Centrum Szkoleniowe Atamus

Śrem

Opinie o Centrum Szkoleniowe Atamus

Pola

Moja znajoma poleciła mi abym zapisała swoją córkę do tej szkoły. Skorzystałam z ich usług, gdzie moje dziecko uczy się języka angielskiego. Bardzo dobrze radzi sobie z nauką i wymową. Jestem z niej zadowolona i jej postępów w nauce. Polecam

Aleksandra

Bardzo goraco polecam szkołę językową ATAMUS. Jestem bardzo zadowolona, że mama zapisała mnie tam na kurs j. angielskiego. Uczę sie szybko i widac poprawe w moich ocenach. Mama jest zadowolona a ja szczęśiwa, że nie jestem już "nogą". Polecam :)

Zostaw opinię o Centrum Szkoleniowe Atamus - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Szkoleniowe Atamus