INFORMATICA

Toruń

Opinie o INFORMATICA

Igor

Co aktualnie słychać w firmie? Tak dawno nikt nie pisał! Mam wrażenie, że tak dobrze się pracuje!

Natalia

Jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w INFORMATICA? Czy pracodawca prowadzi rekrutację na stanowiska? Wasza wiedza może być przydatna dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Toruniu.

naplus

Jako młoda forma może i nie przywiązywali takiej wagi do obsługi klienta w czym popełnili duży błąd @bylyklient ale teraz też słyszałem, że zmienili podejście i podobno można się po nich spodziewać dużo

bylyklient

Chyba poszli po rozum do glowy bo zaczeli jakis czas temu oddzwaniac. O kilka lat za pozno, choc to teraz ich problem nie moj. Ta firma jeszcze zyje chociaz kondycji nie jestem w stanie okreslic bo od dlugiego czasu z jej uslug nie korzystam. Potwierdzam brak mozliwossci kontaktu w jakiejkolwiek formie w naprawde waznych sprawach. Jako klient traktowany bylem jako czlowiek podejrzliwy, zle myslacy itp., choc chcialem miec za kilkaset zlotych dzialajacy normalnie hosting i email..... Cale szczescie ze istnieje cos takiego jak konkurencja, choc do obiektywnej oceny potrzebny jest i czas, i dystans. Pozdrawiam bylych i obecnych klientow firmy ;-)

kon

Firma totalna porażka, w ogóle nigdy nie odbiera telefonów. Mam u nich hosting, jeszcze z 2 lata temu można było porozmawiać z człowiekiem orkiestra, czyli Panem Chlebowskim. Teraz to chyba zapadł się pod ziemie jak to jeden napisał. Nie odpisuje na e-miale, nie oddzwania.

Niestety ich klient

Zdecydowanie odradzam wspolprace z nimi. Brak mozliwosci dodzwonienia sie w pilnych sprawach to norma. ODRADZAM. szanowni Panstwo. Proponuje pozew zbiorowy. Kontakt na adres jarek187@onet.pl

Piotrek

Byliście może kiedyś w "siedzibie" na Jodłowej w Toruniu? Ja się tam wybrałem, ale nie mogłem znaleźć takiego numeru "7a". Żadnych szyldów, reklam, kompletnie nic. Firma chyba działa w podziemiu

żenada? mało powiedziane

To wszystko prawda ! Jeszcze czegoś takiego nie widziałem, dodzwonić się nie można, w "biurach" nikogo nie ma. Jak może istnieć firma hostingowa bez kontaktu z klientem!!! Stanowczo przestrzegam i odradzam korzystania z ich usług. Ktoś dobrze napisał, odezwą się do Ciebie jak się im zapłaci i przedłuży umowę, a potem ? Możesz zapomnieć o jakimkolwiek kontakcie, będziesz miał problem z działaniem strony? Zapomnij że się tym zainteresują, żeby to wyjaśnić ! Żenada

monika

Ja rowniez nie mam nic pozytywnego do powiedzenia o tej firmie jest najgorsza z jaka wspolpracowalam pan powiedzial mi ze nie jestem klientem klient klient jest w tedy kiedy im placi sie 1000 zl za ich uslugi a ja to jestem podgatunek

QBA

tak to wszystko prawda ta firma to jakaś żenada

steven seagal

zdecydowanie odradzam!! (usunięte przez administratora)nie można się do nich dodzwonić (usiłuję od 5 tygodni - bez skutku), nie odpowiadają na maile, ich biura to fikcja, pod żadnym adresem ich nie ma!!! (usunięte przez administratora)

A może tak jakieś uzasadnienie Anonimie?

Nie polecam.

Zostaw opinię o INFORMATICA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFORMATICA