Biuro Wyceny Nieruchomości Max Bogdan Kamiński

Toruń

Opinie o Biuro Wyceny Nieruchomości Max Bogdan Kamiński

Ewelina

Pan Bogdan to profesjonalista to niesamowitym doświadczeniu, operat wykonany rzetelnie, a czas wykonania przewyższył moje najśmielsze oczekiwania, ale jak widać dla chcącego nic trudnego - jak potrzebujesz wyceny nieruchomości to zgłoś się do Pana Bogdana! Solidnie, SZYBKO i tanio!

Bożena

Polecam! Jestem bardzo zadowolona z wykonanego operatu, szybko solidnie i tanio.

Krzysiek

Namiary na Pana Bogdana otrzymałem z polecenia znajomych. Dostałem szybko bardzo dobry operat a zależało mi na czasie , Pan Bogdan wszystko dokładnie mi wytłumaczył o mojej sytuacji co mi bardzo pomogło.Cenowo też super!!!! Pozdrawiam Krzysiek

Anna B.

Polecam!

Tomasz

Operat wykonany szybko, profesjonalnie i za nie duże pieniądze. Rzeczoznawca bardzo mi pomógł swoją wiedzą. Naprawdę polecam.

Katarzyna

Pełen profesjonalizm, doradztwo i szybkość w wykonaniu operatu. Przy tym bardzo korzystna cena. Polecam!

Zostaw opinię o Biuro Wyceny Nieruchomości Max Bogdan Kamiński - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Wyceny Nieruchomości Max Bogdan Kamiński