Opinie o Mars-Graf s.c. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mars-Graf s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mars-Graf s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars-Graf s.c. w Poznań

Ze dwa lata temu można było zarobić do 3,500 zł netto? A wiecie co się stało z firmą? Chodzi mi o ten napis, który się wyświetla po wejściu na stronkę www. Wynika z niego, że chyba działalność poligraficzna została zakończona.... Tylko czemu? i co z innymi branżami? Jakie jeszcze są prowadzone?

Natalia Nowy wpis

Każdy pisze ze kiepskie zarobki a nikt nie napisze jakie. Każdy tez pisze o kiepskiej atmosferze ale nikt nie napisze z czego ona wynika!! No napiszcie coś więcej

Lipka Nowy wpis
@Natalia

Zarobki to 4200 -4500 brutto, czyli 3000-3500 netto

Onrobilodamu????

Nie polecam tej firmy pracowałem tam bardzo kiepski klimat plus marne zarobki wykazywana najnisza krajowa i reszta (usunięte przez administratora) najbardziej chce mi się śmiać jak Pan Ro.... Pracownik drukarni lata za szefem i włazi mu w (usunięte przez administratora) może nawet robi loda szefowi i jego ojcu śmiech na sali co tam się dzieje

Adrian
@Onrobilodamu????

To ile pod stołem jeszcze dostajesz do tej minimalnej? O ile możesz ujawnić takie rzeczy oczywiście :)...

Karol Nowy wpis
@Adrian

O, też bym się z chęcią dowiedział co tam się wyrabia z tą kasą

Jasiek

@Ktos. Jeśli juz tak oceniasz firmę to wypadałoby to uzasadnić, ja ma zupełnie inne zdanie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Mars-Graf s.c..
Ktos.

Stanowczo nie polecam.

Dlaczego nikt nie pracuje więcej niż pół roku? Z czego wynika duża rotacja?

niczyja
@Kasia

Ponieważ nikt normalny nie wytrzyma tam dłużej. Fatalna atmosfera, jeśli o jakiejś atmosferze można mówić, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła + kiepskie zarobki.

Mufka

(usunięte przez administratora), umowa zlecenie na miesiąc później znów na miesiac a później to jak się uda.. Rotacja ogromna nikt nie pracuje dłużej jak max pół roku. Wszyscy co pracują dłużej to rodzina szefa. Najlepiej zostawać po godzinach i przychodzić w soboty za taką samą stawkę. Kamery nawet w socjalnym.. Odradzam wszystkim!!

Elżbieta
@Mufka

@Mufka Nadgodziny w Mars-Graf są dodatkowo płatne, czy do odbioru? Dzięki za odpowiedź.

Rozczarowana
@Elżbieta

Nadgodziny są płatne w kopercie, normalna stawka godzinowa. Za to gdy potrzebujesz wyjść z nadgodzin 15min wcześniej, po wielkich prośbach, to zostają one odliczone od pełnej godziny np. - 2,45zlotego.

@Fog Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam zupełnie inne zdanie i zastanawiam się dlaczego tak napisałeś?

Fog

Nie polecam! Omijać szerokim łukiem!

Barnaba

Trudno sprawdzić umiejętności akurat grafika jeśli nie w taki sposób, opamiętajcie się z tymi złośliwościami!!!

Prosty
@Barnaba

Istnieje coś takiego jak zwykle portfolio

Krakers

Nie polecam. Fatalne zarobki, nierespektowana studencka umowa, nadgodziny platne normalna stawka to kpina, okropne warunki sanitarne, stres. Rodzaj stanowiska niewazny, gdy jest ciagly deficyt pracownikow - odgrywa sie wtedy specjaliste na kazdym innym potrzebnym stanowisku bez zadnych profitow.

Tragedia

Zapraszają na dzień próbny grafika za darmo, by robic projekty pokazowe które zostały potem przez firme użytkowane. Ponoć kilka osob zostało w ten sam sposob potraktowanych, a oni maja bazę nowych wzorów. W dodatku musiałam użyć własnych farb za co nigdy nie było zwrócone.

sientor

Na pewno nie zaszkodzi @mama muminka, jeżeli spróbujesz swoich sił w drukarni, tym bardziej, że jesteś po studiach, zarobki są całkiem dobre, ponad 2000 złotych netto, na początku także masz organizowane szkolenia

gość

firma do bani [usunięte przez admina]

ktos tam

nie polecam pierwsza opinia jest napisana przez pracownika tej firmy a dokładnie....,jest tam(usunięte przez moderatora) na całego pracuja same .... zarobki jak na ta prace tragiczne firma do (usunięte przez moderatora) nie polecam

Nie potrafię powiedzieć nic dobrego o tej firmie. Brak szacunku do pracownika. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bardzo nieprofesjonalnie.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Mars-Graf s.c. - Poznań

• Jak się pracuje w Mars-Graf s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Mars-Graf s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mars-Graf s.c.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Głazowa 43
    60-116 Poznań