuje i nie ma chętnych żeby tu zostawiać opinie.

Rozbawiona wpisem Olka
@Olek

ha ha ha Olek masz poczucie humoru nie ma co i widzę, że żarty się Ciebie trzymają juramba i dobre opinie ha ha ha przecież w to nikt Tobie nie uwierzy ale ja już Ciebie lubię za specyficzne poczucie humoru

szwaczka

Niestety negatywne opinie to prawda. Te pozytywne to zapewne pisze właściciel lub ktoś z jego rodziny. Największy problem to pieniądze. Bardzo rzadko są na czas, a jak jakimś cudem się to uda, to wypłacana jest zaliczka. Listę płac trzeba podpisać z datą wstecz, że niby pieniądze były na czas. Nie polecam pracy u tych ludzi w jurambie.

@szwaczka

Wreszcie napisał ktoś prawdziwa prawdę. Co do listy to popieram. Co do pisania daty również. Co do zaliczek też się zgadza. Kurcze wszystko się zgadza.

powi654

Szefostwo luźne i w porządku, A te hejty to wiadomo kto pisze, ten co wyleciał Pozdro

Ten co wyleciał
@powi654

Ha ha ha.

szwaczka
@powi654

Albo ten co miał dosyć czekania aż Pan i Władca wypłaci wynagrodzenie z 3tygodniowym opóźnieniem i zmienił pracę

P.P.H.U. Juramba - Official

Dziękujemy za wszelkie opinie przedstawione na temat naszej firmy. Bardzo ubolewamy na temat opinii negatywnych, które w sposób znaczący wpływają na wizerunek firmy, budowany od wielu lat. Dzisiejszy szeroki rynek pracy pozwala na rozwijanie się wielokierunkowe w kwestiach zatrudnienia, z tego też powodu uważamy że jeśli pracownik nie jest zadowolony z wykonywanej przez siebie pracy, bez problemu może odnaleźć pracę u innego pracodawcy. W kwestiach spornych jesteśmy otwarci na wszelkie rozmowy i kontakt pośredni lub też bezpośredni, tak więc osoby zainteresowane prosimy o kontakt z naszym działem informacji, gdzie wszyscy Państwo znajdą rzetelne informacje u samego źródła. Wszystkim opiniodawcom życzymy miłego dnia oraz sukcesu w życiu zawodowym. - P.P.H.U. Juramba -

Ja i Wy
@P.P.H.U. Juramba - Official

Tłumaczy się ten kto ma coś na sumieniu i czuję się winien. Pozdrawiam ten dział informacji o ile taki istnieje w tej firmie..

Nietoperz

Czytam te wszystkie wypowiedzi i nie dowierzam, domyślam się kto wypisuje te wszystkie brednie. Gorszych debilizmów nie słyszałam- są tacy którzy myślą, że sobie wypoczną w robocie pijąc kawę i smrodząc cuchnącym dymem w swojej drużynie. Żerują na pracy i poświęceniu innych,pasożyty których szef zatrudnił chyba z litości. Pracowałam bardzo długo i gdyby zdrow ie pozwoliło to byłabym do dziś. Szefostwo jest sympatyczne i wyrozumiałe, może aż za bardzo. Jak tak ciężko to po co taki sflustrowany (usunięte przez administratora) pracuje? Jak można kalać własne gniazdo to bardzo dobra firma i właściciele. Tak będę bronić ręki która nigdy nie odmówiła pomocy ,która szanowała mnie i wiem, że wiele koleżanek przyzna rację,a jak nie to chyba nigdzie nie pracował albo jest sflustrowany i powinien złożyć wymowienie. I tak większość domyślna się kto te bzdury pisze. Żałosne naprawdę i dziecinne

Ja i wy
@Nietoperz

O jakie pochlebstwa dla szefostwa . Czyżby ktoś został przekupiony? . A może to sam szef napisał.? To chyba będzie najbardziej prawdopodobne!!!.... Któż taki jest podejrzewany o takie opinie.

Wanda

@Krystyna, dziękuję za Twoją wypowiedź. Możesz jeszcze napisać czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych i co się na niego składa? Umowa jest o pracę w pełnym wymiarze godzin? Jak wygląda system czasu pracy? Jak według Ciebie wygląda atmosfera w pracy i relacje z przełożonymi?

Ja i wy
@Wanda

Ha ha ha. Jakie benefity. To jest zwykły prywaciarz, który ludzi ma głęboko gdzieś. Żadnych pakietów socjalnych również nie ma. Na gwiazdkę ewentualnie jest rzucone jakieś 100 zł. Lub coś w tej cenie np. Wino kawa czekolada. Nie polecam pracy w tym zakładzie. A już współpraca z jedną z pracownic, która szefostwu siedzi cała w tyłku to jest masakra.... Ktoś słaby psychicznie płaczę co drugi dzień.

Krystyna

Za wiele się nie zmieniło. Brak możliwości rozwoju - możesz ewentualnie zamiast szyć jeden element zostać przyznana do innego. Co do pensji to niestety te złe opinie to prawda. O wypłatę trzeba się prosić i nigdy nie jest na czas. Bardzo często dostaje się w dzień wypłaty zaliczkę, a reszta w kilku ratach. Ja szukam już innej pracy.

Wanda

Dzień dobry, od ostatniej opinii na temat pracy w firmie Juramba minęło już sporo miesięcy a mnie interesuje to co dzieje się obecnie w firmie. Jaka panuje tam atmosfera na dzień dzisiejszy, jakie są możliwości rozwoju? Firma pnie się w górę czy odczuwacie w niej regres?

O.N.A

Szefostwo ok. Pomocy nigdy nie odmówią. Szefowa zawsze uśmiechnięta. Gdy potrzebny dzien wolny czy wcześniejsze wyjście nigdy nie robią problemu. O pracownikach pisać nie trzeba.

Njgjh

Nie polecam tej firmy. Za wyplata sie czeka długo. .. Atmosfera zostawia wiele do życzenia. Akceptowane sa tylko osoby które siedzą głęboko w ty....ku szefostwa. Reszta to śmiecie.

Edi

Szczerze polecam!

Ghvh
@Edi

Kim jestes córka czy synem szefa

Angel09923

Fajna atmosfera, miły i wyrozumiały szef, kasa na czas, a w potrzebie można liczyć na szybszą wypłatę. Ogólnie megaaa dobrze

Juramba

Wypłata w ratach i zawsze opóźnienia. Zusy nie opłacane, problemy z ubezpieczeniem. Nie polecam pracy u tego Pana.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński - Września

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

P.P.H.U. Juramba Rafał Kleszczyński
4.3/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Czerniejewska 13
    62-300 Września