Arpaq

Poznań

Opinie o Arpaq

~Edmund

kasa 100% na czas, ale ile jej jest zależy od sprzedaży..

~Dand

jak wszędzie, chcesz zarobić trzeba pracować, nie chcesz; nie zarobisz... tyle. Czasy czy się stoi czy się leży .. się skończyły.. Co do kasy zawsze na czas.

asha

kasa nigdy nie jest na czas..

Karol

Ok. A ilu pracowników firma zatrudnia?? Ilu jest Doradców Biznesowych i z jakim stażem? Zastanawiam się nad złożeniem do nich papierów.

Darkan

pracuje w tej firmie od 2005r... czytając niektóre opinie muszę dodać swoją; polecam pracodawce, bardzo dobra atmosfera pensja zawsze na czas, można się rozwijać, i co ważne - zarobić!!! jak wszędzie trzeba tylko chcieć. Polecam!

pracujac w arpaq nie zarobisz

wynagrodzenie tylko prowizyjne rzędu paru złoty, wypłacane nieterminowo

ktoś

kompletne dno. odradzam nawet desperatom.

yoko

czy ktoś dostał od nich wezwanie do zapłaty za faktury, których na oczy nie widział??

były pracownk

Pracowałem w tej fimie i moim zdaniem jeden wielki syf !! Ogradzam . Porażka

Zostaw opinię o Arpaq - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpaq