Piotr Żmijewski Viper - Auto

Opinie o Piotr Żmijewski Viper - Auto

marian

Sklep jest kompletnie nieprofesjonalny, nie polecam zakupów w sklepie. Po złożeniu reklamacji, sklep robi wszystko aby jej nie uznać i odsyła do swojego hurtownika. W każdym innym sklepie, przysługują ci normalne prawa kupującego. Niestety Viper Auto ich nie uznaje i żyje we własnym świecie. Lepiej dopłacić i zakupić części w InterCars lub dużych sieciach.

Zostaw opinię o Piotr Żmijewski Viper - Auto - Skarżysko-Kamienna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Żmijewski Viper - Auto