Opinie o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie w Warta

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie w Warta

Renia

Witam chce się dowiedzieć czy warto położyć tam syna ma 16 lat czy pomogą dziecku

Madzik 45
@Pacjent

Nie zgadzam się na ten temat z tobą personel jest bardzo miły ale musi być bardzo nieraz stanowczy bo pacjenci my pielęgniarka a zwłaszcza im byśmy wzięli za przeproszeniem na głowy a tak się chyba nie robi ja tu byłam dużo razy we warcie i kocham to miejsce i do innego szpitala bym się nie wybrala

Mama1 Nowy wpis

Przyjęcie syna na oddział katastrofa personel gburowaty nie przyjemny w stosunku dla rodziców jak i dla syna bardziej (usunięte przez administratora) zero empatii dla chorego człowieka nie polecam Warty.

oliwia Nowy wpis

Byłam w szpitalu na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Warcie. Jak wszędzie występują wady i zalety. Pielęgniarki jednym słowem masakra mają gdzieś samopoczucie pacjentów, konflikty rozwiązują krzykiem, pasami lub zastrzykiem. Zamykają pacjentów w salach bez podstaw. Lekarze w większości interesują sie pacjentem ale niestety bardzo lekują. Oddział zadbany, codziennie sprzątany, jest czysto i schludnie. Jedzenie smaczne, oczywiście zależy dla kogo, jest zadbane o diety wegetariańskie i bezmleczne. Wykonywane są również terapie zajęciowe w czym widać starania personelu.

Eliza Nowy wpis

Moi Drodzy, kiedyś szukano Doradcy Personalnego z umową o pracę. Oferta nie jest aktualna już niestety, ale nie spieszy mi sie, bo dopiero planuje zmianę pracy. Warto wziąć szpital pod uwagę, jak podchodzą tu do pracownika?

@Renia

Dzień dobry, jestem aktualnie pacjentem danego szpitalu (na ten moment jestem na przepustce) i mogę Pani powiedzieć, że nie warto, jest tutaj bardzo niemiły personel który bardzo zniechęca do leczenia, pomimo tego, że oddział został odnowiony i warunki są świetne to jednak tak jak wcześniej wspomniałem, personel daje dużo do życzenia. Mogę natomiast polecić szpital na Czechosłowackiej w Łodzi, z tego co mówią inni, którzy przenieśli się do Warty , jest tam lepszy personel, natomiast warunki są gorsze, ale mimo wszystko moim zdaniem lepiej wysłać dziecko do szpitala w którym na dziecko nie będą krzyczeć i stawiać pod presją bądź kazać siedzieć na krześle przez nieokreśloną ilość godzin

Dziękuję za opinie

Kamila
@Pacjent

A skąd tak nieprofesjonalny personel się tak właściwie bierze? Nie wpływały na nich jeszcze jakieś skargi? Bo skoro warunki mają lepsze to może przydałoby się poprawić nastawienie personelu, przecież szpital to nie zabawa w firmę

Madzik 45 Nowy wpis
@Pacjent

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Jestem w trakcie studiów i będę potrzebować zrealizować praktyki w jakimś szpitalu psychiatrycznym. Czy jest szansa, aby zrobić je tutaj? Jeśli tak, to na czym będą one polegały? Chętnie poznam plan praktyk. Dodatkowo, można spodziewać się jakiegoś wynagrodzenia, czy wszystko robione jest za darmo? Z góry dzięki za informacje :P

Gabrysia

Mam 14 lat , byłam w szpitalu naprawdę było super , wsparcie bardzo duże warto tam położyć swoje dziecko , Dr.Cybertowicz była naprawdę wyrozumiała tak jak Pani Nikola psycholog , wypuścili mnie po 2 tygodniach polecam bardzo

Są wolne etaty dla psychologa? Mam własną praktykę ale szukam też godzin w państwowej placówce. Tu jest elastyczny grafik? Na jakiej zasadzie przyjmują? Kontrakt B2B?

Tomii

Witam. Nie długo jadę na odwyk i nie wiem co robic? Mam pytanie takie? Czy na prawde jest tam tak zle? Byłem w Bełchatowie i nie narzekam wszystko ok. Bo teraz czytajac te opinie to juz sam nie wiem co sądzić o tym wszystkim, Dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam Tomii

Ola
@Tomii

Jak to zle? To jest poprostu "PRAWDZIWA" TERAPIA a nie lipa jakas ???? piszesz że w belchatowie bylo ok... chyba nie za bardzo , skoro musisz skorzystac znowu... ja wiem jedno : trzeba probowac i niewalczyc a pogodzicc się odbyc terapie i leczyc sie dalej. Ja bylam trzy razy w Warcie i pozniej rok na niestacjonarnej terapii . Teraz mam kontakt z moją terapeutką z Warty dalej i 7 lat mija mi w tym roku. Także Warta TAK. A że rygor... hmmm wszystko da się przeżyc ☺????

