Kajtek Sklep Barbara Gruszczyk

Włodawa

Opinie o Kajtek Sklep Barbara Gruszczyk

Klientka

Sklep może i dobrze zaopatrzony. Jedynie te panie humorzaste, jakby to klienci byli dla nich, a nie one dla klientów. Z naszych zakupów mają pensje,chyba tego nie rozumieją. Sam sklep godny polecenia.

Jan

Sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony ,obsługa profesjonalna , bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!

Miły

Bardzo niemiła obsługa wręcz zniechęcająca do ponownej wizyty w sklepie. Gburowate odpowiedzi ze strony ekspedientki czy też właścicielki sklepu - pani w średnim wieku,bardzo przy kości. Nie polecam obslugi, sam sklep jest dobrze wyposażony.

Zostaw opinię o Kajtek Sklep Barbara Gruszczyk - Włodawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajtek Sklep Barbara Gruszczyk