Daling

Smilde

Opinie o Daling

Hanna

@pomocny. @hmm1619 to wątek firmy Daling i nie piszemy to innych firmach i ich ofertach. Sama firma Daling wyszła z gestem do Polaków i na stronie zamieściła zakładkę specjalnie dla nas w języku polskim. Są tam wszystkie podstawowe informacje: https://www.daling-smilde.com/polskich-informacja/

pomocny

Jeśli decydujecie sie na prace u nich to lepiej zgloscie sie tutaj ( usunięte przez administratora ) numer holenderski to jest agencja ktora dziala w ich okolicach przy tych samych ofertach pracy a oferuja znacznie lepsze warunki mieszkalne i wynagrodzenie.

hmm1619
@pomocny 21.04.2017 15:03

witam mozesz podac mi na meila hmm1619@wp.pl ta strone bo nie widac jej w Twoim poscie zostala usunieta przez administora Pozdrawiam OLa

Hanna

@Gadzina1, czyli poleciłabyś Daling?

Ok

Byłam w tym roku roku, jestem zadowolona.wypłaty na czas pieniądze ok

Gadzina1

Nie zgadzam się z opiniami.Ja nie narzekam wypłaty co tydzień,pracować trzeba,warunki mieszkaniowe nie takie złe jak opisują.Wszyscy narzekają i tak zawsze wracają:)

niee

to nie jade

Milka5

Oszust niesamowity!dziadostwo zabiera co tydzien tz.wakacyjne a pozniej ich nie przelewa na konto.ja za 13 tyg.pracy powinnam miec 584 euro a dostalam uwaga23 euro.to jakas masakra warunki mieszkalne do dupy ,stajnia z konmi obsranymi.pozdro dla przelozonego reszte mojej kaski daj zonie na waciki

eee

Witam czy ktos moglby sie podzielic opinia na temat schaafsma uitzendbureau,z gory dzieki ;)

kika

Niewiarogodny kłamca i oszust. Placi najniższe stawki i z dużym opóżnieniem, Oszukuje na akordzie , Potrąca olbrzymie kwoty za domki i ubezpieczenie < ok 80 EUR za tydzień>

PreczzDaling!

Człowiek, który prowadzi te biuro pracy cierpi prawdopodobnie na kłamstwo patologiczne. Co drugie słowo wydobywane z jego ust jest kłamstwem - radzę uważać. A teraz coś bardziej o prowadzeniu biura: Osobiście nie jestem zatrudniony przez biuro Daling(dzięki Bogu), lecz pracuje poprzez biuro, które współpracuję z ów biurem. Już od samego początku, gdy poznałem ludzi pracujących dla tego człowieka(jak można go w ogóle tak nazwać bo to jak traktuje ludzi jest niepojęte)zorientowałem się, że mam doczynienia z osobą, która żeruje na ludziach i robi to kompletnie bez żadnych wyrzutów sumienia(jeszcze kłamstwami wszystko tak namąci, że zrobi z ciebie winowajce). W sumie to każda opowieść osoby pracującej poprzez te biuro zawierała jakąś wzmiankę o 'karach', 'dodatkowych kosztach', problemach z wypłatami lub siedzeniu na tzw. stand by. Dzisiaj poraz 1 widziałem tego człowieka(trafiło mu się zarządzanie jedną z prac na szklarniach). Po poznaniu tego człowieka stwierdzam, że uprawia on nadzwyczajny mobbing. Pośpieszając ludzi zabrania im odzywania się do siebie oraz pośpiesza pod groźbą wyrzucenia z pracy. Osoba ta łamie prawa człowieka i pracy, o których Polacy musicie pamiętać! Na prawdę, jeśli macie chociaż odrobinę godności, to nie decydujcie się na te biuro, ponieważ ten człowiek Wam tą godność odbierze. Z całego serca NIE POLECAM!

kaczuszka

ja również odwiedziłam to forum żeby zasięgnąć informacji o zarobkach w Daling i licze że jednak ktoś z was napisze w tej kwestii jakiekolwiek konkrety bo zaczynam tracić już cierpliwość. napiszcie też jak wygląda organizacja wyjazdu jeśli chodzi o transport bo w sumie też nikt z was konkretów jeszcze nie napisał

kaczuszka

infrak

Łukaszu a możesz rozwinąć temat, bo tak naprawde napisałeś ogólnie i nie wiem jak mam się do tego ustosunkować. Ważnym elementem dla mnie jest temat związany z zarobkami więc głównie po to tu wszedłem....poza tym nie wiem na jaki adres wysłać swoje dokumenty zgłoszeniowe do pracy, czy może mi ktoś pomóc?

LUKASZ , NL

HEJ WSZYSTKIM OSOBISCIE NIE PRACUJE U TYCH OSZUSTOW ALE PISZE TO NA PRZESTROGE POLAKOM PONIEWAZ PRACUJE Z LUDZMI KTORZY PRACUJA W DALINGU I OKRADAJA ICH NA KAZDEJ STRONY JEZELI KTOS CHCE PRACOWAC U TYCH ZLODZIEI TO ZYCZE POWODZENIA POZDRAWIAM I NIE DAWAJCIE SIE TYM OSZOSTOM

mariusz82

Czesc wszystkim mam pare pytan poniewaz moj szef chce zmienic agencje na darling czy naprawde nie sa wyplacalni i czy na ich kontrakcie mozna brac rodzinne w nl i czy placa wakacyjne pieniadze prosze o odp pozdrawiam Mariusz

Przemek

nie jest tak w cale złe

zadowolona

a ja nie narzekam-niestety wszędzie trzeba pracować

?

dalink to najwiekszy Ham w HOLANDI NIE POLECAM NIKOMU!!!!!

xxxxxxxx

[usunięte przez moderatora] cały czas jest coraz gorzej!!!!!!!!!!!!!Nie ma szacunku dla nikogo!!!!!!!!!!Ludzi traktuje gorzej jak zwierzeta!!!!!!!!!!!!!

oszukany 222

anonim - 2010-11-27 22:40:45 PRACA OK MALO PLACA 5 EURO NA GODZ PRACUJE TAM TRZY LATA I JAK ZROBILI SPOLKE Z [usunięte przez moderatora] TO [usunięte przez moderatora] JEST GLUPI OBIECUJE PRACE A POTEM JEJ NIE MA[usunięte przez moderatora] jest nie wyplacalny o wyplate trzeba sie tygodniami prosic oszukuje na godzinach. nie polecam [usunięte przez moderatora]

ktos

Deling to skonczony [usunięte przez moderatora].Uwazajcie z praca u tego oszusta!!!

patriota

daling powiedział ze Polacy sa głupi i ze go oszukuja i okradaja. A kto kogo oszukuje [usunięte przez moderatora]? pan wypłaca czarne pieniadze, pobiera kase za rowery,ludzie pracuja bez sofi nr. i okrada z godzin... Obraza godnosc POLAKOW.

oszukana

firma schaawsma-galing jest nie wypłacalna!!!

polka z krwi i kosci

pracujesz bez sofinumeru , placisz za chalupe, rower i na dodatek okradaja ciebie z godzin.

Anna
@anonim 27.11.2010 22:40

Oszusci!mieszkanie polaczone ze stajnia,brak posadzki,zasrane kible,wyplaty nie sa w terminie,wakacujne wyplaca jak chce i komu chce.ogulnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf i nic wiecej!dziadostwo!!!!

Zostaw opinię o Daling - Smilde

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daling