Opinie o Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego w Wrocław

Osoba prywatna Nowy wpis

Adwokat niskiego poziomu ,potrafi wpakować w poważne kłopoty .Brak wiedzy prawniczej .Zdecydowanie odradzam .

Aleksandra Walczak Nowy wpis

Pani Ela to najlepszy adwokat jakiego spotkałam na swojej drodze. Miałam styczność z kilkoma innymi radcami prawnymi, którzy zapewne mieli wiedzę, ale zawsze brakowało im empatii, zrozumienia, indywidualnego podejścia do sprawy oraz zrozumienia sytuacji. Pani Ela jest zawsze dostępna pod telefonem, na (usunięte przez administratora) messenger. A dzięki temu, że nie stwarza " sztywnej", krępującej atmosfery nigdy nie mam blokady aby napisać czy zadzwonić i dopytać o to , czego nie rozumiem :) Serdecznie polecam!

Arkadiusz Migas Nowy wpis

Współpraca z Panią Elżbietą od początku układała się bardzo dobrze. Jest empatyczną osobą, stara się zrozumieć sytuację i doradzić najlepsze rozwiązanie. Jest przygotowana do rozpraw i celnie dobiera argumenty. Przez cały okres współpracy mogłem dzwonić i otrzymać poradę telefonicznie. Serdecznie polecam!

odradzam Nowy wpis

sprawy toczą się latami,na sprawy wysyłani są aplikanci ,jednak chyba najbardziej cierpią dzieci podczas tych spraw na co Pani mecenas nie zważa.Brak wiedzy prawniczej to chyba największy minus.Nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kinga

A czy ta kancelaria chętnie przyjmuje tez studentów prawa na praktyki?

Aldi

Pani Ela jest profesjonalna i sumienne podchodzi do każdego tematu. Pracując z Panią Elą ma się pewność,ze podejmowane działania odniosą pozytywny skutek i będą satysfakcjonujące dla klienta. Oprócz pełnego profesjonalizmu Pani Ela jest również wspaniałym człowiekiem, potrafi rozładować napięcie i pomaga przejść przez cały proces toczącej sprawy w sposób jak najmniej obciążający klienta. Szczerze poolecam!

Ewa Opalińska

Pani Elżbieta jest kompetentna i profesjonalna oraz posiada duże doświadczenie i wiedzę. Jest dobrą adwokat. Prowadziła moja sprawę rozwodową i jestem pod wielkim wrażeniem. Polecam panią Adwokat. Bardzo dziękuję

Jerzy
@Ewa Opalińska

Fajnie, że adwokat ten spełnił wszystkie Twoje oczekiwania. Mogłabyś napisać, jak to się w ogóle stało, że wybrałeś usługi prawne właśnie tej kancelarii? Na rynku jest dużo usług oferowanych przez prawników, więc tym bardziej chciałbym ustalić, co Tobą kierowało wybierając właśnie ich.

Cezary

Słyszał ktoś czy firma zatrudnia pracowników?

Andrzej Kaminski

Pani Mecenas, Radca Prawny Elżbieta Ćwikła jest prawdziwym "fighterem" na sali sądowej Świetnie znajduje potrzebne niuanse do wygrania sprawy i to nie sztucznie przygotowane przed rozprawą lecz co jest cenniejsze i skuteczniejsze reaguje celnymi ripostami w trakcie przesłuchań świadków na sali Operuje "mocnym dosadnym" językiem prawniczym ale na sali rozpraw wtrąca dodatkowe emocjonalne/życiowe treści - życie to nie tylko paragrafy na papierze przez to ceniona i lubiana przez sędziów no i to potrzebne poczucie humoru, które pomaga w rozładowaniu napięcia w tych jakże ciężkich emocjonalnie rozprawach rodzinnych Polecam szczególnie w sprawach rodzinnych o wyższym stopniu trudności jak tych z ustaleniem winy stron

Anna Rodziewicz

Pani Ela pomogła mi w bardo trudnej dla mnie sprawie o opiekę nad moją córką. Czekała cierpliwie i z empatią aż będę gotowa na decyzje ( w sumie dwa lata). Reprezentowała mnie w sadzie i rozmawiała telefonicznie, rozwiewając wszystkie moje wątpliwości. Polecam ja jako empatyczną i bardzo efektywną prawniczkę.

Anita

Może wiecie jak pracuje się w tej kancelarii i warto aplikować?

Nieetycznie

Szkoda, że ten prawnik w sposób nieetyczny,, pomaga,, swoim klientom i wrabia przeciwników jej klientów nie patrząc na dobro dzieci, które są pod opieką ich klientów. Pani Cwikla... to nie są kolejne case to jest nasze życie i pani zagrywki może pozwalają wygrać sprawę ale niszczą ludzi dobrych.

Kowalski

Pani Elżbieta nie jest nauczona kultury i wypowiada się bardzo "prostacko" na sali rozpraw. Poza tym ma małą wiedzę i zawala terminy.

lexpecta
@Kowalski

????????????????Tak panie "Kowalski", dokładnie tak. Należy omijać moją kancelarię szerokim łukiem. Aż dziw bierze, że współpracuję z tyloma klientami od wielu lat.. Chyba jacyś z innego świata. Pozdrawiam i życzę dalszego odrealnienia

Jerzy

Większość opinii napisanych w ostatnim czasie pochodzi od klientów kancelarii. To forum zajmuje się opiniami pracowników na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia. Proszę o komentarze o atmosferze w pracy lub dodatkach do wynagrodzenia. Jeżeli ktoś ma informacje na temat aktualnych rekrutacji, zachęcam do zostawiania swoich opinii.

baran

Dzień dobry. Pani adwokat Elżbieta Ćwikła reprezentowała mnie na sprawie o alimenty od wnuka. Pani mecenas wykazała pełny profesjonalizm i znajomość tematu . Sprawa o alimenty na wnuka odbyła się dwukrotnie /po odwołaniu przez matkę wnuka o wyższe alimenty/ i która była oddalona ,ponieważ nie było merytorycznych podstaw. Polecam Panią mecenas która podchodzi do tematu bardzo poważnie.

Majka

Nie polecam. Niedoinformowana, po prostu słaba. Nie wiem jak tam trafiłam. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo kiepski adwokat, zapomina informować klienta o ważnych krokach ale o pieniądze umie się dobrze upomnieć. Nie przykłada się i straszy, że może być jeszcze gorzej. Miałam wrażenie, że jest adwokatem mojego "przeciwnika". Oczywiście przed podpisaniem pełnomocnictwa sprawa jest prosta i przejrzysta potem staje się skomplikowana.

Betka

Bardzo polecam,jeśli ktoś dysponuje duzą gotówką i chce aby jego sprawa trwała latami to nigdzie nie znajdziecie Państwo lepszego pełnomocnika.Może wielu naszym prawnikom przydały by się jakieś kursy szkoleniowe np. za granicą-ale to tylko moje zdanie laika.Betka

lexpecta
@Betka

Ciekawe.... A może tak skarga do ministra Ziobro??? Bo zdaje się to sędziowie orzekać a nie pełnomocnicy

Zostaw merytoryczną opinię o Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego - Wrocław

• Jak się pracuje w Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego?

Zobacz opinie na temat firmy Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego?

Elżbieta Ćwikła Kancelaria Radcy Prawnego
  • Kleczkowska 27 lok. 5