Granimex Wojciech Granops

Opinie o Granimex Wojciech Granops

Alex

Firma nie uczciwa,jeśli chodzie o sprzedaż. Sprzedali mi wysuszone złoże cr 100 a powinno być wilgotne,zafoliowane, na dodatek (usunięte przez administratora) na ilości a to nie jest tanie. W rezultacie woda nie jest oczyszczona bo złoże straciło swoje właściwości. Nie polecam zakupów w tej firmie.

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Granimex Wojciech Granops?

serwismen

Cały czas się rozwijają! Czy przestaną kiedyś się rozwijać? Ponownie poszukiwany: Technik Serwisu - Uzdatnianie wody

Drakog

Firma całkiem fajna, widać, że się rozwijają

Kolega

Nie rotacja tylko rozwój. Jest nas coraz więcej. Również polecam

sąsiad

jak tak zachwalasz to dlaczego już tam nie pracujesz? widzę, że co jakiś czas poszukują serwisantów. czyżby rotacja duża???

Zostaw opinię o Granimex Wojciech Granops - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granimex Wojciech Granops