KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA

Wrocław

Opinie o KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA

Ewa

Czy wie ktoś czy to prawda, że Rafał Kufieta nie jest radcą prawnym a jedynie ukończył studia prawnicze i ze reprezentują wiele polskich piramid finansowych i dodatkowo m.in. stworzyli audyt dla Exp Asset? Rozumiem, ze ok jest jak kancelaria reprezentuje prawnie takie firmy ale czy to prawda i ewentualnie można się dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć w tej kancelarii?

praktykantka

W Kancelarii Prawnej Rafał Kufieta we Wrocławiu odbyłam praktykę studencką, podczas której zdobywałam wiedzę praktyczną dotyczącą zawodu prawnika, którą wykorzystuję w dalszej pracy zawodowej i która to stanowi dla mnie cenne doświadczenie. Ponadto w Kancelarii spotkałam się z przyjazną, życzliwą atmosferą oraz pracownikami zaangażowanymi w swoją pracę.

Kasia Z. (V rok SSP)

Na początku chciałam zaznaczyć, że przygodę z prawem w jego praktycznym wymiarze rozpoczęłam dopiero na czwartym roku studiów, a fakt, że swoje pierwsze kroki w tym zakresie stawiałam pod okiem Pani Justyny Burek-Warzyniak procentuje aż do chwili obecnej. Praca w Kancelarii Rafał Kufieta była dla mnie nie tylko dużym wyzwaniem, ale przede wszystkim nieocenioną lekcją, dzięki której nauczyłam się więcej niż początkowo mogłam przypuszczać. Zadania, które otrzymywałam nie miały nic wspólnego z przysłowiowym parzeniem kawy czy kserowaniem dokumentów. Pod auspicjami Pani Justyny zajmowałam się merytorycznymi sprawami, których rozwiązywanie przynosiło mi olbrzymią satysfakcję i stanowiło impuls do dalszej pracy nad podwyższaniem swoich kompetencji. Co ważne, przed przydzieleniem konkretnego zadania Pani Justyna zawsze znajdowała czas, żeby przeanalizować ze mną problem związany z daną sprawą, a także dawała wskazówki, które okazywały się niesamowicie przydatne nie tylko w trakcie sporządzania pisma procesowego, ale także w wielu innych sytuacjach, w jakich przyszło mi wykorzystywać swoje „prawnicze” umiejętności. Natomiast po wywiązaniu się z nałożonych obowiązków przychodził czas na dokonanie swoistego bilansu i omówienie tego co zostało wykonane dobrze, ale też na zwrócenie uwagi na pewne uchybienia czy niedociągnięcia, dzięki czemu wiedziałam nad czym powinnam popracować i co zrobić, żeby w przyszłości podobnych błędów uniknąć. Z mojej perspektywy, taka forma współpracy była niezwykle cennym doświadczeniem. Na koniec warto podkreślić, że Kancelaria Rafał Kufieta to nie tylko miejsce sporządzania pism procesowych, telefonowania do sądów i pilnowania uciekających terminów, ale również miejsce, w którym panuje niesamowita atmosfera tworzona przez zaangażowane i zawsze chętne do pomocy osoby. Z czystym sumieniem mogę więc powiedzieć, że praca w tej Kancelarii niesie ze sobą nie tylko ogromną wartość merytoryczną, ale dzięki takiemu a nie innemu zespołowi wiąże się p

irekk r

kancelaria na poziomie obsługo ok ale ceny z kosmosu koszty ukryte a podejście do klienta jak do dojnej krowy opłaty na każdym kroku

niezadowolony

nie poleceam zdziera z klienta a umowy mają koszty ukryte

Wojtek

Bardzo dobra współpraca. Byłem zadowolony.

zadowolony

Bardzo dobra Kancelaria

Tomasz

Szybko i sprawnie. Sprawę załatwili szybciej niż myślałem

windykacjaterenowa.eu

Profesjonalna pomoc w każdej sprawie, zespół nastawiony na sukces oraz jakość działania. Bardzo dobra atmosfera pracy!

Zostaw opinię o KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KANCELARIA PRAWNA RAFAŁ KUFIETA