Silesia Top Job Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Silesia Top Job Sp. z o.o.

anowi

Firma przede wszystkim zapewnia należytą opiekę nad pracownikami pracującymi zagranicą. W każdym momencie można liczyć na pomoc firm,można korzystać z interwencji lekarskiej na miejscu. Podczas choroby firma załatwiała wizyty lekarskie. Wszystkie warunki finansowe są jasno przedstawione i odpowiednio wypłacone,jestem zadowolona ze współpracy z firmą . Jeśli również tu pracujecie i coś jest dla Was niejasne, to zwracajcie się od razu do konsultantek – one we wszystkim pomogą. Na marginesie powiem, że to jest moja pierwsza firma pośrednicząca, przez którą pracowałam w Niemczech,jestem bardzo zadowolona,pozdrawiam

Gosc

Trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy !! Zlodzieje i oszusci. Co miesiac oszukuja kazdego na 200,300 euro co miesiac a ludzie ktorzy nie znaja jezyka musza im przytakiwac i sie nie odzywac bo zostana zwolnieni. Najlepsza jest szefowa ktora chyba przechodzi menopauze albo pani basia ktora niby tak bardzo chce pomagac ludziom ktorzy tam pracuja a nie ogarnia swojej pracy,myli imiona i bierze sobie za duzo na glowe. Jak najdalej od tych ludzi o ile to ludzie wogole. Moim ydaniem ludzie tak nie postepuja z biednzmi ludymi ktorzy pracuja za marne grosze i jeszcze sa okradani. To tyle

joker

Witam.chciałem ostrzec ludzi przed tą firmą.po pierwsze trzeba zawsze się upominać o swoje pieniądze nigdy nie ma na koncie wtedy co mają być.po drugie ludzie którzy robią jak maszyny i nie biorą wolnego nie mogą wziąść wolnego jak jak zachoruja bo od razu wypowiedzenie.chora firma nie polecam

Zostaw opinię o Silesia Top Job Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silesia Top Job Sp. z o.o.