Myszka
@Tomii

Ja polecam szpital w Warcie ja nie mogę na ten szpital narzekać personel jest miły w zależności od danego pacjenta i oddział 6 jest super

Sokół

Najgorszy szpital w Polsce a szczególnie oddział 2 personel ma gdzieś pacjenta który nie może jeść i pić zero szacunku walą środki na uspokojenie i kto wie jeszcze co a wypisują pacjenta w stanie śpiączki bez reakcji to się nadaje tylko pod prokuratora a na izbie gdy pacjent jest przyjmowany co nigdy nie pił alkoholu doktorek na nazwisko s pisze że pił alkohol

Sokol

Małe sprostowanie do opini przez pomyłkę została nie tu wstawiona przepraszam chodziło o inny szpital z góry przepraszam szpital w Warcie

Pacjent

Nie polecam oddziału dla dzieci i młodzieży. Personel okropny. Psychologów godnych podziwu jest z dwóch jak dobrze pamietam na 6. Psychiatrzy to tragedia. Pielęgniarki są strasznie nie mile dla pacjentów. Bez krzty empatii. Przychodzą tam dzieci chore a za samookaleczenie sie czy za niedojedzony posiłek grozi się im karami i izolatkami. Psychiatra łaskawie weźmie pacjenta na rozmowę raz na tydzień, czasem się zdarzyło, że brał po dwóch tygodniach, wiec w takich warunkach pobyt musiałby trwać z pół roku, gdzie po 2 miesiącach wypisują pacjenta pisząc w wypisie ze jest w stanie dobrym chociaż w dzień wypisu mówił ze ma myśli samobójcze. Nie polecam nikomu i Proszę sie zastanowić gdzie wysyłacie swoje dzieci.

Justyna

Polecam Szpital Psychiatryczny W Warcie . Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży godny polecenia . Wykwalifikowany i bardzo uprzejmy personel medyczny . Pani dr Cybertowicz bardzo miła i kompetenta osoba , wszystko wyjaśni , pomoże rozwiązać problemy .

Krystyna
@Justyna

A można liczyć na ich pomoc również po wypisie ze szpitala?

Emilia

Przykro się czyta to co piszecie o personelu :( Jestem ciekawa jak wygląda proces rekrutacyjny skoro takie osoby tam pracują? Rotacja jest duża, czy raczej personel ten sam?

Magda

Witam, wybieram się na odwyk alkoholowy za jakiś czas i chcialam zapytać co sądzicie na temat tego oddziału? Jak długo trwa terapia, czy rodzina moze odwiedzać pacjenta, czy można mieć telefon na oddziale?

Jaka jest kultura pracy w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie?

Pacjent

Kultura jest słaba, nie polecam

Krystyna

Słaba - to znaczy ?

Sylwester

2 Października zawiozłem Syna na Oddział psychiatrii w Warcie na Detox ,07.10.2020 już go wyrzucili. Od początku Syn ma skłonności do alkoholu,dopalaczy i innych tego typu odżywek,robimy z żoną co możemy aby go z tego wyciągnąć. 2 października zawiozłem Syna do Warty ,tam po przebadaniu został przyjęty na oddział psychiatrii Lekarze nie przystępni ,ordynarny.Pani doktor wyrzuciła Syna dyscyplinarnie za to że ktoś przyniósł dopalacze na oddział i ten się naćpał. Ja jak chciałem podać jakieś jedzenie Synowi to kontrola przez szybę nie wolno wchodzić itd ,Syn był tak zainfekowany dopalaczami że tam na oddziale pociął sobie rękę ,krew pryskała to było w nocy a rano Pani Ordynator wyrzuciła go z oddziału,człowieka chorego psychicznie który targa się na swoje życie ,gdy chciałem z Panią Ordynator porozmawiać ,zbyła mnie w kilku słowach ze dyscyplinę złamał i to ma się nazywać Oddział Psychiatrii w warcie .Pani Ordynator pełniąca dyżur dnia 07.10.2020 najwyraźniej wyrzuciła człowieka na pewną śmierć,gdy zadzwoniłem pod numer 112 Pan który odebrał tel na moje zgłoszenie ze z oddziału został wyrzucony Syn pod wpływem narkotyków po zaaplikowanych lekach w ogóle się tym nie przejął wyglądało to tak jakby był z Panią Ordynator w zmowie.Kiedy żona zadzwoniła do rzecznika praw Pani Ordynator zrobiła się bardzo miła i nawet chciała Syna z powrotem przyjąć na oddział tylko że już nie możemy Syna znaleźć.Pani ordynator Panie przyjmujący zawiadomienie NR-47 jezeli Synowi cos się stanie ,zrobię wszystko żebyście stanęli przed Sądem

Anita

Miejsce wyjątkowe, praca nie jest łatwa w takim miejscu i szkoda, że pracownicy nic nie napisali.

Czy można liczyć w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie na prywatną opiekę medyczną?

Maro

Moj znajomy tam byl 6tyg .zero opieki lekarza jezdza do innych szpitali nie ma ich czesto a pielgnarki tylko aplikuja ci psychotropy.zrobili z niego wraka.piszemy do ministra zdrowia brak opieki i doswiadczenia nad pacjentem(usunięte przez administratora) ten osrodek powinni go zamknąć

Maro

Personel i lekarze zeszli na psy maja inne chwyty na pacjenta.brak opieki nad pacjentem,garsc tabletek i łykaj.oni chcą miec spokuj na oddziale a co sie z toba stanie nie interesuje ich wogóle jak cie powygina albo bedą powikłania maja cie w głobokiej (usunięte przez administratora),znajomy był w tym ośrodku bardzo żle wspomina ten szpital nie poleca jest gorzej niż żle brak pomocy w tym w szpitalu.omijac z daleka to miejsce juz lepiej w gnieznie jest opieka lepsza przychodzą dogladaja pytaja czy sie cos dzieje nie tak.(usunięte przez administratora)nie ma w tym szpitalu opieki nad pacjentem powinni go zamknąc.mamy pisac do ministerstwa zdrowia na ten szpital i personel.co sie tam dzieje moze cos sie zmieni w koncu

Maro

Nie polecam tego szpital brak opieki nad pacjentem wogole sie nie interesuja tobą.znajomy wyszedł z tamtąd bardziej popsuty niz tam pojechal 6tygodni pobytu zrobiło z niego wraka wiecej szkod niz korzyści.Nie opiekuja sie pacjentem garsc tabk.i leżec a jak nie to wpasy zaraz zapinaja tam jest masakra omijac ten szpital z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie - Warta

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie?

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie