MARS GRAF

Poznań

Opinie o MARS GRAF

sientor

Na pewno nie zaszkodzi @mama muminka, jeżeli spróbujesz swoich sił w drukarni, tym bardziej, że jesteś po studiach, zarobki są całkiem dobre, ponad 2000 złotych netto, na początku także masz organizowane szkolenia

gość

firma do bani [usunięte przez admina]

ktos tam

nie polecam pierwsza opinia jest napisana przez pracownika tej firmy a dokładnie....,jest tam(usunięte przez moderatora) na całego pracuja same .... zarobki jak na ta prace tragiczne firma do (usunięte przez moderatora) nie polecam

Nie potrafię powiedzieć nic dobrego o tej firmie. Brak szacunku do pracownika. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bardzo nieprofesjonalnie.Nie polecam.

Zostaw opinię o MARS GRAF - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARS GRAF