Filkom Marek Joachimiak

NIP: 7631925857 REGON: 300134300

Filkom Marek Joachimiak

Opinie o Filkom Marek Joachimiak

Marek Kiełbasa

Pracowałem w tej firme 30lat. Na początku właściciel był dobry dla swoich pracowników. Przytulał ich i mówił dobry pracownik, dobry. I dawał chleba. Póżniej już było tylko gorzej. Jak się dorobił milionów to nagle zaczął wymagać potrafił 5000zł premii obciąć bo twierdził, że jak się człowiek rozchoruje to powinien L4 przynieść i takie tam, Wcześniej tego nie było. Ludziom złoto odbija do głowy..... Nie miał zupełnie pojęcia o swojej firmie - ja bym ją lepiej poprowadził - nawet mu proponowałem, że pomogę ale on ciągle swoje... żebym się swoją stróżówką zajął i punktualnie przychodził do pracy. Groteska! Szacun dla pracowników co tam dalej pracują i wytrzymują z tym szałaputem...

Nie macie żadnych komentarzy o tym co aktualnie się dzieje? Zastanawiamy się co słychać w firmie Filkom Marek Joachimiak w mieście Trzcianka.

Zostaw opinię o Filkom Marek Joachimiak - Trzcianka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filkom Marek Joachimiak